نقد و بررسی کفش اسپرت زنانه Adidas Solar Boost

خرید کفش آدیداس زنانه از بهترین انتخاب ها در بین محصولات این شرکت آلمانی می باشد. این کفش که با بهترین تکنولوژی های آدیداس طراحی و تولید شده است، جزو گزینه های با انعطاف پذیری بالا محسوب می شود. کفش های ورزشی زنانه Adidas Solar Boost را می توانید بر روی انواع سطوح چه در فضای باز و چه در داخل خانه بپوشید. در اینجا به بررسی کفش های ورزشی زنانه Adidas Solar Boost می پردازیم. با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید.

Image for post
Image for post

 

رویه کفش اسپرت زنانه Adidas Solar Boost

رویه این محصول از مرغوب ترین الیاف بافته شده ساخته شده است که آن را به انتخابی ایده آل برای کسانی که راحتی برایشان اهمیت دارد تبدیل می کند. رویه کفش از ترکیب پارچه توری تنفسی و الیاف بافته شده برای راحتی بالا ساخته شده است. علاوه بر این، الیاف به کار رفته در قسمت رویه این محصول بافته شده تا حداکثر محافظت از پا را فراهم کند. این سبک خاص از قرار دادن الیاف بافته شده که TFP نامیده می شود، وزن کفش را کاهش داد. نخ های استفاده شده در کفش های زنانه سولار بوست آدیداس توسط کارخانه Parley تولید می شود که از پلاستیک بازیافتی از اعماق اقیانوس ها استفاده می کند. درپوش این کفش از مواد T.P.U ساخته شده است که به محافظت از کفش و پا در برابر آسیب های احتمالی کمک می کند.

نقاط قوت

قسمت مرکزی کفش از مواد پلاستیکی TPU ساخته شده است و به همین دلیل باعث می شود کفش انعطاف پذیری خاصی داشته باشد که به دلیل پرونی خنثی توصیه می شود. از دیگر نقاط قوت کفش اسپرت زنانه آدیداس سولار بوست می توان به لاستیک به کار رفته در قسمت بیرونی آن اشاره کرد که باعث می شود کفش روی سطوح صاف کشش فوق العاده ای داشته باشد. این نسخه مانند مدل های قبلی دارای زیره بسیار نرمی است که باعث می شود در استفاده طولانی مدت احساس راحتی و خستگی نداشته باشید. ظاهر زیبا و متمایز این کفش از دیگر نقاط قوت آن است که این محصول را به انتخابی جذاب برای پوشیدن کژوال تبدیل کرده است. به عنوان آخرین نقطه قوت این کفش دویدن زنانه باید به زیره آن اشاره کرد که از لاستیک مخصوصی به نام تکنولوژی StretchWeb برای جذب بهتر ضربه های سطحی استفاده می کند.

فوم TPU به کار رفته در این کفش بسیار بادوام و انعطاف پذیر است و آن را به انتخابی ایده آل برای مسافت های طولانی تبدیل می کند. در واقع این کفش همان حسی را که سری کفش های اصلی Energy Boost ارائه می کند، منتقل می کند. علاوه بر این، از فناوری Torsion System در قسمت مرکزی کفش استفاده شده است که انعطاف پذیری زیادی را به همراه دارد. روی کاغذ، کفش Solar Boost دارای 28 میلی‌متر بالشتک در پاشنه و 18 میلی‌متر در جلوی پا است.

Image for post
Image for post

 

نقاط ضعف

کفش دویدن زنانه Adidas Solar Boost در واقع محصولی زیبا، راحت و بادوام است که نمی توان ایراد گرفت. شاید تنها نقطه ضعف این کفش عدم حمایت کافی در قسمت میانی کفش برای برخی از دوندگانی باشد که پاهایشان قوس بسیار کمی دارد. همچنین کفش های سولار بوست آدیداس قیمت نسبتا بالایی دارند و نمی توانیم این کفش ورزشی را مقرون به صرفه ترین گزینه برای مبتدیان بدانیم. همچنین هنگام دویدن، پد پوشیده شده در جلو فشرده می شود و ممکن است اثر آن در مسافت های طولانی قابل توجه نباشد.

زیره کفش اسپرت زنانه Adidas Solar Boost

زیره کفش از لاستیک ساخته شده که چسبندگی خوبی دارد و برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی مناسب است. همچنین زیره این کفش بادوام است و می توانید آن را مسافتی بیش از 500 مایل بپوشید. یکی دیگر از فناوری های به کار رفته در این کفش Tech Fit نام دارد. این یک ماده کشسان بدون درز و بدون متخلخل است که پاهای شما را محکم در کفش نگه می دارد. آدیداس از این فناوری ها راضی نیست و از فناوری دیگری به نام Fit Counter برای کاهش فشار روی تاندون آشیل استفاده کرده است. البته کسانی که پاشنه باریکی دارند ممکن است با این فناوری مشکل داشته باشند.

فروشگاه کتونی برند