آفر هفتگی فری فایر

با خرید افر هفتگی فری فایر برتر از دیگران باشید

محبوب‌ترین بازی میدان جنگ آنلاین جهانی، Apex Legends، پابجی موبایل و حتی فورتنایت هم نیست. با این‌که هرکدام از این بازی‌ها، ده‌ها میلیون کاربر فعال روزانه دارند. بلکه محبوب‌ترین بازی بتل رویال موبایلی، بازی فری فایر است.

محبوب‌ترین بازی بتل رویال موبایلی، گارنا فری فایر است.

در حالی که Free Fire اولین بازی شرکت Garena است، اما بیش از یک دهه است که به‌عنوان یک پلتفرم بازی و ناشر بازی‌های رایانه شخصی و موبایل در جنوب شرقی آسیا فعالیت می‌کند. به عبارت دیگر: Garena مخاطبان خود را می‌شناسد و می‌داند چگونه برای آن‌ها بازی بسازد. این شرکت اشتراک‌ها و افرهای ویژه‌ای را نیز برای گیمرهای حرفه‌ای ارائه می‌دهد. برای آشنایی با روش خرید آفر هفتگی فری فایر از آی گیم با ما همراه باشید.

چرا بازی فری فایر محبوب است؟

یکی از دلایل مهم محبوبیت فری فایر این است که میلیاردها گیمر در دنیا کنسول یا رایانه شخصی ندارند و بازی‌های موبایلی را ترجیح می‌دهند؛ همچنین فری فایر (Garena Free Fire) یکی از برترین بازی‌های موبایلی با گرافیک بالا و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پایین در دستگاه‌های موبایل است.

گیم پلی بازی فری فایر برای تجربه بهتر در موبایل طراحی شده است. بازی‌ها کوتاه‌تر هستند و به جای ۱۰۰ نفر در پابجی، فقط ۵۰ نفر حضور دارند و یک منطقه بازی کوچک‌تر، باعث تعامل سریع‌تر و فعالیت‌های بیشتر می‌شود. همچنین بازی‌ها دارای محدودیت زمانی تعیین شده 10 دقیقه‌ای هستند؛ اگرچه به لطف نقشه‌های کوچک، گیمرها به‌ندرت تمام مدت دوام می‌آورند و در نتیجه همه این موارد می‌توان گفت که فری فایر یک بازی آسان برای درخشیدن از طریق مهارت‌ها و تجربه نبردی در دنیایی فانتزی با گرافیک بالا است.

مزایای خرید افر هفتگی فری فایر

الماس فری فایر یک ارز ممتاز درون بازی است، مانند: UC در بازی پابجی موبایل. از جم فری فایر می‌توان برای خرید لباس، اسلحه، اسکین خودرو و موارد دیگر استفاده کرد. بسیاری از لباس‌ها و اسکین‌های جذاب در فری فایر را تنها با استفاده از الماس می‌توان خریداری کرد. یکی از راه‌های خرید الماس به قیمت ارزان‌تر که در کنار الماس با جوایز و امکانات دیگر همراه است، خرید آفر هفتگی فری فایر است. برخی از مزایای این آفر هفتگی را با هم مرور می‌کنیم:

  • دریافت 100 الماس در همان لحظه اجرا
  • دریافت روزانه 50 الماس دیگر
  • دریافت جوایزی مانند: امتیاز فروشگاه هفتگی Icon Discount با نشان جهانی EP برای شانس دوم

یکی از راه‌های خرید جم فری فایر به قیمت ارزان‌تر خرید آفر هفتگی فری فایر است.

آفر های هفتگی فری فایر فقط از نوع دریافت الماس نیستند. نوع آفر دریافت الماس، پیشنهاد هفتگی فری فایر Diamond Royale نام دارد. دو مدل دیگر افر هفتگی فری فایر عبارتند از: یشنهاد هفتگی فری فایر Incubator و پیشنهاد هفتگی فری فایر Weapon.

فری فایر؛ بازی بتل رویال برتر

فری فایر یکی از برترین بازی‌ های موبایلی بتل رویال است که هم به‌طور مداوم بر کاربران فعال آن افزوده می‌شود و هم کمپانی گارنا، روزبه‌روز در حال توسعه و بهبود آن است. موفقیت در فری فایر علاوه‌بر مهارت‌های فردی گیمرها نیاز به پول رایج این بازی (جم فری فایر) و امکانات افزوده دارد. یکی از بهترین راه‌های دریافت این امکانات، خرید آفر هفتگی فری فایر است. ما در فروشگاه اینترنتی آی گیم، افر هفتگی فری فایر را با کمترین قیمت در ایران و بدون نیاز به پرداخت با سرویس‌های مالی بین‌المللی مانند: پی پال برای شما فراهم کرده‌ایم. این آفر را انتخاب کنید و هزینه آن را پرداخت کنید تا از مزایای کم‌نظیر آن در بازی فری فایر (Garena Free Fire) برخوردار شوید.