استخر بادی

استخر بادی بزرگ
استخر بادی بزرگ
استخر بادی بزرگ

بیشتر استخرهای بادی یا گرد یا مستطیل شکل هستند و نیازی به ابزاری برای راه اندازی ندارند.  بسیاری از استخرهای بادی نیز ممکن است دارای یک پمپ پا برای باد کردن استخر و پوششی برای درب استخر هستند. استخر های بادی را می توان یکی از سرگرم کننده ترین وسایل برای کودکان داتست. دیوارهای جانبی استخر بادی باید محکم باشند و برخی از این استخرها ممکن است باندهای وینیل در اطراف دیوارهای خارج برای پشتیبانی اضافی داشته باشند، به دلیل اینکه هنگام تکیه دادن فرم اسختر از دست نرود. 

در این روز ها که استخر های عمومی برای بیماری کرونا ناامن شده اند استخر بادی می تواند پیشنهاد بسیار خوبی برای یاد دادن شنا به فرزندانمان است.

نکته مثبت در مورد این نوع استخر ها این است که شما می توانید آن را در حیاط، داخل حمام، داخل بالکن، و حتی در مسافرت استفاده کنید و در طول روز نهایت لذت را ببرید و لا خانواده خود وقت بگذرانید.

استخر بادی
استخر بادی
استخر بادی

 

یک ضدفونی کننده استخر را انتخاب کنید

 اضافه کردن یک ضدفونی کننده استخر توصیه شده توسط تولید کننده استخر خود و یا درخواست راهنمایی در فروشگاه عرضه استخر. بسیاری از مواد ضدفونی کننده استخر مبتنی بر کلر هستند و ممکن است حاوی یک تثبیت کننده برای کمک به جلوگیری از نور خورشید از تخریب محصول باشد. 

استخرهای بادی از چه موادی درست شده اند؟

استخرهای بادی و شناورها به طور معمول از پلی وینیل کلرید ساخته شده اند، یک پلیمر پلاستیکی مصنوعی که به طور گسترده ای تولید می شود و با اضافه شدن پلاستیک سازها مانند فتالات ها نرم تر شده است. این شکل از پلی وینیل کلرید معمولاً توسط تولیدکنندگان استخر بادی به PVC یا وینیل گفته می شود.

خرید استخر بادی: