چگونه تشک بادی را باد کنیم؟

باد کردن تشک بادی بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی در هر مکانی که هستید آنها را پر از هوا کنید و از خوابی آرام و راحت لذت ببرید. 

Image for post
Image for post

باد کردن با پمپ

  1. روپوش دري را باز کن . بیشتر تشک های هوا یا یک دریچه هوای یک طرفه دارند (که به هوا اجازه می دهد به راحتی وارد تشک شود اما آن را ترک نمی کند) یا یک سوراخ ساده در جایی در کنار تشک. گام اول شما باید برای پیدا کردن این و حذف کلاه محافظ شما می توانید هر هوا در داخل تشک بدون باز کردن برای انجام این کار قرار داده است.

توجه داشته باشید که برخی از تشک های مدرن پمپ هایی دارند که در کنار تشک ساخته شده اند. در این صورت، به سادگی سوئیچ "روشن" را تلنگر بزنید، و به شرطی که پمپ یا از یک خروجی یا باتری قدرت دریافت کند، شروع به باد کردن تشک خواهد کرد.

2. پمپ را وارد کنید. این که آیا شما با استفاده از پمپ الکتریکی و یا یک کتابچه راهنمای کاربر، گام بعدی خود را همان است: قرار دادن پازل پمپ را به سوراخ و یا باز کردن دریچه. پمپ باید مهر محکمی با مواد اطراف دریچه بسازد. اگر این کار را نکرد، این احتمال وجود دارد که هوا ممکن است در اطراف پمپ فرار کند و باد کردن کامل تشک را سخت تر کند.

Image for post
Image for post


3. در صورت استفاده از پمپ خودکار، آن را روشن کنید. بیشتر تشک های هوای مدرن از پیش بسته بندی شده با پمپ هوای الکتریکی می آیند. اگر این چیزی است که شما با استفاده از, مطمئن شوید که آن را در متصل و یا دارای قدرت باتری, سپس آن را روشن! تشک باید بلافاصله شروع به باد کردن کند.

توجه داشته باشید که پمپ های الکتریکی معمولا کاملا بلند هستند، بنابراین شما ممکن است بخواهید در مورد اجرای آنها در اطراف جایی که دیگران در حال خواب مراقب باشید.

4. در صورت استفاده از پمپ دستی، شروع به پمپاژ کنید. اگر شما در حال کار با تشک هوای قدیمی تر و یا پمپ الکتریکی خود را از دست داده و مجبور به خرید جایگزینی، شما ممکن است تنها یک پمپ دستی در اختیار داشته باشد. اگر چه این به عنوان سریع و بی زحمت به عنوان پمپ های الکتریکی نیست، آنها معمولا کاملا موثر در حق خود را. دو نوع اصلی پمپ دستی مورد استفاده برای باد کردن تشک هوا عبارت اند از:

پمپ های دستی: معمولاً پمپ های بزرگ و ایستاده با یک حرکت «بالا و پایین» عمل می کردند. با این حال، پمپ های کوچکتر به سبک دوچرخه دست عمل گاهی اوقات استفاده می شود.

Image for post
Image for post

پمپ های پا: معمولاً به شکل پدال پا متصل به شلنگ و خیره کننده در می آيند؛ پمپ های پا معمولاً به شکل پدال پا در می آيند. پله بر روی پدال بارها و بارها نیروهای هوا را به تشک.

5. قفل رو دوباره خراب کن. هنگامی که تشک پر می شود تا نقطه ای که آن را به طور کامل باد و محکم به لمس, حذف پمپ, سپس پیچ دریچه و یا کلاه سوراخ دوباره بر روی به دام انداختن هوا در داخل. تو الان آماده اي که بخوابي! چند تا ورق، پتو و بالش بگير.