تفاوت استخر بادی و پیش ساخته اینتکس

استخر پیش ساخته 

استخر پیش ساخته اینتکس از بدنه های برزنتی آبی و طوسی رنگی تولید میشود که دور آنها پایه های فلزی نصب میشود، این محصولات در داخل بسته بندی های کوچکی قرار دارد که در محل نصب خریدار به هم مونتاژ میشوند و نیازی به گودبرداری و کندن زمین ندارند و بر روی هر سطح صافی قابل نصب هستند. برای خرید انواع استخر بادی و پیش ساخته اینتکس می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

Image for post
Image for post

شرکت اینتکس یک تولید کننده محصولات بادی تفریحی از جمله استخر پیش ساخته برزنتی و استخر های بادی خانوادگی و بچه گانه است در شرکت اصلی آن در کشور چین تولید میشود و انواع این استخر ها را در کل جهان توسط نمایندگی های خود در اختیار مردم قرار می دهد و همچنین در ایران نیز نمایندگی فروش استخر پیش ساخته و بادی وجود دارد که این لوازم شنا را با قیمت های مصوب و تخفیف دار به فروش می رساند.

Image for post
Image for post

استخر پیش ساخته اینتکس از بدنه های برزنتی آبی و طوسی رنگی تولید میشود که دور آنها پایه های فلزی نصب میشود، این محصولات در داخل بسته بندی های کوچکی قرار دارد که در محل نصب خریدار به هم مونتاژ میشوند و نیازی به گودبرداری و کندن زمین ندارند و بر روی هر سطح صافی قابل نصب هستند.

Image for post
Image for post

استخر بادی اینتکس

و حالا توضیحاتی در مورد استخر های بادی و تفاوت آنها با استخر های پیش ساخته بدنه برزنتی، استخر های بادی دارای بدنه پی وی سی هستند و و داخل دیواره های آنها با هوا پر میشود که استخر را نگه دارد و معمولا دارای ارتفاع های 25 سانت تا 50 سانت هستند و طول آنها از 1 متر تا حداکثر 3 متر است و عرض آنها نیز مابین 50 سانت تا 2 متر می باشد و برای استفاده خانوادگی، استخر بادی بچه گانه و بزرگسال دارای مدل های متنوعی می باشد که در سایز های بچه گانه از طرح های دیزنی کارتونی و انیمیشنی استفاده شده که بسیار جذاب و پر فروش هستند.

Image for post
Image for post