استخر بادی چیست؟

استخرهای بادی معمولا از تولیدات شرکتهای اینتکس هستند و دارای سایزهای از پیش تعیین شده دارند که در حد آب بازی می باشند. برای دیدن استخر های بزرگسال پیش ساخته و بادی کودک و خانوادگی به قسمت مقاله بعدی مراجعه کنید و از همان جا می توانید خریدتان را انجام دهید.

قیمت استخر بادی اینتکس به نوع جنس، درجه ضخامت، طرح روی بدنه، حجم آب، ظرفیت نفرات، سایز، ابعاد، قطر، مربع، مستطیل یا دایره، کودکانه، خانواده، بزرگسالان، پمپ تصفیه و پمپ باد آن بستگی دارد.

Image for post
Image for post

ویژگی های استخر بادی

استخر بادی محصولی از جنس PVC یا همان پلاستیک نرم در شکل های مختلف تولید شده اند با این تفاوت که دارای لایه های 2، 3 و 4 لایه طراحی شده تا در برابر نور آفتاب و انواع دمای آب مقاوم باشند و در هر فضایی به سادگی قابل نصب هستند استخر های بادی در سایز های کودک و بزرگسال و خانوادگی ساخته می شود که برای همه سنین مناسب باشد به همین دلیل به یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش در سرتاسر جهان برای تفریح تبدیل شده است.

Image for post
Image for post

معایب استخر بادی

علاوه بر تمام ویژگی‌های خوب و پرکاربرد استخرهای بادی، معایبی نیز با خود به همراه دارند که اگر به یک سری نکات توجه کنیم و طبق آن رعایت کنیم چیزی برای ایراد گرفتن از این کالای اقتصادی پرکاربرد به جا نمی‌ماند. از سری معایب آن می‌توان به سوراخ شدن یا پاره شدن آن در هنگام برخورد با اشیاء تیز و برنده اشاره کرد.

Image for post
Image for post

انواع استخر بادی

استخرهای بادی در سایزهای مختلف ازجمله کودکانه، بزرگسال و خانوادگی ساخته شده است که برای تمامی سنین مناسب هستند. سایز بزرگسال با توجه به ابعادی که دارد مناسب برای شنا‌کردن نیست و فقط صرفاً جهت تفریح آبی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما برای شنا کودکان می‌توان بسیار پرکاربرد دانست که در ادامه این مطلب به بخشی از محبوب‌ترین این استخرها اشاره خواهیم کرد.

Image for post
Image for post

استخر بادی کودک

استخرهای بادی کودکان در اندازه و ابعاد متنوع در شکل‌های مختلف و همچنین قلعه‌های سرسره دار وجود دارند و از طرح‌ها و رنگ‌های محبوب و شادی که طبق روحیه کودکان است تولید شده اند. استخرهای بادی کودکان برعکس استخرهای بزرگسالان از عمق کمتری برخوردار هستند که بهترین و مقرون‌ به‌ صرفه‌ترین انتخاب تفریحات سالم برای کودکان است.

Image for post
Image for post

استخر بادی بزرگسال

استخرهای بادی بزرگسال دارای ابعاد و اندازه‌های بزرگ است، همچنین از ارتفاع بلندتری نیز دارند که در شکل‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

عمق آنها به‌ شکلی است که مناسب برای شناکردن نیست و فقط برای تفریح یا آب‌درمانی برای افراد بیمار و مسن صورت به کار گرفته می شود. بدنه استخرهای بادی بزرگسالان اصولاً باید مقاوم‌تر از استخرهای بادی کودکان باشند، به همین دلیل از بدنه PVC دولایه تشکیل شده‌اند، تا خیال شما راحت کالای خود را مصرف کنند.

Image for post
Image for post

استخر بادی عمیق

استخرهای بادی عمیق از محبوب‌ترین استخرهای بادی در میان بزرگسالان هستند که این محصول در بعضی کمپانی‌ها با تعداد محدودی تولید می‌شود.

بدنه ی استخر بادی از الیاف چندلایه تشکیل شده است که تا در برابر فشارهای وارده در اثر جریان آب را کنترل نماید.

Image for post
Image for post