استخر بادی چیست؟

استخر بادی از آن دسته از محصولات بادی است که برای بازی و تفریحات آبی هستند که در مدل های مختلف و متنوع تولید می شوند، به طوری که برای تمامی رده های سنی می توانید از استخر های بادی مناسب استفاده کنید و لحظات شاد و خوشی را در کنار دوستان و خانواده رقم بزنید. برای خرید با قیمت مناسب بهترین مدل های استخر بادی شرکت اینتکس می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

Image for post
Image for post

استخر ها مدل های متفاوتی دارند که مدل بادی یکی از محبوب ترین آن ها بوده و به دلیل ویژگی های بسیار عالی همچون عدم اشغال فضای زیاد و همچنین سهولت در راه اندازی و استفاده از آن، باعث شده است تا بسیاری از افراد حتی بزرگسالان نیز برای تفریحات آبی و ریلکس کردن در آب، از استخر بادی استفاده کنند . یک استخر بادی هیچگونه پایه ای نداشته و نوع طراحی آن موجب شده است تا قابلیت راه اندازی بر روی زمین را بدون هیچ اهرم نگهدارنده ای را داشته باشد . 

Image for post
Image for post

به دلیل استفاده از لایه های ضخیم و مقاوم PVC در ساخت این محصولات باعث شده تا استخرهای بادی به خوبی بتوانند دوام عالی را داشته باشند و بتوانند وزن های بالا را نیز به خوبی حفظ کنند. یک استخر بادی بسته به ابعاد و همچنین وزنی که بایستی تحمل کند ، ممکن است از لایه های ضخیم تر یا نازک تر در ساخت بدنه آن استفاده شود. بدنه این استخر های بادی دارای دریچه باد بوده که از آن طریق می توانید بدنه استخر را باد کنید تا قابل استفاده شود. دوام و کیفیت استخر های بادی بسیار بالا بوده و می تواند به خوبی وزن آب موجود در داخل خود را تحمل کند . 

Image for post
Image for post