استخر بادي چيست

استخرهاي بادي امروزه به يکي از برترين گزينه ها براي استفاده در محيط هاي خانگي و يا حياط هاي شخصي به منظور آب تني توسط بزرگسالان ، نوجوانان و کودکان بدل شده اند . اين محصولات در ابعاد بسياري توليد مي شوند و از اين رو قابليت استفاده توسط تمامي رده هاي سني را دارند . به طبع استخر هاي بادي بزرگسال مناسب براي شنا کردن نمي باشند و با توجه به ابعادي که براي آن ها در نظر گرفته شده است اين استخر ها صرفا قابليت آب تني را دارند . اما براي رده سني کودک مي توان اين استخر ها را مجاز براي شنا دانست . استخرهاي بادي داراي مزاياي بسياري مي باشد که در ادامه اين مقاله اقدام به تشريح برخي از اين مزايا مي کنيم . برای خرید استخر بادی می توانید به این صفحه مراجعه فرمایید.

Image for post
Image for post

از جمله مزاياي استخرهاي بادي را مي توان سهولت در راه اندازي دانست . استخر هاي بادي در حالتي که خالي از باد و آب مي باشند قابليت جمع شدن را دارند و ابعادي بسيار کوچک را اشغال مي کنند که اين امر باعث سهولت در جا به جايي آن ها مي شود . از ديگر مزيت هاي استفاده از استخر هاي بادي ، راه اندازي آن ها ظرف مدت زمان تقريبي چند دقيقه مي باشد . اين امر باعث مي شود که در محيط هاي مختلف (لازم به ذکر است که محيط راه اندازي استخر هاي پيش ساخته حتما بايد مسطح باشد) به راحتي بتوانيد از اين استخرها استفاده نماييد . 

Image for post
Image for post

استخر هاي بادي داراي قيمت هاي بسيار مقرون به صرفه تري نسبت به ساخت استخر هاي بتني قديمي حتي در ابعاد بسيار کوچک مي باشند و اين امر به راحتي مي تواند هزينه هاي بسياري را درون جيب شما نگهداري نمايد . همچنين علاوه بر نکات ذکر شده ، وزن يک استخر بادي به صورت تقريبي 5 الي 8 کيلو گرم مي باشد و جا به جايي را به راحتي در سفرهاي شما عزيزان امکان پذير مي کند و اين امر باعث مي شود که در سفرها نيز در صورت دلخواه بتوانيد از اين کالاي محبوب استفاده نماييد .

Image for post
Image for post