موبایل و تربیت فرزندان

کودک
کودک
کودک

امروزه از هر سه کودک در آمریکا یک نفر اضافه وزن یا چاق دارد. این اعداد در جوامع آفریقایی آمریکایی و اسپانیایی تبار حتی بیشتر است، جایی که نزدیک به 40 درصد از کودکان دارای اضافه وزن یا چاق هستند. مطالعه اخیر توسط W.H.O. نشان می دهد که وضعیت در اروپا بهتر نیست و در حال بدتر شدن است.

مجله رسمی آکادمی اطفال آمریکا گزارش داد

به طور فزاینده ای روشن می شود که رسانه ها، به ویژه تلویزیون، نقش مهمی در علت شناسی چاقی و تربیت کودکان در جامعه امروزی دارند. […] متخصصان اطفال باید در هر ملاقات با کودک خوب یا نوجوان دو سؤال در مورد استفاده از رسانه بپرسند: (1) چقدر در روز از صفحه نمایش استفاده می شود؟ و (2) آیا تلویزیون یا اتصال به اینترنت در اتاق خواب کودک وجود دارد؟

جراح ژنرال ریچارد کارمونا گفت

به دلیل افزایش نرخ چاقی، عادات غذایی ناسالم و عدم تحرک بدنی که ناشی از عدم آموزش تربیت کودک ، ممکن است نسل اول را ببینیم که از سلامت کمتری برخوردار بوده و امید به زندگی کوتاه تری نسبت به والدین خود دارند. اپلیکیشن‌های موبایل هنوز جایگاه خاصی در جدول دلایل چاقی کودکان ندارند، اما می‌توان تصور کرد که افزایش تعداد فعالیت‌هایی که بچه‌ها می‌توانند جلوی نمایشگر انجام دهند و فراگیر شدن دستگاه‌ها باعث نمی‌شود. زندگی آنها را از نظر جسمی فعال تر کنند.

آینده کودکان ما

در 20 سال آینده صدها میلیون نفر در جهان از مشکلات سلامتی رنج خواهند برد که می‌توانست با یک سبک زندگی سالم‌تر از آنها پیشگیری کند. اما اگر به طور جدی به این مشکل رسیدگی کنیم، می توانیم این را تغییر دهیم.

آیا کاری وجود دارد که بتوانیم به عنوان توسعه دهندگان اپلیکیشن انجام دهیم؟

من این طور فکر می کنم. اما در نحوه تعیین اولویت‌ها، ترازنامه‌ها و نحوه ارزیابی عملکردمان به‌عنوان شرکت‌ها کمی تغییر دیدگاه ایجاد می‌شود. در واقع، به‌عنوان توسعه‌دهندگان اپلیکیشن، مهم‌ترین معیاری که ما کار خود را بر روی آن ارزیابی می‌کنیم این است که برنامه‌های ما چقدر «چسبنده» هستند: کاربران چقدر زمان صرف بازی‌های ما می‌کنند و چند بار برمی‌گردند؟ وظیفه ما این است که مطمئن شویم کاربران تا حد امکان زمان بیشتری را صرف بازی ما می‌کنند و آنچه در این مدت برای کاربران ما اتفاق می‌افتد «به ما مربوط نیست».

دنیایی فراتر از تصورات ما برای چاقی کودکان

ممکن است ما آن را بپذیریم یا نه، اما دنیایی فراتر از برنامه های ما وجود دارد. مطالعات در مورد بازی هایی که تولید می کنیم باید اثرات مثبت و همچنین عوارض جانبی را بررسی کنند. تعدادی از عوامل وجود دارد که ممکن است آنها را اندازه نگیرید زیرا به تجارت شما مرتبط نیستند، اما -لعنتی!- برای مخاطبان شما مهم هستند.

پایداری رفتار کودکان

تمام هدف پایداری ارزیابی تأثیری است که یک محصول، یک فرآیند، یک ساختمان، یک بازی نه تنها بر ترازنامه شرکت، بلکه بر کل جامعه دارد. در حال حاضر، ما به عنوان یک صنعت پایدارتر از یک شرکت تولیدکننده بطری های پلاستیکی غیرقابل بازیافت در مقادیر زیاد نیستیم.

صنعت تربیت

ما به عنوان یک صنعت به طور انبوهی بچه‌ها را تحت فشار قرار می‌دهیم تا در خانه بمانند، بازی‌های ویدیویی انجام دهند، کارتون ببینند، در حین استفاده از برنامه‌های طراحی زیبا یاد بگیرند و... چاق شوند. ما آنها را تشویق می کنیم که فکر کنند خلاقیت فقط در مغز ما زندگی می کند و تجربه چیزی است که می توان از مبل ساخت.

وظیفه والدین

بیایید منصف باشیم، همه اینها تقصیر ما نیست. این ما هستیم، این والدین هستیم که به بچه‌ها زمان بدون نظارت برای ماجراجویی در فضای باز نمی‌دهند، این تلویزیون است... اما - هی!- ما فرصت‌های زیادی داریم که به جای اینکه بخشی از مشکل باشیم، سهم خود را انجام دهیم و بخشی از راه‌حل باشیم.

فعالیت بدنی برای کودکان

دنیا از یک صفحه نمایش حتی از یک شبکیه نیز غنی تر است. بدن نیاز به حرکت، لمس کردن، فشار دادن، بلند کردن، گرفتن، پریدن دارد. هر چقدر هم که این اقدامات در مقایسه با یادگیری مار پیتون بی اهمیت به نظر برسد، فعالیت بدنی و تعامل با اطرافیانتان با استفاده از بدنتان می تواند نه تنها در وضعیت سلامتی همه ما، بلکه در غنای زندگی عاطفی و فکری ما نیز تفاوت ایجاد کند. .

در تیمبوکتو، ما همیشه داستان‌هایی را که منتشر می‌کنیم به تجربیات دنیای فیزیکی گره می‌زنیم، اما اکنون احساس می‌کنیم زمان آن رسیده که مأموریت خود را بیشتر پیش ببریم. زمان آن فرا رسیده است که بازوهایمان را دراز کنیم و سعی کنیم خودمان را به یک استاندارد بالاتر نگه داریم. از این پس، در معیارهایی که عملکردمان را ارزیابی می‌کنیم، نه تنها ARPU، حفظ D1، میانگین زمان در هر جلسه، بلکه شرایط سلامتی کودکانی که از برنامه‌های ما استفاده می‌کنند و... تماشای کارتون ما نیز وجود دارد. بله، صدای ما را شنیدید. یک سریال انیمیشنی.

امروز، مجموعه انیمیشنی «Dooper School» را معرفی می کنیم که حرکت در کنار گروهی از شخصیت های خنده دار را غیر قابل مقاومت می کند.

در حال حاضر چیزهای زیادی نمی توانیم به شما بگوییم، اما باید اعتراف کنم، ما نسبت به کاری که روی آن کار می کنیم بسیار هیجان زده هستیم.

منبع:

https://masiresaabz.com/product/%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%B4%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82/