تاکتیک های تبلیغاتی

Image for post
Image for post

در مورد تمام تاکتیک ها و اصطلاحات مرتبط با املاک تحقیق کنید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در میدان ونک بسیاری از این املاک تجاری هستند. این به این معنی است که بازار املاک و مستغلات هنوز ناپایدار است، بنابراین شما باید قبل از اقدام به عنوان یک خریدار به درستی از آن مطلع شوید. این مقاله نکاتی عالی برای خرید به شما ارائه می دهد تا به عنوان یک خریدار آگاه عمل کنید.

سرمایه گذاری تبلیغاتی

اگر در املاک تجاری سرمایه گذاری می کنید، همیشه توجه داشته باشید که املاک بسیار دیگری نیز در دسترس هستند. مجری تبلیغات محیطی میدان ونک یک درب ورودی ارزان واقعاً می تواند به شانس شما برای فروش خانه آسیب برساند زیرا باعث می شود خانه ارزان به نظر برسد. اگر درب محکم و سالم است، احتمالاً می توانید فقط با رنگ آمیزی از آن خلاص شوید، اما اگر حالت خوبی ندارد، فقط آن را تعویض کنید.

اعتبار برای تبلیغات

اگر صاحبخانه ای هستید که به دنبال اجاره خانه یا آپارتمان هستید، بسیار مهم است که مستاجر درخواستی را پر کند و از طریق بررسی اعتبار و سابقه بررسی شود. شما نمی‌خواهید با مستاجری گیر کنید که اجاره‌ای را پرداخت نمی‌کند یا خانه‌تان را زباله نمی‌کند، بنابراین از مراجع درخواست کنید.

اگر کسی زمین توسعه نیافته بخرد، زمانی که خریدار دیگری بخواهد آن را برای توسعه املاک و مستغلات بخرد، می تواند مقدار زیادی پول به دست آورد. اگر شخصی که در ابتدا زمین را خریده است، امکانات لازم را داشته باشد، می تواند املاک و مستغلات خود را نیز توسعه دهد تا بیشتر از فروش زمین های توسعه نیافته به دست آورد.

ارائه ویژگی های جذاب برای مخاطبان تبلیغات

اگر کسی اسکی را دوست دارد یا می‌خواهد ملکی داشته باشد که ویژگی جذابی برای اجاره‌ کنندگان داشته باشد، باید ملکی را که نزدیک به مناطق اسکی محبوب است بخرد. با خرید املاک و مستغلات نزدیک به این مناطق می توان اجاره کنندگان را جذب کرد و مکانی برای استفاده خود داشت. برای صاحبان املاک تجاری، مطمئن شوید که قرارداد اجاره شما قابل خواندن و قابل درک است. شما می خواهید مستاجر تان با شما احساس راحتی کند و شروع این احساس او نسبت به شما این است که مستقیم با آنها رفتار کنید. به هر سوالی که ممکن است برای شما داشته باشند، در مورد اجاره نامه یا هر چیز دیگری پاسخ دهید.

نوع کسب و کار

بر اساس نوع کسب و کاری که احتمالاً ملک را اشغال می کند، اطلاعاتی در مورد تعداد و انواع مشاغل پیرامون هر ملک تجاری که مد نظر شماست، به دست آورید و مطالعه کنید. اگر ده ها غذاخوری در شعاع پنج مایلی وجود داشته باشد، فضای اغذیه فروشی یا رستوران ممکن است بهترین گزینه شما نباشد.

خرید از راه تبلیغات

هنگام خرید املاک تجاری، استفاده از دلال املاک باعث صرفه جویی زیادی در هزینه و زمان شما می شود. کارگزار بخش خوبی از کار را برای شما انجام می دهد و می تواند معامله بهتری را برای شما انجام دهد زیرا آنها اطلاعات بهتری در مورد بازار و اطلاعات بیشتری در مورد آن دارند.

املاک خود را با قیمت واقعی فهرست کنید. ارزش واقعی ملک شما تحت تأثیر عوامل زیادی است.

هنگامی که به خرید ملک تجاری فکر می کنید، باید به فکر بزرگتر شدن باشید. هر چه تعداد واحدها در ساختمان بیشتر باشد، هر واحد ارزانتر خواهد بود. علاوه بر این، اگر مجبور به مدیریت واحدها هستید، مدیریت 50 واحد واقعاً سخت تر از 10 نیست. پیشنهادات خود را واضح و مختصر بیان کنید. هیچ گونه فرضی در مورد آنچه که یک فروشنده، کسب و کار یا خانه، مایل به پذیرش آن است، نکنید. اگر فقط معتقدید که دارایی به مقدار مشخصی ارزش دارد، آن را ارائه دهید و محکم باشید. اگر معامله شما پذیرفته نشد، حداقل می توانستید مطمئن شوید که بهای منصفانه ای را پرداخت کرده اید.

تاکتیک های تبلیغاتی

 اگر با املاک تجاری کار می کنید، باید به خوبی آگاه باشید. در مورد عمده فروشی، تلنگر، اجاره، و هر اصطلاح دیگری که ممکن است با آنها آشنا نباشید، بیاموزید. داشتن دانش کامل اولین قدم برای موفقیت در املاک تجاری است. هرگز نباید به خود اجازه دهید که در فروش تحت فشار باشید زیرا فکر می کنید این آخرین راه حل است. سایر املاک همیشه برای فروش هستند، بنابراین از درگیر شدن عاطفی با فروش خود دوری کنید.

رسیدگی به تبلیغات پس از اجرا

هنگام اجاره یک ملک تجاری، مهم است که قرارداد اجاره را به طور کامل مطالعه کنید. باید مطمئن شوید که مسئولیت تعمیراتی که ساختمان به آن نیاز دارد بر عهده شما نیست. اگر مشکلی پیش آمد، باید با مالک تماس بگیرید تا مطمئن شوید که به محض مشاهده مشکل، آن را برطرف می‌کند تا آسیب عمده‌ای وارد نشود.

تبلیغات پر ماجرا

اگر می‌خواهید برای امرار معاش خانه‌های خود را تغییر دهید، باید مطمئن شوید که خودتان تبلیغ می‌کنید. یک وب سایت داشته باشید، کارت ویزیت بگیرید، در روزنامه ها برای خانه ها آگهی بگذارید، و غیره. اگر می خواهید پول در بیاورید، باید با این کار به عنوان یک تجارت رفتار کنید، در غیر این صورت نمی توانید انتظار نتایج تجاری را داشته باشید.

تبلیغات آنلاین

هنگامی که شروع به تبلیغ املاک خود از طریق یک وب سایت می کنید، باید درک کنید که زمان بسیار کمی برای جلب توجه بازدیدکنندگان دارید. اگر محتوای شما متمرکز نباشد، بلافاصله هزاران خریدار بالقوه را از دست خواهید داد. اگر می خواهید مشتری جذب کنید، مطمئن شوید که سایت شما متمرکز است.

تبلیغات خارج از منطقه

ملک خود را برای فروش به صورت محلی و خارج از منطقه خود تبلیغ کنید. اکثر افراد این اشتباه را مرتکب می شوند که فکر می کنند فقط مردم منطقه خود علاقه مند به خرید ملک خود هستند. اگر قیمت مناسب باشد، بسیاری از سرمایه گذاران به خرید ملک در خارج از منطقه خود فکر می کنند.

سلب مالکیت تبلیغاتی از تبلیغ کنندگان

همه موارد متعدد سلب مالکیت لزوماً به این معنی نیست که شما می توانید ملک تجاری را با قیمتی عالی، به طور خودکار دریافت کنید. معنی آن این است که ارزش دارایی ها همچنان در حال کاهش است. از اطلاعات این مقاله استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که وارد یک ملک گران قیمت و با ارزش کم نمی شوید. اگر بتوانید از این نکات عاقلانه استفاده کنید، به خوبی انجام خواهید داد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%88%d9%86%da%a9/