آینده تبلیغات

Image for post
Image for post

شما باید تلاش های بازاریابی ایمیلی خود را بر روی مشتریان آینده دار خود متمرکز کنید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار امام علی ارومیه آیا می خواهید از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید، اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ این مقاله برای شماست! در زیر، چند ایده عالی برای کمک به شما برای شروع و بهبود بازاریابی ایمیلی آورده شده است.

بسیار مهم است که پایدار باشید، در حالی که ارائه پیامی برای خوانندگان شما مفید خواهد بود. مجری تبلیغات محیطی بلوار امام علی ارومیه شما نمی خواهید مشتریان بی حوصله یا کسانی که با محتوای بیش از حد خبرنامه شما غرق شده باشند. به پیام شما فکر کنید و آن را واضح و ساده بگویید. پایگاه مشتری شما بسیار قدردان خواهد بود که با اطلاعات غیر ضروری بیش از حد گیج نشوید.

پافشاری در هنگام هدف قرار دادن مخاطبان اشتباه به سادگی زمان و انرژی شما را هدر می دهد. مجری تبلیغات دقت در همه اشکال مکاتبات از جمله ایمیل ها و خبرنامه ها مهم است. ابتدا طرح ایمیل خود را با ارسال آن برای خودتان آزمایش کنید. این یک راه مطمئن برای اطمینان از نمایش کامل همه چیز است. همچنین، اگر پیوندهایی را در ایمیل خود قرار می دهید، آنها را تست کنید تا مطمئن شوید که کار می کنند.

از تمام منابع موجود برای آموزش استراتژی های بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. می توانید کتاب ها را در کتابخانه ها و در وب پیدا کنید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات محلی مرتبط، در کلاس‌ها یا کارگاه‌های محلی در منطقه خود شرکت کنید.

ویژگی های ایمیل تبلیغاتی

ثابت قدم باشید ایمیل های شما باید همه دارای رنگ های یکسان و آرم شرکت باشند. از یک سبک فونت واضح و خوانا استفاده کنید. پس از چند پیام، مردم متوجه می شوند که شما یک ایمیل ارسال می کنید و توجه می کنند. وقتی مشتریان شما با ایمیل های شما آشنا باشند، بازاریابی را موثرتر می کند. برای افرادی که رضایت صریح خود را اعلام نکرده اند ایمیل ارسال نکنید. ارسال ایمیل های اسپم مطمئن ترین راه برای اطمینان از نادیده گرفته شدن و ناخواسته شدن ایمیل های بعدی شماست. ممکن است تا جایی پیش برود که افرادی که دیگر تمایلی به تجارت با شما ندارند.

تبلیغات موثر

شما باید افرادی را داشته باشید که مایلند ایمیل های شما را دریافت کنند. این ممکن است تلاش زیادی باشد، اما شما تضمین می‌کنید که آن شخص واقعاً ایمیل‌های شما را می‌خواهد، که این احتمال را از بین می‌برد که شما و ISP شما با مشکل مواجه شوید. در ایمیل هایی که ارسال می کنید از گرافیک زیاد استفاده نکنید. از آنجایی که بسیاری از مشتریان ایمیل محبوب، گرافیک‌ها، از جمله تبلیغات و لوگوها را مسدود می‌کنند، احتمالاً مخاطبان شما نمی‌توانند ایمیل‌هایی را که حاوی تعداد زیادی عکس یا سایر گرافیک‌ها هستند، مشاهده کنند. برخی از افراد تنظیمات مناسبی برای باز کردن ایمیل های سنگین گرافیکی ندارند.

تلاش های بازاریابی

همیشه باید قبل از ارسال ایمیل های ناخواسته به افراد اجازه داشته باشید. اگر این کار را نکنید، مردم شما را به عنوان یک هرزنامه می بینند و به سادگی تمام ایمیل های شما را حذف می کنند یا احتمالاً اشتراک سایت شما را لغو می کنند. اگر ISP شما شکایات کافی از شما دریافت کند، ممکن است شما را به دلیل نقض خط مشی هرزنامه رها کنند.

هر از گاهی بهتر است فرمت ایمیل های خود را تغییر دهید. برخی از پیام های ایمیل را به صورت متنی ساده و برخی از آنها در قالب HTML ارسال کنید. اگر پیام شما به خوبی نوشته شده باشد، متن ساده یک حس شخصی می‌افزاید و باعث می‌شود مشتریان با محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید احساس «ارتباط» کنند.

 

تاییدیه تبلیغاتی

با قرار دادن تأییدیه ای مبنی بر اینکه مشتریان مایل به دریافت ایمیل های شما هستند، از خود محافظت کنید. با انجام این کار، کمتر احتمال دارد که به عنوان هرزنامه در لیست قرار بگیرید. هر زمان که یک خریدار بالقوه به لیست ایمیل شما می‌پیوندد، یک پاسخگوی خودکار باید فوراً یک ایمیل تأیید ارسال کند و از شخص بخواهد اشتراک خود را تأیید کند. اطمینان حاصل کنید که ایمیل به آنها امکان پذیرش یا رد اشتراک را می دهد. مطمئناً خوانندگان شما از امنیت افزوده شده قدردانی خواهند کرد و احتمال اینکه ایمیل خود به عنوان هرزنامه در نظر گرفته شود را تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

خطوط موضوع شما باید کوتاه و شیرین باشد. اگر خط موضوعی کمتر از 60 کاراکتر داشته باشد، شانس بیشتری برای جلب توجه دارد. این بدان معناست که نرخ باز شدن آن بیشتر از موضوعی است که برای مدت طولانی ادامه دارد. اگر حتماً باید خط موضوع طولانی‌تری داشته باشید، آن را به گونه‌ای بسازید که قسمت را کاملاً بسازید

نیاز به دریافت کنندگان برای دیدن در 60 کاراکتر اول است. به این ترتیب، کمتر احتمال دارد که توسط مشتریان ایمیل قطع شود.

واضح کردن تمام نکات زمینه های تبلیغات

اگر ایمیل هایی که ارسال می کنید دارای تصویر هستند، از تگ های Alt استفاده کنید. اگر تصویر بارگذاری نشد، تگ Alt مفید خواهد بود. برچسب ها باید توضیحات مرتبطی از آنچه تصویر است داشته باشند، به این ترتیب گیرنده هدف تصویر را می داند. از اینها در پیوندهای خود نیز استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که برنامه های بازاریابی ایمیلی خود را بر روی مطابقت با رویدادها و تعطیلات خاص متمرکز کرده اید. هنگام برنامه ریزی برای سال خود، این موارد را در ذهن خود نگه دارید. کمپین هایی را ایجاد کنید که حول تعطیلات عمده خرده فروشی، از جمله کریسمس، عید پاک، روزهای ولنتاین و هر چیز دیگری که ممکن است مناسب باشد، بچرخد. همچنین می‌توانید با ارسال ارتباطات بازاریابی ایمیلی در زمان‌های خرده‌فروشی کندتر، فروش بیشتری ایجاد کنید.

در حالی که ایمیل مارکتینگ ابزار بسیار موثری است، تنها در صورتی کارایی خوبی دارد که از آن به درستی استفاده کنید. اکنون که این مقاله را خواندید، می‌دانید که باید چه کاری انجام دهید تا بازاریابی ایمیلی برای کسب و کار شما مفید باشد. برای مشاهده نتایج با بازاریابی ایمیلی، به سادگی نکات بالا را به کار ببرید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%85%db%8c%d9%87/

منبع

https://aradholding.com/%d9%85%d8%ac%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7%db%8c/