کنترل اینورتر

اینورتر
اینورتر
اینورتر

بنابراین اینورتر آسانسور وظیفه کنترل دور موتور آسانسور را بر عهده دارد. خرید اینورتر ال اس این کمپرسور در کولرهای گازی معمولی یا همان کولر با کمپرسور دور ثابت ، این قطعه یا روشن است و در حداکثر توان خود کار می کند و یا خاموش است. اینورتر برق DC را از منابعی همچون پانل های خورشیدی، باتری یا سلول های سوختی دریافت و به برق AC تبدیل می کند. اینورتر در ظرفیت های متفاوتی ساخته می شود. در آسانسورها که دقت در کنترل سرعت امری مهم است، استفاده از اینورترهایی با قابلیت کنترل حلقه بسته پیشنهاد می شود. کولرهای گازی که در خانه ما موجودند ، از قطعه ای به نام کمپرسور برای انجام وظیفه محوله خود بهره می گیرند. لذا رویه کلی کار این است که در ابتدا جریان متناوب به ابتدا جریات متناوب به جریان مستقیم تبدیل شده و سپس به جریان متناوب با فرکانس های مختلف تبدیل می شود. طراحی این درایو به صورت ماژولار بوده و امکان اضافه کردن کارت های آپشنال شبکه وجود دارد. حفاظت از موتور در برابر اضافه بار و چنانچه مقدار بار موتور از حد مجاز فراتر رود، به کاربر پیام اضافه بار نمایش داده می شود و اینورتر موتور را خاموش می کند.

اینورتر ال اس

اما اگر از اینورتر استفاده شود این میزان اضافه جریان کمتر خواهد شد. امروزه در سرتا سر جهان کمتر کسی هست که با کمپانی بزرگ LG آشنا نباشد و از محصولات پر کیفیت آن استفاده نکرده باشد LG از بزرگترین شرکت های تولید کننده وسایل الکتریکی در جهان میباشد ، شرکت LS یکی از کمپانی ها محبوب تولید تجهیزات و اتوماسیون های صنعتی میباشد که وابسته به شرکت بزرگ LG میباشد یکی از محصولات پر کاربرد این شرکت انواع اینورتر میباشد ما شما را با قیمت اینورت LS و کاربردهای آنها آشنا میکنیم. امکان استفاده برای روشنایی در مواقع قطع برق و بهترین جایگزین UPS ، موتور های برق، سیستم های برق اضطراری و… در دستگاه اینورتر جریانهای ورودی و خروجی به صورت کامل کنترل میشوند که کنترل جریان خروجی دستگاه برعهده ولوم آمپر است. اینورتر در اصل وسیله ای است که وظیفه رساندن فرکانس متغییر به مصرف کننده ، از جمله کمپرسور کولر گازی را دارد و با تغییرر فرکانس قادر است تا سرعت چرخش موتور وسیله مورد نظر را کنترل نماید.

تعریف : این سیستم دقیقا همانند فیوز کنتور برق منزل عمل می کند، همانطور که می دانید در هنگام اتصال کوتاه وسایل برقی ( اصطلاحا اتصالی ) در منزل، بلافاصله فیوز کنتور وارد عمل شده و جریان برق را قطع می نماید. از آرکا بسیار متشکرم که مشاوره های بسیار تخصصی در زمینه ی خرید اینورتر هایتک به من داد. بی شک تعریف کولر گازی های اینورتور دار بارها و بارها به گوش شما رسیده است یا در فروشگاه ها و صفحات وب آن را دیده اید. اما اینورتور واقعا چیست ؟ بنابراین اگر به دنبال این هستید که یک فن 150 واتی با یک اینورتر 200 واتی را تأمین کنید ، اما این فن دارای توان راه اندازی 600 وات است ، ممکن است اینورتر شما برای رسیدن به بالاترین سطح امتیاز نداشته باشد. توان نامی به معنای توان واقعی نیست، به عنوان مثال بر روی یک اینورتر (اینورتر) معمولی کار، توان 1000 وات درج شده است اما توان خروجی آن ممکن است به 300 وات هم نرسد و این 300 وات نیز توان واقعی آن محسوب نمی شود.

بهترین اینورتر

هم چنین وظیفه کنترل سرعت و گشتاور موتورهای برقی را بر عهده دارد. گشتاور و قدرت فوق العاده ای دارد که برای تمام کاربردهای سنگین و فوق سنگین قابل استفاده میباشد. در اینورترهایی که توان Real ندارند و اصطلاحا توان آن ها نامی است، پس از اتصال لامپ رشته ای به علت داغ شدن زیاد خاموش می شوند، به عنوان مثال اگر به یک اینورتر 300 وات که توان واقعی ندارد سه عدد لامپ رشته ای 100 وات متصل کنیم در مدت زمان خیلی کوتاهی داغ شده و خاموش خواهد شد. این داغ شدن های متوالی بر روی قطعات الکترونیکی اینورتر تأثیر گذاشته و سبب کاهش طول عمر قطعات و در نتیجه کاهش طول عمر اینورتر می گردد. اینورتر (اینورتر) ES850 در مدل های تکفاز به سه فاز تا توان 2.2 کیلو وات تولید می شوند. در امتداد این خطوط، اینورتر - اینورتر - در برابر امواج با کیفیت پایین و هارمونی های آزاردهنده محافظت می شود و عمر آن افزایش می یابد. درایو LS سری H100، درایوهایی هوشمند با فانکشن های عملکردی و حفاظتی متنوع می باشند، لذا قابلیت عملکرد پایدار نسبت به تغییرات محیطی خارجی را دارند. بوسیلۀ درایوها، روشن و خاموش شدن موتورهای الکتریکی به صورت کنترل شده امکان پذیر است و این زمان می تواند در کسری از ثانیه انجام گیرد که این قابلیت امکان فرمان پذیری هوشمند و کنترل شده را به الکتروموتور ها می دهد.

https://arkainverter.ir/product-category/%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c/inverter/inverter-ls/