مشکل اصلی پاوربانک

پاوربانک
پاوربانک
پاوربانک

علاوه بر این، مواردی مانند Quick Charge 3.0 و Huawei FCP این دستگاه را بسیار قدرتمند کرده است.مشکل اصلی این پاوربانک عدم وجود USB نوع C است.با این حال احتمالا سازنده این پورت را به این دلیل قرار نداده است تا قیمت محصول تغییر زیادی خرید پاوربانک نکند. 

اطلاعاتی از پاوربانک ها

اگر شما هم سعی کرده باشید تا اطلاعاتی درباره ی برند ایکس انرژی پیدا کنید، حتما متوجه این موضوع شده اید که محتوای زیادی در رابطه با آن در وبسایت ها وجود ندارد؛ اما با توجه به درخواست های مکرر شما، تصمیم گرفتیم تا این برند تقریبا تازه وارد را معرفی کنیم و تجربه هایی که در رابطه با این برند به دست آورده ایم را در اختیار شما قرار دهیم. یکی دیگر از ویژگیهای یک پاوربانک که میتواند در زمان استفاده و شارژ دستگاه برای ما مفید باشد تا حس خوبی را در زمان استفاده از آنها تجربه کنیم، سرعت شارژ شدن سریع پاوربانک است. پاوربانکها را برای مدت طولانی در حال شارژ رها نکنید. بهترین پاور بانک 2020 با ظرفیت بالا و در عین حال شارژ - پاور بانک - سریع به بازار عرضه شده است.

شارژ لپ تاپ

نباید بگذارید پاور بانک بیش از حد نیاز در حال شارژ بماند. تعداد پورت ها: پاورهای اولیه فقط دارای یک پورت خروجی منفرد بودند؛ اما با توجه به اینکه مردم بیشتر و بیشتر به استفاده از آن ها روی می آورند و می خواهند چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کنند، بسیاری از پاور های بزرگتر دارای دو پورت و گاه بیشتر هستند. پاور بانک ۳۰۰۰۰ سامسونگ دارای باتری لیتیوم یونی است که دو خروجی usb و یک خروجی microusb در اختیار شما قرار می دهد. 

شارژ سریع

در تصویر زیر ما می توانیم اشاره گر LED را که در قسمت بالا قرار دارد ببینیم. میزان ظرفیت، ابعاد و وزن پاوربانکها بستگی به نیاز و کاربری شما دارد اما تعداد پورتها، سرعت شارژ، نمایشگر میزان شارژ و سایر عواملی که در بالا به آنها اشاره کردیم از مواردی هستند که وجود آنها در هر پاوربانک لازم و ضروری است. این موضوع اصلی ترین موردی است که در هر راهنمای خرید پاور بانک به آن اشاره می شود. قیمت پاور بانک ارزان از 200 هزار تومان شروع می شود و بسته به اینکه ساخت کدام کشور و برند است، افزایش پیدا می کند. اندازه و وزن: اندازه و وزن هنگام خرید این وسیله از اهمیت زیادی برخوردار است، خصوصاً اگر قصد استفاده از آن در هنگام سفر را دارید.

شارژ موبایل

مدل های سولار برای افرادی که بخش زیادی از زمان خود را در سفر هایی با عدم دسترسی به برق شهری سپری می کنند، بسیار مناسب است و تمام نشدن (پاور بانک) شارژ دستگاه های آن ها را تصمین می کند.این نوع پاور ها به دلیل استفاده از انرژی های تجدیدپذیر، جزء محصولات دوست دار محیطزیست محسوب می شوند. قیمت پاور بانک سامسونگ 30000 هر چند نسبت به نمونه های مشابه دیگر برندها اندکی بیشتر است؛ اما کیفیت، دوام و مقاومت بالاتری دارد. هر چند با پیدا کردن پاوربانک دست دوم سالم ، می توانید تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید. 

پاوربانک مناسب موبایل

در قسمت پایین دستگاه اطلاعاتی مانند مدل دستگاه،بازدهی ، عملکرد و سایر اطلاعات چاپ شده است. این دستگاه انواع مختلفی دارد؛ ولی عملکرد تمامی آن ها تا حد زیادی مشابه یکدیگر است. تولیدات این شرکت قابلیت شارژ تمامی گوشی های رایج موجود در بازار را دارند؛ بنابراین اگر یک پاور بانک انکر دارید، دیگر نباید نگران مدل گوشی خود باشید چرا که انکر آن را برای شما شارژ خواهد کرد. هر چند در رابطه با پاور بانک وایرلس این موضوع چندان مطرح نیست. در این مقاله قصد داریم چگونگی شارژ یک پاور بانک را به شما آموزش دهیم.

پاوربانک مناسب 

هوشمند: خروجی ولتاژ و جریان پاور های هوشمند، متناسب با نیاز باتری دستگاه قابل تنظیم است و با توجه به نوع دستگاه، قادر به تأمین شدت جریان مناسب باتری می باشد. مخصوص گوشی هوشمند و تبلت: این دسته از پاوربانک ها در ظرفیت های مختلف (پاور بانک) و با میزان ولتاژ و جریان متناسب با گوشی های هوشمند طراحی شده اند و قدرت شارژ کردن باتری تلفن (پاور بانک) همراه - پاور بانک - را دارند؛ اما باید در نظر داشته باشید با این مدل ها نمی توانید لپ تاپ خودتان را شارژ کنید. برند سازنده: محصولات شرکت های مختلف قیمت های مختلفی دارند. 

Image for post
Image for post

ظرفیت پاوربانک ها

ظرفیت: هر چه ظرفیت پاور بیشتر شود، قیمت آن نیز بالاتر می رود. سولار: پاور بانک خورشیدی دوست دار طبیعت است و امکان شارژ پاوربانک ازطریق انرژی خورشیدی را دراختیار کاربران قرار می دهد. یک پاور بانک می تواند تلفن - پاور بانک - شما را به راحتی و در هر زمان شارژ کند و فرصت استفاده ی طولانی مدت از تلفن - پاور بانک - همراه را در اختیار شما قرار می دهد. این کار باعث افزایش عمر باتری - پاور بانک - پاور بانک و همچنین باتری دستگاه الکترونیکیتان خواهد شد. کیفیت ساخت و طول عمر دستگاه نیز از نکات اصلی و با اهمیت است که دغدغه اصلی ما در زمان خرید محصولات الکترونیکی است.