سری های مختلف اینورتر

اینورتر
اینورتر
اینورتر

اینورتر در سری های گوناگون تولید شده و توسط هایپر صنعت خرید اینورتر ال اس در اصفهان فامکو ارائه و به سراسر کشور ارسال می شوند. اینورتر - اینورتر - آیمستر براساس تکنولوژی موفق شرکت ژاپنی FUJI ، طراحی شده است، که در کشور کره جنوبی تولید و عرضه می شود. همچنین در این بخش انواع اینورتر مبدل برق 24 به 220 ولت ماشین سنگین و سیستم خورشیدی در تنوع گوناگون عرضه میشود. 

شرکت کومارک برای آنکه توانایی رقابت با سایر برندهای تولید کننده اینورتر (اینورتر) را داشته باشد و بتواند درایوهایی ارائه نماید که انواع کاربری های صنعتی را پوشش دهد اقدام به تولید انواع درایو صنعتی و اینورتر نموده است که در ادامه به آن می پردازیم. شرکت کشت و کار عرضه کننده انواع موتور برق های برند هوندا می باشد. یکی دیگر از مزیت های درایو آی مستر مدل C1 ابعاد بسیار مناسب آن میباشد که در مقایسه با دیگر اینورتر های شرکت های رقیب، فضای بسیار کمتری از تابلو برق را اشغال میکند که این خود باعث صرفه جویی در هزینه ی ساخت تابلو برق جهت اینورتر میباشد. بازه توانی اینورتر I MASTER مدل C1 از 5.5 کیلووات تا 22 کیلووات بوده که جهت انتخاب در پروژه ها، بهترین جایگزین برای اینورتر IG5A از برند LS کره جنوبی میباشد.

یکی از این شرکت ها که در کشور کره تاسیس شده است، برند تجاری IMASTER می باشد. در حال حاضر INVT دارای 15 شعبه و بیش از 3200 کارمند و 30 دفتر داخلی و مراکز خدمات و گارانتی است، همچنین دارای 4 شعبه در خارج از کشور یک شبکه فروش با بیش تر از 90 کشور و منطقه را تشکیل می دهد. به علاوه همراه با محصول یک ضمانتنامه اصالت کالا هم به شما ارائه میشود تا خیالتان از بابت کیفیت محصول راحت باشد. 

میتوان گفت به نوعی مشابه اینورتر دلتا (DELTA) سری L است البته با این تفاوت که درایو ال اس IE5 به هر دو صورت تک فاز و اینورتر سه فاز ارائه شده است، در حالی که دلتا (Delta Drive) سری L تنها به صورت تک فاز موجود است رنج توانی موجود برای کنترل دور ال اس IE5 از 100 w است تا 400 w. بعنوان مثال در مقايسه بادستگاههاى ركتيفاير ترانسفورمرى باحدود 100 تا 200 كيلوگرم وزن ، دستگاههاى مشابه اينورترى حدود 8تا 40 كيلوگرم وزن دارند. به عبارت بهتر باید دقت کنید که خروجیها و ورودیها را به دستگاهها و ولتاژ درستی متصل کرده باشید تا هیچ اختلالی در عملکرد دستگاه ایجاد نشود. محافظت دما: گاهی اوقات اینورترها ممکن است به دلیل عدم وجود جریان هوای مناسب، مدتی بعد از استفاده، شروع به داغ شدن کنند، در این صورت نیز اینورتر (اینورتر) برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه خود به خود خاموش خواهد شد یا با صدای بوق هشدار میدهد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فامکو، اینورتر (اینورتر) یا درایو کنترل دور موتور نامی آشنا در صنعت برق ایران و صنایع وابسته که با نامهای مختلفی همچون درایو فرکانس متغیر و VFD نیز شناخته میشود. به گزارش ایسنا، بنابراعلام توان صنعت، اینورتر دستگاهی است که بدون کاهش قدرت و گشتاور موتور سرعت الکتروموتور را کنترل می کند. علاوه بر مواردی مانند توان دستگاه و فریم سایز، اینکه اینورتر LS M100 را از چه کسی خریداری میکنید؛ به طور مستقیم بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. از زمان تاسیس خود، تمرکز خود را بر روی اتوماسیون صنعتی و انرژی برق گذاشته است و متعهد است به ارائه بهترین محصولات و خدمات برای رقابت پذیری بیشتر مشتریان. بر روی این مدل درایو، یک کی پد 6 کلیده و یک ولوم برای تنظیم فرکانس به صورت دستی تعبیه شده است. برای سهولت استفاده، یک دستگاه سازگار با USB تهیه کنید. زمانی که خطر آسیب به اینورتر (اینورتر) وجود داشته باشد این لایه از اینورتر، دستگاه مبدل را خاموش میکند. به زبان ساده تر اینورتر یک دستگاه الکترونیک قدرت است که به وسیله آن میتوان سرعت موتورهای الکتریکی را کنترل کرد.

این کار به تعمیرات شما سرعت می بخشد. • طراحی آنها به گونه ای صورت گرفته است که مانع از خوردگی و زنگ زدگی بدنه می شود. در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی یکی از بهترین تولید کننده های اینورتر یعنی برند آی مستر بپردازیم. شرکت ADT یکی از معتبرترین و بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی به ویژه اینورتر آی مستر است که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است. اینورتر آی مستر iMaster براساس تکنولوژی شرکت فوجی ( MINI - FRENIC ) توسط شرکت ADT کره جنوبی مونتاژ و در اختیار مشتریان این محصول در کره قرار گرفته است.

درایو 0.4 کیلووات سه فاز ایمستر درایوی چند منظوره است که در حال حاضر تا توان 4کیلووات تولید می شود و روانه بازار می شود . توجه داشته باشید که برای راه اندازی موتور 660/380 با اینورتر، برای اینکه موتور با ماکزیمم توان خود کار کند باید سربندی موتور باید در حالت مثلث قرار گیرد. نکاتی همچنین توجه بـه این مورد کـه آیا بار نیاز بـه گشتاور راه اندازی بالایی دارد یا خیر ؛ یا این کـه در زمان کار دائم جریان ثابت بالا نیاز بـه شدت متغیری دارد؟ اینورتر این فرآیند را توسط تقویت کننده ها انجام میدهد به طوری که برق AC خروجی را با ولتاژ و فرکانس مورد نیاز کاربر تامین و تولید میکند.

https://arkainverter.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d8%b3-ls-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/