روش های تبلیغاتی چگونه با تغییرات کنار می آیند؟

ما معتقدیم که اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس شما باید تا حد امکان بدون دردسر باشد. به همین دلیل است که تیم ما سخت کار کرده است تا استفاده از را آسان‌تر کند!

مجموعه ای از ویژگی های جدید عالی در چند ماه گذشته به فهرست اضافه شده است تا نحوه پیمایش، ایجاد و مدیریت پیام ها در را بهبود بخشد. Arad database جایی است که می توانید با آنها آشنا شوید.

مشاهده کامل فعالیت کاربر

آیا تا به حال فکر کرده اید که شرکت های تبلیغاتی در مسیر سالن اجلاس آیا از قالب های شما استفاده می کنند؟ یا یک کاربر خاص چند پیام ایجاد می کند؟ داشبورد جدید تا نحوه استفاده کاربران از را به طور کامل به شما نشان دهد. با ، تنها با چند کلیک به همه این موارد دسترسی خواهید داشت. مجری تبلیغات محیطی در مسیر سالن اجلاس با استفاده از داده‌های ارائه‌شده از داشبورد می‌توانید ارزیابی کنید که کدام دارایی‌ها کار می‌کنند و کدام‌ها نیستند. شما می توانید بدانید که کدام یک از کاربران محلی شما ممکن است به آموزش اضافی نیاز داشته باشند. داده‌های عملی را برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد شبکه و کاربران آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

کنترل آسان تر با گزینه نمای شبکه ای جدید

احتمالاً کارهای بهتری نسبت به پیمایش بی پایان در دارایی های خود دارید. گزینه جدید نمای شبکه ما اینجاست تا مقداری از زمان شما را آزاد کند. هم برای موجودی صفحه‌نمایش‌ها و هم برای کتابخانه‌تان در دسترس است، پیدا کردن آنچه که نیاز دارید اکنون یک مشکل است.

به راحتی صفحه نمایش خود را پیدا کنید.

نمای شبکه به شما امکان می دهد اقدامات را مستقیماً از طریق کاشی ها انجام دهید. برای صفحه‌های شما، این شامل تغییر نام، اشتراک‌گذاری، جابجایی، و حذف، همه در یک نقطه مناسب است. همچنین یک حباب اطلاعات کوچک مفید وجود دارد که همه چیز را در مورد صفحه نمایش شما به شما می گوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماوس را روی آن نگه دارید تا جزئیات صفحه نمایش را ببینید.

کتابخانه خود را سازماندهی کنید

وقتی از نمای شبکه ای در کتابخانه خود استفاده می کنید، می توانید محتوا را مستقیماً از کاشی پیش نمایش، نظر، اشتراک گذاری، تغییر نام، انتقال و حذف کنید. در صورت نیاز، می توانید دارایی های خود را نیز با یک کلیک دانلود کنید. مشابه صفحه نمایش، یک حباب اطلاعاتی نیز خواهید دید که جزئیات اضافی دارایی را ارائه می دهد.

چندین پیام را در یک فلش با مجموعه دارایی ایجاد کنید

فرض کنید صفحه نمایش های شما در داروخانه ها هستند و شما در حال برنامه ریزی برای افزایش پیام ها در مورد نکات و ترفندهای پیشگیرانه آلرژی هستید زیرا فصل گرده افشانی است. مسئله این است که تیم بازاریابی شما حدود 10 تصویر مختلف ارائه کرده است که باید به اضافه شوند، یعنی 10 پیام.

هیچ کس دوست ندارد یک کار را بارها و بارها تکرار کند. وقت شما با ارزش است. ما اینجا هستیم تا آن را پس بدهیم ما اکنون امکان ایجاد مجموعه‌های دارایی را فراهم کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد چندین تصویر بسته‌بندی شده با هم در یک فایل فشرده را بارگذاری کنید که می‌تواند در چندین صفحه منتشر شود. این بدان معنی است که می توانید با ایجاد پیام های همراه در یک مرحله آسان در زمان صرفه جویی کنید.

پیشرفت های کاربر پسند، فقط برای شما

ما برخی ارتقاها را انجام داده ایم تا به شما و مشتریانتان یک تجربه کلی بهتر در پلتفرم ارائه دهیم.

آیا دیده اید که وقتی نسخه جدیدی از در دسترس است، یک اعلان در سمت راست بالای صفحه نمایش خود دریافت می کنید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که مرورگر خود را به‌روزرسانی کنید و به‌روزرسانی‌ها را به‌طور خودکار دریافت خواهید کرد.

روزهایی که شما نیاز به تایپ دستی URL برای دسترسی به ابزارهای سرپرست خود دارید، گذشته است. اکنون می توانید به سادگی با استفاده از دکمه جدید در بالای نوار ناوبری خود به آن دسترسی داشته باشید.

 

یک راه جدید و آسان‌تر برای سازماندهی زمانی که پیام‌های شما روی صفحه پخش می‌شوند، وجود دارد. ویژگی کشیدن و ترتیب مجدد به شما امکان می دهد پیام ها را مستقیماً در لیست پخش جابجا کنید. همچنین اگر داشتن یک سفارش خاص برای شما مهم نیست، می توانید آنها را تصادفی کنید. در نهایت، اگر به دنبال جزئیات بیشتر در مورد پیام های خاص هستید، اکنون می توانید بر اساس معیارهایی که شامل موارد تبلیغاتی است مرتب کنید. در بخش مدیریت کاربر، اگر نیاز به حذف شخصی از سیستم دارید، اکنون می توانید به جای غیرفعال کردن، کاربر را برای همیشه حذف کنید. داشتن یک پایگاه داده تمیز همیشه چیز خوبی است. با بی نظمی خداحافظی کنید.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%85%d8%b3%db%8c%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%86-%d8%a7%d8%ac%d9%84%d8%a7%d8%b3/