تبلیغات با ربات ها

تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی

هنگامی که آینده خارج از خانه را تصور می کنیم، صنعتی را تصور می کنیم که محتوای شگفت انگیز را در انواع زمینه ها ارائه دهد. ما فضایی را تصور می کنیم که به خلاقیت بی حد و حصر اجازه می دهد، و تقریباً هر کسب و کار OOH می تواند به ابزارهای قدرتمندی دسترسی پیدا کند که در زمان آنها صرفه جویی می کند و ارزش موجودی آنها را به حداکثر می رساند.

برای اینکه کمی زودتر به آن مکان برسیم، Araddatabase را ایجاد کردیم، یک سرور تبلیغاتی مبتنی بر ابر هوشمند که تمام قدرت   را برای بازیکنان غیر  به ارمغان می‌آورد. با ، بازیکنانی که Android را اجرا می‌کنند، یا معماری‌های دیگری که قبلاً توسط پلتفرم ما پشتیبانی نمی‌شد، می‌توانند در کنار  Players به شبکه‌ها اضافه شوند.

اگر می‌خواهید شبکه ‌ای با انعطاف ‌پذیری سخت‌ افزاری زیاد بسازید، اما نمی‌خواهید ویژگی‌ های نرم ‌افزاری را قربانی کنید، اکنون شانس شماست. شرکت های تبلیغاتی چالوس می تواند به شما در تحقق آن کمک کند.

چگونه کار می کند

اساساً قابلیت ارائه بیلبورد تبلیغاتی در چالوس است که فقط از نرم افزار پخش کننده  که توسط پخش کننده های رایانه شخصی برای مدیریت رسانه های ورودی استفاده می شود جدا شده است.

با Air، وقتی محتوا در  آپلود می شود، محتوا در مخزن   نیز آپلود می شود. سپس آدرس اینترنتی که مکان محتوای موجود در مخزن را نشان می دهد توسط  برای پخش کننده شخص ثالث مورد نظر شما ارسال می شود.

پس از دریافت ، پخش کننده متصل به Air شما باید فایل رسانه مرتبط را دانلود کرده و سپس محتوا را برای نمایش نمایش دهد.

توجه:  به تنهایی قادر به پخش رسانه در شبکه شما نخواهد بود. شما باید  را به نرم افزار جداگانه ای متصل کنید که بتواند محتوای ارائه شده را پخش کند.

همه اینها به چه معناست؟

برای استفاده روزمره، استفاده از  اساساً مانند استفاده عادی از  خواهد بود. کاربران به ابزار مدیریت  وارد می‌شوند و می‌توانند از تمام ویژگی‌های عالی که ارائه می‌کند لذت ببرند. این به معنای زمان‌بندی و تحویل خودکار، امنیت پیشرو در صنعت، و توانایی تقریباً نامحدود برای مقیاس‌سازی کسب‌وکارتان در عین حفظ یک گردش کار ساده است.

می‌توانید از پخش‌کننده‌های متصل شده از طریق  به‌ صورت مستقل یا به‌ عنوان بخشی از یک شبکه بزرگ‌ تر که شامل پخش ‌کننده ‌های کامل  است، استفاده کنید، که به شما انعطاف ‌پذیری و انتخاب بیشتری در هنگام ساخت شبکه ‌تان می‌دهد.

و در نهایت، شما همچنین می‌توانید از راه‌حل فروش مستقیم  استفاده کامل کنید و می‌توانید هر بازیکنی را که روی  اجرا می‌شود به پلتفرم برنامه ‌نویسی سمت عرضه  Reach متصل کنید.

مشکل اصلی فقط این است که برای برقراری ارتباط بین  و پخش کننده انتخابی شما، زمان و منابع توسعه نیاز است.

برای استفاده از  به چه چیزهایی نیاز دارم؟

از آنجایی که  از اتصال بومی بین ابزار  استفاده نمی کند، باید کارهای توسعه ای انجام دهید تا ارتباط بین سرور تبلیغات  و پخش کننده های انتخابی خود را برقرار کنید.

ما نقاط پایانی  را برای تیم شما فراهم می کنیم تا برنامه مشتری شما را متصل کند. این به مشتری شما اجازه می دهد تا درخواست های POST را ارسال کند. بنابراین، برنامه‌نویس یا تیم توسعه‌ دهندگان شما باید بدانند که چگونه با Postman، C یا سایر محیط‌ های توسعه مناسب برای کار با REST API کار کنند تا ارتباط برقرار کنند.

توجه داشته باشید که این پروژه می‌تواند پیچیده باشد و بنابراین چیزی نیست که بتوان آن را به یک کارآموز معمولی واگذار کرد. یک توسعه‌دهنده مجرب و اختصاصی، چه داخلی و چه برون‌سپاری، احتمالاً می‌تواند با چند ماه کار به ارتباط مورد نیاز دست یابد (با فرض اینکه از قبل یک بازیکن آماده/انتخاب شده دارید.

پخش را کنترل نمی کند

ما در بالا به این موضوع اشاره کردیم، اما نکته‌ای ارزش تکرار دارد:  به شما امکان می‌دهد قابلیت‌های زمان‌بندی  و سرویس‌دهی تبلیغات را به یک پخش کننده غیر  متصل کنید. پخش محتوا، گزارش حوادث یا نظارت بر شبکه برای شبکه شما ارائه نمی شود. این فقط لیست های پخش محتوا را بر اساس شرایط کمپین و خلاقیت ها تولید می کند و سپس رسانه ها را برای دانلود توسط پخش کننده شخص ثالث شما در دسترس قرار می دهد.

توجه: قابلیت اثبات بازی ارائه شده توسط  پشتیبانی می شود. این به پخش کننده شخص ثالث شما بستگی دارد که پخش موفقیت آمیز را به  گزارش دهد تا بتواند در گزارش های اثبات بازی گنجانده شود.

باید با Control به عنوان  استفاده شود

یک محصول کاملاً مستقل نیست. بلکه مستلزم آن است که  را به عنوان  خود بپذیرید و از آن برای برنامه ریزی محتوا برای نمایشگرهای متصل به هوا استفاده کنید. بدون استفاده از  به عنوان ،  کار نخواهد کرد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%86%d8%a7%d9%84%d9%88%d8%b3