تبلیغات از طریق وب سایت

Image for post
Image for post

هنگامی که شروع به تبلیغ املاک خود از طریق یک وب سایت می کنید، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مهرشهر کرج املاک تجاری را به یک سرمایه گذاری دشوار تبدیل کرده است. درگیر شدن با املاک تجاری با خطرات مالی بالقوه بالایی همراه است. این مقاله شامل توصیه‌های عالی برای اطمینان از اینکه سرمایه‌گذاری‌های تجاری املاک و مستغلات شما را ورشکست نمی‌کند، به کسب‌وکارتان آسیب نمی‌رساند، یا شهرت شما را خدشه‌دار نمی‌کند، ارائه می‌شود.

باید درک کنید که زمان بسیار کمی برای جلب توجه بازدیدکنندگان دارید. مجری تبلیغات محیطی مهرشهر کرج اگر برای انجام یک معامله مجبور به تامین مالی تجاری هستید، پس چرا به املاک بزرگتر نگاه نکنید؟ هزینه هر واحد هر چه دارایی بزرگتر باشد کاهش می یابد و مدیریت یک ملک بزرگتر نیازی به تلاش نمایی برای تعداد واحدها ندارد. مدیریت چند واحد عملاً مانند مدیریت یک مجتمع است.

اگر محتوای شما متمرکز نباشد، بلافاصله هزاران خریدار بالقوه را از دست خواهید داد. بیلبورد ها در چه مکان هایی قابل نصب هستند و شرایط را به صورت مکتوب دریافت کنید. این مهم است زیرا این ملک شماست و اگر در طول مدت اجاره مشکلی پیش آمد، می‌خواهید تا حد امکان روی کاغذ از شما پشتیبانی کند.

اگر احساسات خود را درگیر کنید، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند یک پیشنهاد دشوار باشد. معاملات املاک و مستغلات می آیند و می روند و اگر احساسات خود را فدای هر معامله ای کنید، مطمئناً انتخاب های نابخردانه ای خواهید داشت یا زمان بیشتری را صرف پشیمانی خواهید کرد تا تجارت. تمرکز خود را روی نتیجه نهایی نگه دارید، نه روی معامله ای که از دست داده اید.

به یاد داشته باشید که خرید یک ملک تجاری و هر چیزی که همراه با آن باشد می تواند زمان زیادی را ببرد. ابتدا باید به دنبال یک فرصت طلایی باشید. پس از خرید ملک، ممکن است مجبور شوید مقداری زمان و هزینه صرف تعمیرات یا بازسازی آن کنید. تسلیم نشوید فقط به این دلیل که این یک فرآیند طولانی است که بخش بزرگی از وقت شما را می‌برد. بعداً به شما پاداش داده می شود.

هنگام خرید ملک مراقب باشید و مطمئن شوید که مشکل زباله خطرناکی نداشته باشد. هنگامی که املاک تجاری دارای این نوع مشکلات هستند، مسئولیت رسیدگی به آن به عهده مالک است حتی اگر آنها عامل ایجاد مشکل نباشند.

هنگام خرید املاک تجاری، باید نوع ملکی را خریداری کنید که با نیازها و علایق شما مطابقت دارد. اگر می‌دانید که اهل تعمیر نیستید، بهترین گزینه خرید ملکی است که وضعیت بهتری دارد، اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌توانید از یک پروژه خوب قدردانی کنید، می‌توانید یک فیکسر بخرید.

اولین ارزشی که به شما پیشنهاد می شود را قبول نکنید. تقریباً در تمام قیمت ها یا پیشنهادها این واقعیت در نظر گرفته شده است که طرف مقابل به مذاکره علاقه مند خواهد بود. حتی اگر آنها در ابتدا گفته اند که علاقه ای به مذاکره ندارند، باید مایل باشید که تلاش کنید. به احتمال زیاد این فقط یک استراتژی بود که توسط عامل حریف پیشنهاد شده بود.

اگر قصد خرید یک خودرو را دارید، همیشه ابتدا به چندین گزینه نگاه می کنید. در مورد انتخاب یک مشاور املاک نیز باید همینطور باشد. چندین مصاحبه تلفنی انجام دهید و سپس یک لیست کوتاه از 2 یا 3 مورد از موارد مورد علاقه خود را تهیه کنید. با این عوامل شخصاً ملاقات کنید تا ببینید آیا ترکیب خوبی با آنها دارید یا خیر.

پیشنهادات خود را واضح و مختصر بیان کنید. هیچ گونه فرضی در مورد آنچه که یک فروشنده، کسب و کار یا خانه، مایل به پذیرش آن است، نکنید. اگر فقط معتقدید که دارایی به مقدار مشخصی ارزش دارد، آن را ارائه دهید و محکم باشید. اگر معامله شما پذیرفته نشد، حداقل می توانستید مطمئن شوید که بهای منصفانه ای را پرداخت کرده اید.

نرخ مالیات بر دارایی املاک تجاری مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. تعیین هزینه های سالانه برای مالکیت ملک تجاری می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا هزینه های سالانه در حد بودجه شما است یا خیر. چندین عامل وجود دارد که می تواند هزینه های شما را نیز افزایش دهد، از جمله هزینه های MUD، سایر U.D. ها و حتی هزینه های انجمن مالکان املاک.

بدانید که وقتی وارد املاک تجاری می شوید، بیشتر معاملات در پایان فرآیند چانه زنی انجام می شود. بنابراین، اگر قیمت اولیه ای که به شما پیشنهاد می شود را دوست ندارید، وحشت نکنید، زیرا تا پایان فرصت مذاکره با قیمت خود را خواهید داشت.

تبلیغات

اگر می‌خواهید برای امرار معاش خانه‌های خود را تغییر دهید، باید مطمئن شوید که خودتان تبلیغ می‌کنید. یک وب سایت داشته باشید، کارت ویزیت بگیرید، در روزنامه ها برای خانه ها آگهی بگذارید، و غیره. اگر می خواهید پول در بیاورید، باید با این کار به عنوان یک تجارت رفتار کنید، در غیر این صورت نمی توانید انتظار نتایج تجاری را داشته باشید.

   اگر می خواهید مشتری جذب کنید، مطمئن شوید که سایت شما متمرکز است.

هنگام فروش املاک تجاری خود باید وقت بگذارید و پتانسیل درآمد آن را به درستی تبلیغ کنید. هنگامی که یک خریدار بالقوه خرید یک ملک تجاری را در نظر می گیرد، مهمترین عامل در تصمیم گیری آنها پتانسیل درآمد ملک است. اگر در مورد پتانسیل ها صادق باشید، باید بتوانید ملک را به سرعت بفروشید.

شما باید تبلیغ کنید که ملک تجاری شما برای فروش به افراد محلی و غیر محلی است. بسیاری از مردم فکر نمی کنند که مردم خارج از شهر بخواهند املاک تجاری خود را بخرند. بسیاری از سرمایه گذاران خصوصی وجود دارند که ملکی با قیمت مناسب در هر منطقه ای خریداری می کنند.

املاک تجاری در حال حاضر با اقتصاد در رکود و رنج فروش املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری دشوار است. مراقب سرمایه گذاری های خود باشید و قبل از ورود به هر گونه توافق نامه قانونی، همه گزینه ها را بررسی کنید. توصیه های این مقاله به شما کمک می کند تا با خیال راحت در املاک تجاری سرمایه گذاری کنید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%b4%d9%87%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

منبع

https://aradholding.com/%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/