بودجه سیال در تبلیغات و بازاریابی

تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی

نامیدن شرایط کنونی زمانی جالب برای بازاریابان، دست کم گرفته شده است. تعیین پیام مناسب برای انتقال، از طریق کانال های مناسب، در زمان مناسب - همه در حالی که با بودجه های کاهش یافته کار می کنید - کار آسانی نیست.

کلید پیمایش همه اینها؟ چابکی.

سیال بودن بودجه، قلب یک کمپین چابک

سیال بودن بودجه چارچوبی است که بسیاری از خریداران رسانه ‌ای از زمان ظهور برنامه ‌نویسی روی توافق ‌نامه‌های مشتری خود کار می‌کنند. مفهوم اصلی این است که اهداف کلی مخاطب و پیام‌ های برند هسته اصلی استراتژی هستند و کل بودجه با پیشرفت کمپین آزاد است. آنچه در اینجا مهم است این است که بودجه مجری تبلیغات محیطی در اتوبان معلم یا حتی یک کانال قفل نمی‌شود و به خریداران این انعطاف‌پذیری را می‌دهد تا تحویل کمپین را بر اساس رویدادهای جاری، عملکرد یا حتی درخواست‌های خاص مشتری تنظیم کنند.

این انعطاف ‌پذیری رویکرد تبلیغات در اتوبان معلم همه ‌کانالی را که اکثر خریداران رسانه می‌شناسند و دوست دارند، با شکستن سیلوهای بین کانال‌ها افزایش می‌دهد. و همانطور که کانال‌های بیشتری به سمت برنامه ‌ریزی می‌روند، تبلیغات روانی بودجه چابکی برای یک کمپین فقط افزایش می‌یابد.

کمپین های دیجیتالی انعطاف پذیر خارج از خانه

تا همین اواخر، دیجیتال خارج از خانه واقعاً بخشی از گفتگوی روانی بودجه نبود، همچنان توسط خریداران اراددیتابیس و متخصصان به عنوان یک سیلو جداگانه در نظر گرفته می شد. حتی تنظیم سریع کمپین‌ها در کانال می‌تواند بسیار دشوار باشد و مجبور باشید با همه ناشران به صورت جداگانه تماس بگیرید و مذاکره کنید.

با ناشناخته بودن فصل بعدی حماسه کووید، و جنبش‌های اجتماعی که نیاز فزاینده‌ای به ایمنی برند ایجاد می‌کند،  نقش مهمی در استراتژی بازاریابی 2020 تبلیغ‌کنندگان دارد.

اهمیت انعطاف پذیری در استراتژی COVID شما

انعطاف‌پذیری بین کانال‌ها در استراتژی رسانه‌ای 2020 شما ضروری است، زیرا قفل شدن در هر کمپین خاصی احتمالاً بهترین رویکرد در این زمان‌های نامشخص نیست. ما ممکن است مطمئن نباشیم که آینده برای اقتصادهای محلی و جهانی چه خواهد بود، اما مطمئناً در عادات مصرف کنندگان یک فرورفتگی و جریان وجود خواهد داشت. اینجاست که  نقش مهمی ایفا می کند.

این برای همه کمپین های دیجیتال فعلی شما چه معنایی دارد؟  به شما امکان می دهد مخاطبان خود را در فضای باز دنبال کنید. با خرید گردش‌های کاری مشابه کانال‌های آنلاین، تلفن همراه و اجتماعی، و به طور بالقوه حتی توانایی استفاده از خلاقیت‌های مشابه، انتقال می‌تواند بسیار روان باشد.

با کنار رفتن محدودیت های تردد تبلیغات محیطی گسترش می یابند

در واقع، بسیاری از  همه‌کاناله اکنون موجودی  را ارائه می‌کنند و با باز شدن شهرها و محیط‌های مختلف، بودجه‌ها را می‌توان به سادگی از یک کانال به کانال دیگر در همان رابط منتقل کرد. با این حال، همانطور که می دانیم، مردم ممکن است کمی بیش از حد مشتاق باشند که به بیرون بروند، و موج دوم ممکن است. اگر این اتفاق بیفتد و محدودیت‌ها دوباره سر جای خود قرار گیرند،  برنامه‌ای کاملاً انعطاف‌پذیر است و می‌توانید به راحتی بودجه خود را به تبلیغات اجتماعی و وب منتقل کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، حتماً وبینار درخواستی ما را بررسی کنید: چرا  برنامه‌ریزی شده در استراتژی بازاریابی بازیابی بحران شما ضروری است.

مانور بودجه در دوران ایمنی برند

ایمنی برند همیشه یکی از دغدغه‌های بازاریاب‌های دیجیتال بوده است، اما در زمان کنونی، درگیر بودن، چه به‌طور مستقیم و چه از طریق پروکسی، در هر ناگواری تأثیر نسبتاً قابل‌توجهی دارد.

تحریم ها چه آسیبی به صنعت تبلیغات می زنند؟

تحریم فعلی فیس بوک را در نظر بگیرید. چه شما و مشتریانتان از تبلیغات در این کانال دوری کنید یا نه، یک چیز واضح است: این یک مطالعه موردی بسیار جالب در مورد نحوه محافظت برندها از خود است. اگر کانالی ناامن تلقی شود، بودجه ها حذف می شوند.

مهمتر از همیشه این است که چند ترفند در آستین خود داشته باشید، نه اینکه برای اجرای استراتژی بازاریابی خود به یک کانال خاص تکیه کنید. و در حالی که البته بسیاری از کانال‌های ایمن برای برند وجود دارد،  امتیاز ویژه‌ای در این زمینه کسب می‌کند.

محتوای تبلیغاتی

برای اولین بار، هیچ محتوای تولید شده توسط کاربر همراه تبلیغات شما وجود ندارد. همه رسانه ها مستقیماً توسط ناشر کنترل می شود. هر قسمت از محتوا توسط تیم آنها تأیید می شود، که شما را در دستان خوبی قرار می دهد - ایمنی نام تجاری نیز برای ناشران بسیار مهم است، زیرا محتوای نامناسب پخش شده در فضاهای عمومی می تواند به شهرت آنها بسیار آسیب برساند. شرکت‌های فناوری  همچنین لایه‌های بیشتری از ایمنی برند را به پلتفرم خود اضافه می‌کنند. به عنوان مثال،  ما،  ، دارای الگوریتم هایی برای جلوگیری از پخش پشت سر هم تبلیغات از همان صنعت و همچنین جلوگیری از فقط برای نام بردن از برخی از انواع برندهای خاص از پخش بر روی صفحه نمایش های خاص.

بنابراین اگر به دنبال یک کانال جایگزین برای سرمایه گذاری بودجه کمپین خود هستید،  یک انتخاب عالی است. در واقع، ادغام OOH می‌تواند دسترسی کمپین را تا 303 درصد در کنار موبایل و وب افزایش دهد و احتمال تعامل مصرف‌کنندگان با یک برند را در دستگاه تلفن همراه خود تا 46 درصد افزایش دهد.

آیا بودجه شما واقعا سیال است؟

روان بودن در بودجه انعطاف‌پذیری قابل‌توجهی را ایجاد می‌کند و عنصر مهمی برای استراتژی همه‌کاناله شما است، اما اگر هنوز به آن نرسیده‌اید، نگران نباشید، زمانی مانند زمان حال برای شروع وجود ندارد.

برای اینکه ببینید چقدر آسان است که  را در کمپین های همه کانال خود قرار دهید، یک حساب  رایگان ایجاد کنید. در اینجا می توانید یک کمپین آزمایشی راه اندازی کنید و دانش لازم برای راه اندازی یک کمپین را در زمان مناسب به دست آورید.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b9%d9%84%d9%85/