به روز رسانی تبلیغات

بیلبورد تبلیغاتی

تبلیغات در پاسارگاد، همه جا دیده می شود، از بیلبوردها و پوسترها گرفته تا مجلات و تلویزیون. این بخشی از زندگی روزمره ما است. تبلیغات درصد زیادی از رسانه هایی را که هر روز می بینیم را تشکیل می دهند. "طبق گزارش انجمن شرکت های تبلیغاتی پاسارگاد، ما هر روز در معرض سه هزار تبلیغ قرار می گیریم ... از این سه هزار تبلیغ هر روز، ما فقط هشتاد آگهی را متوجه می شویم و به نوعی واکنش فقط به دوازده تبلیغ داریم. این یک تن تبلیغات است! اکثر آنها را می بینیم، اما واقعاً به آنها فکر نمی کنیم.

ویژگی های تبلیغ کنندگان

دسترس‌پذیری: مجری تبلیغات محیطی در پاسارگاد، اکنون به پلتفرم خرید یا وب ‌سایت دسترسی آسان دارند و می‌توانند یک کمپین را شروع، اصلاح یا به پایان برسانند.

قابلیت هدف گذاری: میزان داده های موجود برای هدف قرار دادن یک کمپین به طور تصاعدی افزایش یافته است و به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که زمان و مکان نمایش یک تبلیغ را بر اساس محتوای مصرف شده و با داده های موقعیت مکانی بهینه کنند تا تاریخچه مصرف کننده را درک کنند. مشابه این متن را در آراددیتابیس مشاهده می کنید.

به صورت مداوم حضور داشته اند

قابلیت اندازه ‌گیری: تا کنون، بر اساس تعداد بازدید های تخمینی یا نقاط فروخته شده فروخته می‌شد و معمولاً یک کانال عملکرد قابل اندازه‌ گیری در نظر گرفته نمی‌شد. همکاری با یا به آژانس‌ ها و تبلیغ‌ کنندگان این امکان را می‌دهد تا دیجیتالی را به ترکیب رسانه‌ های خود اضافه کنند، به نرخ کلیک و نرخ تبدیل نگاه کنند، یا حتی یک گزارش انتساب اضافه کنند که مخاطبان در معرض دید و تأثیری که مخاطبان بر آن داشته است را نشان دهد. پویش.

در نهایت، به دو سوال خلاصه می شود: آیا آسان است؟ آیا کار می کند؟ به گفته جاناتان، واقعاً نمی‌توانست به این دو سؤال به طور قانع ‌کننده پاسخ دهد، اما در 18 ماه گذشته این وضعیت تغییر کرده است، «و ما اکنون می‌توانیم در سطحی از دیگر پلت‌فرم‌های بزرگ با قابلیت دسترسی، هدف‌پذیری و قابلیت اندازه‌گیری رقابت کنیم. ”

 

دستور العمل برای موفقیت = ارتباط

مانند هر کمپین تبلیغاتی بزرگ، بازاریابان سعی می کنند در مکان مناسب و در زمان مناسب قرار گیرند تا با پیام مناسب به مخاطبان دست یابند. اما از کجا شروع کنیم؟

 اهداف کمپین خود و همچنین مشتری معمولی و ویژگی های آنها را مشخص کنید. چگونه می توانید از صفحه نمایش های دیجیتال به بهترین شکل استفاده کنید؟ جاناتان توضیح می‌دهد که باید مکان‌ها و زمان‌هایی را که مخاطبان شما در آن حضور دارند پیدا کنید - مخاطبان شما وقت خود را در کجا می‌گذرانند (به عنوان مثال، بارهای ورزشی، مراکز خرید، فروشگاه‌های رفاه)؟

 

 هنگامی که متوجه شدید، می توانید خلاقیت های خود را برای آن زمان ها و مکان ها بسازید. اگر کار نمی‌کند، می‌توانید خلاقیت را تغییر دهید یا آن را برای مکان‌های خاص سفارشی کنید تا مطمئن شوید که همیشه با مخاطب مرتبط می‌مانید.

 در مورد آن فکر کنید: ساعت 5 بعد از ظهر جمعه است. بازی بزرگ امشب برگزار می شود. و شما می خواهید برنامه شرط بندی ورزشی جدید خود را در مقابل مردان 18 تا 45 ساله دریافت کنید. چند آگهی را در مشروب فروشی یا فروشگاه رفاه پخش کنید، جایی که او در حین تماشای بازی برای دوستانش تنقلات و نوشیدنی می خرد. زمان بازی و تیم‌هایی که بازی می‌کنند، و همچنین آمارهای اخیر را درج کنید، و این مردان به احتمال زیاد وقتی به خانه می‌رسند برنامه شما را دانلود می‌کنند.

همه چیز مربوط به مرتبط بودن با زمینه است.

در مورد حریم خصوصی چطور؟

و در مورد اعلان اخیر گوگل برای «وب اول حریم خصوصی» که ردیابی کوکی‌ها و یا سایر ردیاب‌های شخص ثالث را در مرورگر وب کروم متوقف می‌کند، چطور؟ یا به‌روزرسانی جدید با تغییرات که در آن برنامه‌ها اکنون باید از کاربر اجازه درخواست کنند «اگر برنامه‌ ای داده ‌های مربوط به کاربران نهایی را جمع‌آوری کند و آن‌ها را با سایر شرکت‌ها به منظور ردیابی در بین برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها به اشتراک بگذارد».

اما همه اینها به چه چیزی خلاصه می شود؟ این ما را به عنوان بازاریاب سوق می دهد تا بازاریابی خوبی انجام دهیم. این اولین مصاحبه از سری مصاحبه هایی است که قرار است با شرکای تبلیغاتی و آژانس انجام دهیم. امیدواریم از نسخه برتر ما با لذت برده باشید!

 

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%a7%d8%af/