برق در زندگی و کارخانه

اینورتر
اینورتر
اینورتر

اینجاست که به منظور آگاهی بیشتر مراجعه به نمایندگی اینورتر آی مستر اهمیت پیدا فروش اینورتر می کند. هر خریداری باید بداند که اینورتری که خریداری نموده است از چه قطعات و قسمتهایی تشکیل شده و چطور میتوان از آن استفاده کرد. در واقع اینورتر جوشکاری، برق شهری تکفاز یا سهفاز متناوب با فرکانس 60 هرتز را به عنوان ورودی میگیرد و به واحد اینورتری دستگاه منتقل میکند، در این قسمت به موج مربعی با فرکانس بالا (1-10 KHZ) تبدیل میشود و بعد از عبور از مبدلها و عملیات فیلترینگ و یکسوسازی، جریان مستقیم برای جوشکاری ایجاد میشود.

اینورتر مناسب کسب و کار 

 اینکه چه اینورتری برای دستگاه برقی ما مناسب است و انتخاب درست یک امر مهم است. گارانتی و خدمات پس از فروش بالای دو سال داشته و دستگاه های بسیار پر مصرفی - اینورتر - هستند. البته قابل ذکر است که در سایز های بالا بعضا خرید الکتروموتور های اروپایی از لحاظ کیفیت قابل تامل بیشتری می باشد. مبدل برق 12 ولت ماشین به برق 220 ولت شهری مارک suoer همانگونه که از ناماش پیداست میتواند با ارتباط یافتن به برق 12 باطری خودرو، برق ماشین را به برق 220 ولت شهری تبدیل کند. در این راهنمای خرید اینورتر باید گفت که آسیب به باتری ماشین بستگی به وجود لایه محافظتی و سیستم ایزولاسیون دارد.

اینورتر

کاربرد در صنایع فلزی، آسانسور و پله برقی، ماشین آلات نساجی، حمل و نقل، صنایع غذایی و آشامیدنی، کاغذسازی، معدن زغال سنگ و آب شیرین کن کاربردهایی است که این درایو دارد. اینورترها دستگاه های سبکی هستند، چرا که در آن ها به جای سیم پیچی داخلی از برد های الکترونیکی استفاده شده است . اینورتور مبدل برق خودرو در توان (وات)های گوناگون 200 وات تا 4000 وات ارائه میشود. لازم به ذکر است، اینورتر جنسیس برندی معتبر و تنها اینورتر یا اینورتور صادراتی ایران است که 36 ماه گارانتی معتبر ، صادراتی بودن آن و مشتریان خاص از ادارات و ارگان های دولتی تا شرکت های معتبر ایرانی نشانه کیفیت اینورتر جنسیس است. 

درایو اصلی در کارخانه

اینورتر یا درایو که به عنوان VFD ها هم معروف است تجهیزی است که برای کنترل سرعت موتور های AC بکار میرود . به بیان ساده چرخه عملکرد، مدت زمانی است که دستگاه میتواند بدون وقفه جوشکاری کند و نیازی به زمان استراحت برای خنک شدن ندارد. بدنه اینورتر با آلومینیوم احاطه شده است؛ هرگز از پوشاندن اینورتر از پلاستیک یا نایلون استفاده نکنید زیرا از عملیات خنک شدن دستگاه جلوگیری میکند. برای مثال اگر چرخه دستگاه 50% است یعنی برای ده دقیقه کار، پنج دقیقه زمان برای خنک شدن نیاز دارد.

اینورتر

دستگاههای جوشکاری دارای انواع مختلفی هستند و شما باید بسته به حجم و نوع کار، جنس فلز و ضخامت آن و امکاناتی که از دستگاه خود انتظار دارید، ار بین آنها را انتخاب کنید. عملی که این مبدل ها انجام میدهند معکوس عملی است که یکسوکننده (اینورتر) ها انجام میدهند. شاید هنگام خرید محصولات مورد نظر خود قیمت جزو اولین اولویت شما باشد ولی لطفا در رابطه با خرید اینورتر، قیمت را اولویت اول انتخاب خود قرار ندهید زیرا قیمت اینورتر رابطه مستقیم با کیفیت و ایمنی آن دارد اگر فقط بر مبنای قیمت اینورتر خرید خود را انجام دهید جان و مال شما می تواند در خطر تهدید جدی باشد. 

دستگاه جوش برقی

دستگاه جوش MMA یکی از دستگاههای مقرون بهصرفه و مناسب برای جوشکاری فلزات آهنی و فولاد است که با استفاده از الکترود جوشکاری کار جوش دادن دو قطعه آهن یا فولاد - اینورتر - را انجام میدهند. از لحاظ کارآیی این درایو را میتوان با اینورتر دلتا سری B (Delta B Inverter) مقایسه نمود، در کاربردهای سنگین نیز میتوان از درایو S100 استفاده نمود چرا که مد های کنترلی خیلی خوبی دارد. برند های اروپایی که قیمت بالاتر و کیفیت بالاتری به نسبت بقیه دارند. در ابتدا باید جایی را برای مبدل انتخاب کنید که اگر خودرو در حال حرکت باشد تکان نخورد.

اینورتر

به این صورت که برای جوشکاری الکترود 3 اینورتر های ایرانی 200تا 250 آمپر میتواند بهترین انتخاب - اینورتر - باشد. درایو سری IS7 ال اس جزو درایو های سنگین کار خانواده ال اس می باشد و می توان این درایوها برای کاربرد های سنگین و توان بالا مثل دستگاه های اکسترودر صنعتی، فن های بزرگ صنعتی، نوار نقاله های سنگین، دستگاه های بسته بندی، دستگاه های پرس کاری توان بالا، بالابرهای صنعتی و دستگاه های CNC استفاده می شوند. اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد - اینورتر - بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید. 

کنترل دور موتور

اینورتر LS ارائه شده دارای قیمت مقرون به صرفه، گارانتی، کیفیت بالا، راندمان بالا، تنوع در مدل و دقت بالا بوده که توانسته در بازار ایران جایگاه خوبی را کسب نماید. نیاز کمتر به جریان الکتریکی این امکان را فراهم میکند که اینورتر جوشکاری را به هر پریز برق عادی وصل نمایید و مشغول کار شوید. اینورتر اشنایدر ATV310 ، قیمت اینورتر اشنایدر ، کنترل دور موتور ATV310فروش کنترل دور موتور اشنایدر ، اینورتر اشنایدر ، لیست قیمت اینورتر اشنایدر کنترل دور موتور اشنایدرسری ATV310 یک محصول کار امد و اقتصادی است . اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد - اینورتر - لطفا از (اینورتر) صفحه ما بخواهید. در حال حاضر تعداد زیادی از اینورترهای موجود در بازار ایران ساخت کشور چین هستند که تنها به دلیل خط تولید ارزانتر دارای قیمت پایین و متعاقبا علاوه بر خطرات جانی و مالی، دارای کیفیت و کارآیی بسیار پایین می باشند.

فروش اینورتر
فروش اینورتر
فروش اینورتر