افزایش فروش

تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی

همانطور که روز خود را می گذرانیم، دائماً توسط تبلیغات بمباران می شویم. تبلیغات کوچک روی پوسترها، تبلیغات بیلبوردهای بزرگتر، تبلیغات رادیویی، تبلیغات تلویزیونی و حتی در اینترنت در محل کار. البته بسیاری از ما بسیاری از تبلیغات را نادیده می گیریم، اما تبلیغاتی که می بینیم ناخودآگاه نظرات ما را تغییر می دهند و باعث می شوند بیشتر با تبلیغات ارتباط برقرار کنیم. به عنوان مثال بیلبورد تبلیغاتی در مسیر استادیوم تبریز را در نظر بگیرید. از آنجایی که مردم شروع به احساس عادت و ارتباط با زیبایی "طبیعی" که توسط دیزنی به تصویر کشیده شده است، در مورد آنچه که واقعاً در فضای باز تجربه می کنند، نظر می دهند. از این رو، به جای اینکه مجری تبلیغات محیطی در مسیر استادیوم یادگار امام الگوهای آب و هوایی سریع در حال تغییر را درک کنند یا غروب‌های زیبا را ببینند، به این باور می‌رسند که طبیعت تنها با رویکردی گسترده و غیر واقعی توسط دیزنی کاملاً کنترل‌شده و «طبیعی» است.

مدیریت خودکار

به طور خلاصه، به دنبال یک سیستم مدیریت خودکار موجودی مثل: آراددیتابیس باشید که به شما کمک کند. اهداف تجاری شفاف را تعریف کنید و آنها را با توجه به بازار و چشم انداز رقابتی خود اولویت بندی کنید. فرآیند فروش خود را تا حد امکان خودکار کنید تا حدس و گمان برای تیم فروش و سایر بخش ها حذف شود. با مدل های تجاری پیچیده تر بدون نگرانی در مورد نحوه نگهداری آنها مقابله کنید

 

مدل های تجاری انعطاف پذیر و سازگار

از طیف گسترده ای (و در حال رشد) از گزینه های خرید برای همه انواع خریداران رسانه پشتیبانی می کند. به علاوه، این یک سیستم برای شبکه های سنتی و دیجیتال است که ایجاد پیشنهادهای کمپین بین کانالی را ساده می کند.

 

بهبود کارایی فروش

با مشاهده بی‌درنگ نحوه عملکرد شبکه‌تان، می‌توانید به سرعت بهترین گزینه‌های موجودی موجود را برای برآورده کردن معیارهای کمپین خریدار خود شناسایی کنید و معاملات را ببندید.

به شما بینش روشنی در مورد استفاده از موجودی می دهد

حمایت از رشد کسب و کار

ما معتقدیم نرم افزار هرگز نباید رشد کسب و کار شما را محدود کند، به همین دلیل است که یک ابزار فروش تبلیغاتی ساخته ایم که با شما رشد می کند. می توانید کسب و کار خود را به صورت عمودی یا افقی مقیاس کنید. با اجازه دادن به بخش های مکمل برای اتصال به یک راه حل، عملکرد و همکاری بین بخش را افزایش دهید.

آیا می خواهید برای گسترش شبکه خود در دارایی های جدید سرمایه گذاری کنید؟ می تواند چندین کاربر را به طور همزمان مدیریت کند که پایگاه داده موجودی شما را جستجو می کنند - مهم نیست شبکه شما چقدر بزرگ است.

رزرو کمپین را با زمان‌بندی خودکار متصل کنید

به طور کامل با، سیستم مدیریت محتوای ما یکپارچه شده است. دادن دسترسی به فروش و عملیات به همان داده های زنده، شکاف ارتباطی و اطلاعاتی را پر می کند. وقتی کار دستی را در همگام‌سازی رزرو کمپین و زمان‌بندی کمپین حذف می‌کنید، منجر به تراکنش‌های سریع‌تر می‌شود.

 

شریک مورد اعتماد فناوری شما

اگر ما در چیزی را می دانیم، خارج از خانه است. با همکاری با ما، می‌توانید به تیم ما اعتماد کنید تا کار سخت نوآوری را برای شما انجام دهد، ابزارها و جریان‌های کاری را توسعه دهد که می‌تواند به رشد کسب‌وکار شما کمک کند.

همواره در حال به دست آوردن ویژگی های جدید است تا به شما کمک کند هوشمندتر بفروشید

یک موتور بهینه سازی هوشمند

گاهی اوقات چیزهایی وجود دارد که رایانه ها می توانند بهتر از انسان ها انجام دهند، جایی که موتور بهینه سازی در تصویر ظاهر می شود. موتور بهینه‌سازی ما به دو روش کار می‌کند: افت بازدهی شما را به حداقل می‌رساند و استفاده از موجودی شما را به حداکثر می‌رساند.

و چگونه موجودی را به حداکثر می رساند؟

به بلوک‌های تتریس فکر کنید – هر بار که موجودی موجودی بررسی می‌شود، بهینه‌ترین روشی را محاسبه می‌کند که می‌تواند فضا را برای یک کمپین جدید باز کند. این بدان معناست که سیستم ما به اندازه کافی هوشمند است تا با جابجایی کمپین‌های دیگر و در عین حال که اهداف کمپین را برآورده می‌کند، اتاق تکان دادن ایجاد کند و کمپین جدیدی را تحت فشار قرار دهد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%88%d9%85-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85/