کاهش مصرف باتری

Image for post
Image for post

در صورت امکان از گزینه‌های اتصال Wi-Fi در تلفن خود استفاده کنید. قیمت پاوربانک اصلی در اصفهان حتماً تلفن همراه خود را از اینجا و آنجا مجدداً راه اندازی کنید تا حافظه ذخیره شده چیزهایی مانند فیس بوک و توییتر را از بین ببرید. اگر این کار هر چند روز یکبار انجام شود به تلفن شما کمک می کند. بسیاری از رستوران‌ها وای‌فای را به‌صورت رایگان ارائه می‌کنند، اگر به مشتریان کمک کنید.

خرابی تلفن همراه

این کار استفاده از داده‌های شما را به حداقل می‌رساند. قیمت پاوربانک اصلی برای لپ تاپ خراب است. بهترین کار این است که باتری را بیرون بیاورید و دستگاه را در یک کاسه برنج قرار دهید. برنامه ها یا برنامه هایی را پیدا کنید که نقاط مهم را به شما نشان می دهد. قیمت پاوربانک اصلی برای گوشی ویدیوی زیادی تماشا نکنید. برنامه تلفن همراه شما ممکن است برای داده‌هایی که می‌توانید استفاده کنید، مجاز باشد. ویدئو کمک هزینه شما را می گیرد و ممکن است هزینه آن از شما دریافت شود. اگر اغلب از کمک هزینه خود استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد در مورد افزایش هزینه داده طرح خود فکر کنید.

افزایش سن موبایل

به یاد داشته باشید که با افزایش سن سرعت گوشی های هوشمند کاهش می یابد. دانلود به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری می‌تواند از منسوخ شدن آنها جلوگیری کند. مشکل این است که گوشی های جدیدتر آپدیت های قدرتمندتری دریافت می کنند. اگر مانند اکثر کاربران گوشی های هوشمند هستید، احتمالاً دائماً از آن استفاده می کنید. راه اندازی مجدد به رفع مشکلات حافظه و کاهش سرعت کمک می کند. اگر گهگاهی برق را خاموش کنید، مطمئناً متوجه بهبود عملکرد خواهید شد.

گارانتی های تمدید شده موبایل

در مورد گارانتی های تمدید شده مراقب باشید. این هزینه ها اضافی هستند فقط برای شما هزینه دارند و هیچ چیز دیگری. اگر تلفنی دارید که قرار است خراب شود، احتمالاً مشکلات تلفن همراه در سال اول ظاهر می شود، در حالی که گارانتی اولیه هنوز اجرا می شود. به علاوه، بسیاری از افراد به صورت سالانه تلفن های جدید دریافت می کنند، بنابراین گارانتی تمدید شده قطعا ارزش وقت شما را ندارد.

گوشی های هوشمند به سنی که دارند نیستند. این بدان معناست که ممکن است انجام به روز رسانی برای سیستم عامل شما دشوارتر شود. مواقعی وجود دارد که باید انتخاب کنید.

تهیه گوشی همراه جدید

هنگامی که مجبورید برای خود یک گوشی جدید تهیه کنید، زمانی را به مقایسه تلفن های موجود در فروشگاه های فیزیکی واقعی اختصاص دهید. مدتی را صرف آزمایش مدل‌های مختلف کنید. این بهترین گزینه برای رسیدن به خانه با یک تلفن عالی بسیار بهتر است.

قبل از خرید مطمئن شوید که واقعاً به یک گوشی هوشمند نیاز دارید. گوشی های هوشمند گران هستند، اما مزایای زیادی دارند. مشکل زمانی پیش می‌آید که شما واقعاً فقط به یک تلفن اولیه نیاز دارید که افراد زیادی هستند که می‌توانند با کمترین آن انجام دهند. این ممکن است انتخاب خوبی نباشد.

مواظب موبایل خود باشید

اجازه ندهید تلفن همراهتان آب شود. بسیار رایج است که تلفن های همراه در اثر آب ریخته و خراب شوند. گوشی را دور از شیلنگ و شیر آب قرار دهید. تصادفات در نهایت همیشه اتفاق خواهند افتاد. سعی کنید تلفن همراه خود را قبل از اینکه کاملاً مرده باشد اجازه ندهید. باتری های تلفن همراه به گونه ای طراحی شده اند که هر چند وقت یکبار شارژ شوند. اگر باتری قبل از شارژ شدن دائماً کم باشد، بخشی از توانایی خود را برای نگه داشتن شارژ برای مدت طولانی از دست می دهند. سعی کنید قبل از کم شدن شارژ گوشی خود را شارژ کنید.

ممکن است نیازی به خرید قاب برای مدرن ترین تلفن های همراه نداشته باشید. سازندگان گوشی های هوشمند در هنگام ساخت گوشی های خود از مواد سخت مانند کولار یا حتی فیبر کربن استفاده می کنند. یک کیس از شیشه محافظت می کند، اما می تواند دست و پا گیر هم باشد. همه احتمالات خود را با دقت بسنجید و بر اساس نوع تلفنی که دارید تصمیم بگیرید.

دوربین های تلفن همراه

به یاد داشته باشید که دوربین های تلفن های همراه از قابلیت زوم اپتیکال برخوردار نیستند. برای دریافت نمای نزدیک نزدیکتر شوید. همچنین لنزهایی وجود دارد که می توانید آن ها را بخرید که در گوشی هوشمند شما قرار می گیرند و به شما امکان بزرگنمایی می دهند. انجام بازی ها می تواند خستگی را درمان کند و کمی هیجان مورد نیاز را به روز شما اضافه کند. یک قاب با کیفیت برای محافظت از گوشی خود بخرید. انداختن تلفن ها می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. Otterbox قاب های بسیار مقاومی می سازد که می تواند گوشی شما را نگه دارد.

با تلفن همراه گمراه نشوید. زوم اپتیکال معمولی آنقدر بزرگ است که در تلفن همراه جا شود. زوم دیجیتال تلفن همراه پیکسل ها را بزرگ می کند. این روی کیفیت تصویر تاثیر می گذارد. برای داشتن تصویر بهتر به جای زوم کردن، نزدیکتر شوید.

دانلود فایل های حجیم 

برای دانلود فایل های حجیم به جای دیتا پلن از WiFi استفاده کنید. این به این دلیل است که ویدیوها شما را به سرعت از میزان مجاز داده خود عبور می دهند. فقط زمانی این کار را انجام دهید که تلفن شما دارای طرح داده نامحدود باشد. اگر به سختی پیامک ارسال می کنید، هر طرح پیامکی را که دارید کنار بگذارید. برنامه‌های ارسال پیامک زمانی گران هستند که میزان کمی از داده‌های واقعی را در نظر بگیرید. چندین برنامه موجود است که به شما امکان ارسال پیامک را می دهد.

   

افزایش زمان تبدیل شارژر ها

تمام ویژگی هایی را که می خواهید برای افزایش زمان بین شارژها خاموش کنید. البته ممکن است هر روز از این ویژگی ها استفاده نشود. شما ممکن است از آنها استفاده نکنید. می توانید این ویژگی ها را در داخل گوشی خود خاموش کنید. گوشی خود را در ماشین داغ رها نکنید! مطمئن شوید که گوشی شما خنک و خنک باقی می ماند! اگر فرزند شما تلفن همراه دارد، مطمئن شوید که تنظیمات حریم خصوصی را به بهترین وجه برای فرزندتان تنظیم کنید. مطمئن شوید که آنها نمی توانند از وب سایت های بزرگسالان بازدید کنند یا با کسی که واقعاً نمی شناسند آنلاین صحبت کنند. این می تواند به محافظت از چی شما کمک کند

کودکان امن

ممکن است هوشمندانه باشد که گوشی خود را نقدی بخرید تا با طرح پرداخت. این می تواند به شما وقفه قابل توجهی در صورتحساب ماهانه شما بدهد. شما تحت قرارداد نیستید و هر زمان که بخواهید می‌توانید شرکت مخابراتی را تغییر دهید. با خاموش کردن گوشی در زمانی که از آن استفاده نمی کنید، می توانید باتری آن را حفظ کنید. آن را در شب یا در هر دوره ای که قصد پاسخگویی به آن را ندارید، آن را خاموش کنید. هر زمانی که در مکانی بدون پذیرش هستید نیز همین امر صادق است. می توانید عمر باتری گوشی خود را افزایش دهید.

همانطور که می دانید این روزها یک تلفن همراه با کیفیت بسیار مهم است. ترکیب مناسب عمر باتری عالی و ویژگی های با کیفیت مهم است. این نکات می تواند به شما کمک کند از گوشی خود بیشترین بهره را ببرید.

منبع

https://esfahantel.com/product-category/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9/