هزینه های لوازم کمکی موبایل

Image for post
Image for post

برنامه‌هایی را که استفاده نمی‌کنید ببندید. قیمت اسپیکر بلوتوثی قابل حمل به نظر می رسد که همه یکی دارند و ظاهراً نمی توانند بدون آنها کار کنند. آنها خیلی بیشتر از برقراری تماس انجام می دهند. بسیاری از اوقات آنها باز می مانند مگر اینکه به صورت دستی حذف شوند. اسپیکر بلوتوثی قابل حمل برنامه تلفن شما احتمالاً هر ماه با مقدار محدودی داده همراه است. ویدیو مستقیماً از طریق کمک هزینه و هزینه انجام می شود که ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنید. اگر همیشه از حد خود فراتر می روید، شروع به تحقیق در مورد برنامه های مختلف کنید.

گوشی هوشمند

بسیاری از برنامه ها در یک زمان می توانند تلفن همراه شما را بسیار کندتر کنند. قیمت اسپیکر وایرلس ممکن است به طور مکرر در طول روز از آن استفاده کنید. راه اندازی مجدد مشکلات حافظه را برطرف می کند و سرعت را کاهش می دهد. اگر به طور دوره ای خاموش شدن را شروع کنید، به سرعت متوجه بهبود عملکرد خواهید شد. به نظر می رسد باتری سلول شما به سرعت از بین می رود؟ یک سیگنال ضعیف در واقع می تواند باتری را تخلیه کند.

افزایش سن تلفن همراه

گوشی های هوشمند با افزایش سن به سرعت کند می شوند. این به این معنی است که با گذشت زمان ممکن است دانلود برنامه ها یا به روز رسانی تلفن شما دشوارتر شود. زمان هایی وجود دارد که باید انتخاب کنید. هنگامی که نیاز به خرید یک گوشی جدید دارید، مطمئن شوید که تلفن های موجود در فروشگاه های معمولی را با هم مقایسه و مقایسه کنید. مدتی را صرف آزمایش مدل های مختلف کنید. این تضمین می کند که گوشی مورد علاقه خود را دریافت کنید. قبل از خرید مطمئن شوید که واقعاً به یک گوشی هوشمند نیاز دارید. تلفن های هوشمند گران هستند و اگر ویژگی ها برای شما مفید باشد، ارزش خوبی را ارائه می دهند. مشکل زمانی پیش می‌آید که شما واقعاً فقط به یک تلفن اولیه نیاز دارید که افراد زیادی هستند که می‌توانند با کمترین آن انجام دهند. این انتخابی نیست که بخواهید انجام دهید.

برند های معروف تکنولوژی

احساس نکنید که در گذشته باید به یک برند بچسبید. ممکن است با آن چیدمان صفحه نمایش یا رابط کاربری راحت باشید، اما باید افق های خود را گسترش دهید. امتحان کردن چیزهای دیگر ممکن است شما را با یک شگفتی خوشایند مواجه کند. حتی ممکن است نیازی به قاب گوشی تلفن همراه خود نداشته باشید. سازندگان گوشی های هوشمند در هنگام ساخت گوشی های خود از مواد سخت مانند کولار یا فیبر کربن استفاده می کنند. یک قاب برای محافظت از گوشی خوب است. با این حال، اما می تواند استفاده از تلفن را سخت کند. همه احتمالات خود را با دقت بسنجید و بر اساس نوع تلفنی که دارید تصمیم بگیرید.

دوربین موبایل

به یاد داشته باشید که دوربین از ویژگی زوم اپتیکال برخوردار نیست. اگر می‌خواهید عکس بهتری بگیرید، به سوژه نزدیک‌تر شوید. همچنین لنزهایی وجود دارد که می توانید آنها را خریداری کنید که روی تلفن هوشمند شما قرار می گیرند و به شما امکان بزرگنمایی می دهند. انجام بازی با تلفن همراه یک راه سرگرم کننده برای از بین بردن یک روز خسته کننده است. هنگام بارگیری ویدیوها به جای داده از WiFi استفاده کنید. ویدیوها سنگین هستند و می توانند از داده های شما استفاده کنند. فقط در صورتی این کار را انجام دهید که تلفن شما دارای طرح داده نامحدود باشد.

سیگنال مخابراتی تلفن همراه

تلفن خود را خاموش کنید یا در مناطقی که سیگنال ها کم است آن را روی حالت پرواز قرار دهید. جستجو را خاموش کنید تا زمانی که به منطقه ای برسید که سیگنال خوبی دارد. هنگام کار با ماشین از تلفن همراه خود استفاده نکنید. ممکن است فکر کنید که استفاده از هندزفری با تلفن همراه رانندگی را ایمن‌تر می‌کند، اما روی رانندگی تمرکز نمی‌کنید که می‌تواند واقعاً بد باشد. تحقیقات نشان می دهد که این می تواند خطرناک باشد. برای قرار دادن او در برنامه خانواده، نیازی نیست با کسی فامیل باشید. بسیاری از مردم از این واقعیت آگاه نیستند و تخفیف ها را از دست می دهند. از این به نفع خود با افرادی که می شناسید برای ثبت نام استفاده کنید.

امکان استفاده از خطوط تلفن همراه

هر زمان که استفاده می کنید از Wi-Fi استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا حد امکان از داده ها کمتر استفاده کنید. برنامه یا سایت هایی را پیدا کنید که می توانند نقاط مهم را پیدا کنند. بسیاری از رستوران ها این را به عنوان مشتری ارائه می دهند. فقط تلفنی با ویژگی های مورد نیاز خود بخرید. بسیاری از تلفن ها انواع گزینه هایی را دارند که مردم از آنها استفاده نمی کنند. اگر از آن استفاده نمی‌کنید، ویژگی‌هایی را که استفاده نمی‌کنید خاموش کنید، اما باعث می‌شود شارژ تلفن همراهتان بیشتر طول بکشد. شما همیشه به همه این ویژگی ها نیاز ندارید. حتی ممکن است اصلا به آنها نیاز نداشته باشید. آنها را از طریق تنظیمات گوشی خود خاموش کنید.

عکس های بیش از حد روی کارت حافظه

حواستان باشد و مراقب عکس‌هایی باشید که می‌گیرید یا اجازه دهید دیگران هم عکس بگیرند. شما به هیچ چیز غیر قانونی روی گوشی خود نیاز ندارید. اگر فردی زیر سن قانونی باشد، حتی اگر شما هم نابالغ باشید، غیرقانونی است. حتی برخی از آنها مانند یک کیف هستند تا حمل را بسیار آسان کنند. سایر باتری های پشتیبان در واقع مستقیماً به تلفن همراه وصل می شوند. ممکن است هوشمندانه باشد که تلفن همراه خود را به صورت نقدی بخرید تا با طرح پرداخت. این می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در قبض ماهانه تلفن همراه شما شود. شما تحت قرارداد نیستید و اگر بخواهید می‌توانید به شرکت مخابراتی دیگری بروید. هنگامی که با تلفن همراه خود صحبت می کنید عمر باتری شما کاهش می یابد. اگر نگران تمام شدن باتری خود هستید، سعی کنید به سرعت مکالمه را پشت سر بگذارید. اگر این کار را نکنید، ممکن است تلفنتان بعداً در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید بمیرد. شارژر خورشیدی یک راه عالی برای نگه داشتن گوشی شما است. این را می توان در خانه، در خانه، در محل کار و یا حتی در فضای باز استفاده کرد. می‌ توانید با انتخاب خاموش کردن گوشی در زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، از باتری بهتری برای تلفنتان محافظت کنید. هر زمان که قصد پاسخ دادن به آن را ندارید آن را خاموش کنید. همچنین باید زمانی که در مکانی هستید آن را خاموش کنید پذیرایی خوب یا نداشتن این باعث می شود باتری تلفن همراه شما بیشتر دوام بیاورد.

هزینه های مربوط به شارژ برقی موبایل

با استفاده هوشمندانه از برنامه ها، از هزینه های بیش از حد در طرح تلفن همراه خود جلوگیری کنید. طرح شما ممکن است محدودیت هایی در تعداد پیامک یا دقیقه تلفن داشته باشد. اسکایپ همچنین به شما امکان می دهد با افراد تماس ویدیویی تماس بگیرید. امیدواریم این مقاله به شما توصیه های لازم را در مورد تلفن های همراه داده باشد. اگر فقط از مزیت آن برای موفقیت استفاده کنید، این ابزار به شما کمک می کند تا کارهای زیادی انجام دهید. با استفاده از اطلاعات موجود در اینجا، از تلفن خود بهینه استفاده کنید.

منبع

https://esfahantel.com/product-category/%d8%a7%d8%b3%d9%be%db%8c%da%a9%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d8%af/