فناوری برقی

Image for post
Image for post

بسیاری از قالیشویی‌ها، فن‌آوری‌های خود را روی افزایش فروش کار می‌کنند. درایو IMASTER خواه به فروش خانه خود فکر می کنید یا دوست دارید تا آنجا که ممکن است تمیز به نظر برسد، نظافت حرفه ای نکته کلیدی است. با این نکات می توانید دقیقاً نحوه دریافت خدمات نظافتی مناسب را دریابید. فرش ها همیشه قبل از تمیز کردن نیاز به جارو برقی دارند. قبل از استفاده از پاک کننده های مایع حتماً کثیفی های شل را با یک جاروبرقی قوی پاک کنید. آنها ممکن است به شما قیمت پایینی بدهند، درایو ایمستر اگر مجبور هستید، قبل از اینکه جاروبرقی را بیرون بکشید، اجازه دهید لکه خشک شود. اما برای خدمات اضافی که فکر می‌کنید استاندارد هستند، اینورتر adt چندین شرکت قالیشویی را با هم مقایسه کنید. بررسی های آنها را بررسی کنید و کمی تحقیق کنید. با BBB یا اتاق بازرگانی چک کنید تا مطمئن شوید که به شرکتی که شهرت ضعیفی دارد نخواهید رسید.

کسب و کار خانگی

شما به راحتی می توانید از گرمای بیش از حد روی فرش خود استفاده کنید، بنابراین باید یک متخصص استخدام کنید. گرما باعث کاهش کیفیت فرش می شود، به خصوص اگر از مواد ظریف یا رنگارنگ ساخته شده باشد. زمانی که لکه دارید، اما می خواهید از لکه های دائمی روی زمین جلوگیری کنید، بسیار مهم است. بسیاری از قالیشویی های حرفه ای علاوه بر نظافت فرش، خدمات دیگری نیز ارائه می دهند. بسیاری از آنها اثاثه یا لوازم داخلی را تمیز می کنند، بنابراین اگر به آن خدمات نیاز دارید در مورد آن بپرسید. شاید بتوانید معاملات بسیار عالی را در مورد اثاثه یا فرش تمیز کنید.

اگر می‌خواهید قسمت بزرگی از فرش را تمیز کنید، ابتدا روی یک قسمت کوچک و غیرمحسوس تست کنید. بسیاری از مواد شیمیایی اسیدی پتانسیل ایجاد آسیب های ناخوشایند را دارند. این تست ساده فقط چند دقیقه طول می کشد و می تواند تا حد زیادی در زمان، پول و ناامیدی صرفه جویی کند.

برخی از فرش ها را نمی توان با مواد شیمیایی خشن یا ماشین های قالیشویی تمیز کرد. کارشناس قالیشویی شما می تواند قبل از شروع تمیز کردن فرش شما را در یک منطقه نامحسوس تست کند. ابریشم و پشم دو ماده ای هستند که با یک روش تمیز کردن نامناسب از بین می روند. اگر در مورد کاری که انجام می دهید نمی توانید با یک متخصص صحبت کنید.

شروع خدمات با برق

قبل از شروع خدمات، مطمئن شوید که ضمانت شما بر روی فرش های شما چیست. اگر فرش از قبل دارای لکه درمانی باشد، ممکن است گارانتی باطل شود. این در نهایت می تواند صدها دلار هزینه اضافی را متحمل شود و حتی ممکن است فرش شما را خراب کند. اگر از بین بردن لکه روی فرش شما واقعا سخت است، به فکر استخدام یک متخصص باشید. خدمات نظافتی حرفه‌ای راه‌هایی برای از بین بردن سخت‌ترین لکه‌ها، مانند شراب قرمز، خون و حتی باقی مانده‌های موم دارند که پاک‌کننده‌های معمولی نمی‌توانند آن‌ها را پاک کنند. روش های آنها نسبت به فرش شما بسیار ملایم تر است، در حالی که نتایجی را به شما می دهد که می توانید از آن راضی باشید.

توصیه هایی را برای یک شرکت قالیشویی حرفه ای بخواهید. پزشکان، کارمندان فروشگاه و هر کس دیگری که با او در تماس هستید ممکن است بتواند به شما مشاوره دهد. البته، یکی از نزدیکترین دوستان یا اعضای خانواده شما توصیه های قابل اعتمادتری را ارائه می دهد.

برای شامپو کردن فرش خود از سرکه و آب گرم استفاده کنید. این هزینه کمتر از دریافت محصولات تمیز کننده است و به خوبی کار می کند. باید نسبت آب به سرکه برابر باشد. با جاروبرقی فروشگاهی جاروبرقی بکشید، محل را بشویید، دوباره جاروبرقی بکشید و بگذارید فرش با استفاده از پنکه خشک شود.

نیروی مطمئن

مطمئن شوید که هر قالیشویی که استفاده می کنید برق دارای گواهینامه IICRC باشد. ICRC یک سازمان صدور گواهینامه در سراسر جهان است و داشتن گواهی احتمالاً نشانه ای از صلاحیت اولیه است. اگر برای فرش خود گارانتی دارید، مطمئن شوید که نظافتچی با این گواهینامه استخدام کرده اید. اگر فاقد گواهینامه باشند، ممکن است گارانتی شما باطل شود. ارزش این را دارد که حداقل 30 دقیقه برای تمیز کردن فرش خود وقت بگذارید. وقتی زمان زیادی را در هر منطقه می گذرانید، می توانید قبل از رسیدن تمیزکننده، آلودگی بیشتری را پاک کنید. این یک راه خوب برای افزایش طول عمر فرش شما و از بین بردن لکه ها و همچنین آلودگی است. زمانی که صرف جاروبرقی می کنید در نهایت ارزشش را دارد.

تعیین کنید که شرکت قالیشویی چگونه کارمندان خود را بررسی می کند. اگر شرکت مخالفان سابق خود را استخدام می کند، آنها را مستقیماً کنار بگذارید. خدمات قالیشویی با کیفیت کارمندان خود را بررسی می کند و این را به شما می گوید. اگر آنها تمایلی به پاسخ دادن ندارند، احتمالاً می خواهید به جستجو ادامه دهید.

هزینه دریافت می‌کنند. به عنوان مثال، آنها چیزهایی مانند مناطق پر لکه و درمان های لکه را به عنوان هزینه اضافی اضافه می کنند. آنها این چیزها را پس از شروع کار روی مشتری می فرستند و به میزان قابل توجهی به صورت حساب نهایی اضافه می کنند.

روش های مختلفی برای شستشوی فرش وجود دارد و شرکت ها در مورد استفاده از آنها تفاوت دارند. برخی از شرکت ها ممکن است تمیز کردن را با یک پد جاذب ارائه دهند. دستگاه مورد استفاده شبیه یک واکسر کف بزرگ است. این دستگاه برای از بین بردن کثیفی، قارچ ها و زباله ها به حرکت برق پدهای پاک کننده بسیار جذب کننده متکی است.

نیروی برق

اگر روی فرش خود لکه دارید، هرگز آن ناحیه را مالش ندهید. این فقط لکه را بیشتر وارد فرش می کند و ممکن است باعث ایجاد یک ناحیه لکه دار بزرگتر شود. در عوض، مطمئن شوید که هر ناحیه ای که چیزی روی آن ریخته شده است را پاک کنید. مرغ شما باید زباله های ضخیم را از بین ببرید، از پایین شروع کنید. خانه هایی که حیوانات خانگی دارند مطمئناً مشکلات بو زیادی دارند و باید توسط شرکتی که در این زمینه متخصص است مراقبت شود. خوشبوکننده ها با پاک کننده ها برای از بین بردن بوی ترش، کهنه یا تند حیوانات خانگی کار می کنند. این کار باعث می‌شود خانه بوی تازه‌تری بدهد و شبیه حیوانات شما نباشد.

ایجاد سوال برای پرسیدن برق از یک شرکت نظافتی می تواند سخت باشد. از آنها بپرسید که از روش هایی که برای تمیز کردن فرش استفاده می کنند و اینکه آیا آنها روی فرش شما کار می کنند یا خیر. در نهایت، از آنها بپرسید که چه مدت در تجارت بوده اند و اینکه آیا مجوز دارند یا خیر. شرکت هایی که خدمات وحشتناکی ارائه می دهند معمولاً عمر زیادی ندارند.

این نکات باید همه چیزهایی را که هنگام جستجوی شرکت قالیشویی مناسب برای استخدام باید بدانید را پوشش دهد. به لطف استفاده از این نکات هنگام جستجوی یک شرکت تمیز کننده عالی، فرش های شما روشن و تمیز خواهند بود. وقتی فرش ها تمیز باشند، احساس راحتی بیشتری در خانه خود خواهید داشت.

منبع

https://arkainverter.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B1-imaster/