تبلیغات ضمن تبریک

Image for post
Image for post

ایمیل های تولد را برای مشتریان خود ارسال کنید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تقاطع بهزاد کرمان اما بسیار مهم است که افرادی که برای آنها پیام های بازاریابی ایمیلی ارسال می کنید، واجد شرایط باشند. سریعترین راه برای از دست دادن یک مصرف کننده، ارسال یک پیام ایمیلی است که آنها در آن مشترک نشده اند. قطعه ای که در ادامه می آید شامل نکات بسیار خوبی برای اطمینان از اینکه شما فقط پذیراترین مخاطبان را هدف قرار می دهید، می باشد.

به مشترکین خود اجازه دهید در صورت تمایل تولد خود را به شما هدیه دهند مجری تبلیغات محیطی تقاطع بهزاد کرمان هنگامی که تعدادی خواننده دارید، سعی کنید آنها را وادار کنید تا دوستان خود را برای ثبت نام دعوت کنند. در پایان هر ایمیل، یک دکمه "اشتراک" و یک دکمه "اشتراک گذاری" ارائه دهید تا خوانندگان بتوانند اطلاعات شما را به دوستان ارسال کنند. این می تواند به شما کمک کند خوانندگان خود را به طور ارگانیک رشد دهید.

سپس به طور خودکار به آنها تبریک بفرستند. بیلبورد تبلیغاتی چیست این روش بازاریابی ایمیلی به خوانندگان ارزش خوبی برای مشارکت می دهد و به آنها انگیزه می دهد تا اخبار را گسترش دهند. در واقع، استفاده از برنامه های ارجاع می تواند راهی عالی برای افزایش پایگاه مشتریان شما باشد.

سعی کنید از تست A/B در خطوط موضوعی خود استفاده کنید. ایمیلی را انتخاب کنید و لیست پستی را به نصف تقسیم کنید و هر نیمه ایمیلی با موضوع متفاوت ارسال کنید. این به شما امکان می دهد تعیین کنید که کدام خطوط موضوعی موفق هستند و کدام یک به سادگی نادیده گرفته می شوند.

همیشه قبل از تماس با مشتریان خود از طریق ایمیل، مجوز دریافت کنید. ایمیل‌های ناخواسته معمولاً به‌عنوان هرزنامه مشاهده می‌شوند و بدون خواندن نادیده گرفته یا حذف می‌شوند. همچنین ممکن است متوجه شوید که خط‌مشی ISP خود را نقض می‌کنید وقتی ایمیل‌هایی را برای افرادی ارسال می‌کنید که از ابتدا نمی‌خواستند آن‌ها را دریافت کنند.

مهم است که قبل از شروع ایمیل زدن، رضایت مشترک را دریافت کنید. در صورت ارسال هرزنامه، مردم کسب و کار شما را جدی نخواهند گرفت. برخی از افراد ممکن است آنقدر از این کار به تعویق بیفتند که در نهایت دیگر تمایلی به همکاری با شما نداشته باشند.

به خاطر داشته باشید که هدف نهایی بازاریابی ایمیلی فروش محصولات یا خدمات شماست. ایمیل های شما باید خوانندگان شما را وادار به خرید محصولات شما کند. این را می توان با نوشتن یک ایمیل پر از اطلاعات مربوط به پیشنهادات محصول جدید، پیشنهادات محصول قدیمی، یا معاملات ویژه ای که در دسترس آنها است، انجام داد.

به طور کلی، ارسال پیام های ایمیل بازاریابی مهم در تعطیلات بزرگ ایده خوبی نیست. در این زمان‌ها، مردم احتمالاً درگیر مسائل شخصی، تعطیلات و طغیان‌های رسانه‌های مختلف هستند. بدیهی است که این یک قانون سخت و سریع نیست. به عنوان مثال، ایمیل‌های تبلیغاتی برای فروش تعطیلات یا کمپین جمعه سیاه تقریباً در هر زمانی توجه را به خود جلب می‌کنند.

شما می‌خواهید که هر کمپین ایمیلی بازخورد غیرفعال و فعال داشته باشد. بازخورد فعال را می توان با درخواست از خوانندگان خود برای پیشنهاد به دست آورد. بازخورد منفعل حتی ممکن است مورد توجه خواننده قرار نگیرد. می‌توانید از ابزارها و نرم‌افزارهایی که در دسترس دارید استفاده کنید تا مشخص کنید روی کدام لینک‌ها بیشتر کلیک می‌شود.

در ایمیل های خود به مشتریان انگیزه هایی برای آنها ارائه دهید. وقتی مزیتی برای آن ببینند، علاقه بیشتری به تجارت با شما خواهند داشت. به عنوان مثال، اگر آنها روی پیوند شما کلیک کنند و چیزی از سایت شما خریداری کنند، می توانید برای سفارش های بالای 50 دلار به آنها ارسال رایگان ارائه دهید.

این یک الزام قانونی است که قبل از اضافه کردن افراد به لیست پستی خود، اجازه بگیرید. اگر این کار را نکنید، مردم شما را به عنوان یک هرزنامه می بینند و به سادگی تمام ایمیل های شما را حذف می کنند یا احتمالاً اشتراک سایت شما را لغو می کنند. اگر ارسال ایمیل انبوه ناخواسته بخشی از روال معمول شما باشد، ممکن است متوجه شوید که کسب و کار شما در خطر اتهامات ناخواسته قرار دارد.

هرگز ایمیل هایی ارسال نکنید که ارزش بالایی برای مشتریان شما ایجاد نمی کند. ارسال ایمیل با اطلاعات ارزشمند به جای ارسال همیشه پیشنهادات فروش، باعث ایجاد اعتماد و اعتبار مشتری برای محصول شما می شود. سعی کنید روش‌هایی را که یک محصول خاص می‌تواند مشکل را حل کند، نشان دهید، یا شاید نوعی تبلیغات را در ایمیل‌هایی که ارسال می‌کنید، پیاده‌سازی کنید.

یک فرم اشتراک ایمیل باید اطلاعاتی را در مورد آنچه که دریافت خواهند کرد در اختیار مشترکین قرار دهد. به افراد بگویید چه تعداد و چه نوع پیام هایی را برای دریافت ثبت نام می کنند. این مانع از آن می‌شود که شخصی که انتظار داشت ایمیل‌های نادری درباره گربه‌ها ارسال کند، وقتی هفته‌ای یک ایمیل درباره سگ‌ها دریافت می‌کند، غافلگیر نشود.

جلب توجه خواننده کلید یک کمپین بازاریابی ایمیلی موفق است. ممکن است چند تلاش لازم باشد تا دقیقاً درست شود. همیشه باید آزمایش کنید تا چیزهایی را پیدا کنید که بهترین کار را برای شما دارند. حتی اگر منطقه‌ای را پیدا کردید که کار می‌کند، همیشه تکنیک‌های جدیدی را امتحان کنید که می‌توان آن‌ها را به صورت آنلاین یا مکان دیگری یاد گرفت.

متوجه خواهید شد که مشتریان به این رویکرد پاسخ مثبت می دهند. مزیت اضافه شده برای شما فرصتی برای ارسال تخفیف یا کوپن تولد است که تجارت بیشتری را جذب می کند.

اگر می خواهید تصاویر را در ایمیل های خود قرار دهید، می تواند مزیت خوبی باشد

ge برای استفاده از تگ های Alt. اگر تصویری بارگیری نشود یا مشتری گیرنده از بارگیری تصاویر خودداری کند، تگ alt تصویر ظاهر می شود. تگ باید به طور مناسب تصویر گم شده را توصیف کند. از اینها در پیوندهای خود نیز استفاده کنید.

هنگامی که در حال ارسال ارتباطات برای بازاریابی ایمیلی هستید، مطمئن شوید که بر تعطیلات تمرکز می کنید. مطمئن شوید که ایمیل های خود را با در نظر گرفتن تعطیلات برنامه ریزی می کنید! بیشتر تعطیلات و روزهای یادبود به نوعی برای خرده فروشان مفید هستند، بنابراین استراتژی های ایمیل هدفمندی را ایجاد کنید تا از کریسمس، روز مادر، هالووین و دیگر مناسبت های مناسب استفاده کنید. سعی کنید در دوره‌های فروش آهسته کمی بیشتر بازاریابی کنید.

اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما قبل از ارسال ایمیل برای آنها شرکت می کنند. هنگامی که ایمیل های ناخواسته ارسال می کنید، در معرض خطر دریافت شکایات گسترده و شناخته شدن به عنوان ارسال کننده هرزنامه هستید. این منجر به ایمیل های خوانده نشده و هدر رفتن دلارهای بازاریابی می شود. این می تواند باعث واکنش منفی علیه سودآوری شما به شکل انصراف مشتریان از لیست ایمیل شما شود و حتی می تواند منجر به مشکلاتی با میزبان وب و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی شما شود.

بدیهی است، ضروری است که ایمیل‌ها فقط برای کسانی ارسال شوند که تمایل به دریافت آن‌ها را نشان داده‌اند. اگر اصرار دارید که برای افرادی که علاقه ای به دریافت ایمیل ندارند، ایمیل بفرستید، مطمئناً شکایت خواهند کرد و ممکن است سایر مشتریان را از دست بدهید. از توصیه های داده شده در اینجا برای جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته به افراد استفاده کنید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%82%d8%a7%d8%b7%d8%b9-%d8%a8%d9%87%d8%b2%d8%a7%d8%af/

منبع

https://aradholding.com/%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/