بازاریابی موثر

Image for post
Image for post

از یک فراخوان برای اقدام در ایمیل های خود استفاده کنید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار جمهوری کرمان این وظیفه شماست که یک کمپین ایمیلی سرگرم کننده، آموزنده و موثر ایجاد کنید که مردم مشتاقانه منتظر باشند تا بخشی از آن باشند و از کسب و کار حمایت کنند. مقاله زیر را بخوانید تا با روش هایی آشنا شوید که می توانید فوراً از آنها استفاده کنید.

خوانندگان شما باید با گفتن شما به آنها در ایمیل های خود بفهمند که چه کاری باید انجام دهند. مجری تبلیغات محیطی بلوار جمهوری کرمان اگر ایمیل‌های شما را برای افرادی که درخواست نکرده‌اند ارسال کنید، می‌توانند به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شوند. این نه تنها به اعتبار شما آسیب می رساند، بلکه برخی از ISP ها می توانند آدرس IP شما را مسدود کنند، زمانی که تعداد زیادی از مردم از پیام های بازاریابی ناخواسته ای که برای آنها ارسال می کنید شکایت می کنند.

هنگامی که پیوندها را اضافه می کنید، شرکت بازاریابی و تبلیغاتی وقتی یک کسب و کار شخصی تر است، آنها احساس می کنند که بهتر می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، اگر دلیل ثبت نام آنها برای ایمیل های شما را می دانید، حتماً چیزی در مورد آن در ایمیل خود قرار دهید.

مشتری تبلیغات ویژه

هر مشتری در لیست ایمیل شما باید شخصی باشد که به وضوح در کمپین بازاریابی ایمیلی شما شرکت کرده باشد. اگر این کار را نکنید، ممکن است شکایات زیادی برای هرزنامه دریافت کنید یا مشتریان خود را برای همیشه از دست بدهید.

یک پیام واضح در هر ایمیل ایجاد کنید. شما نمی خواهید مشتریان بی حوصله یا کسانی که با محتوای بیش از حد خبرنامه شما غرق شده باشند. یک پیام را انتخاب کنید و نقطه نظر و تمرکز خود را واضح نگه دارید. مشتریان شما خوشحال خواهند شد که اطلاعات زیادی نداشته باشند.

عباراتی مانند تبلیغات آسان

سعی کنید از زبان و عباراتی مانند "عجله کنید!" یا "خرید فوری!" در پیام های ایمیل شما تکنیک‌های فروش سرسام‌آور مانند این باعث می‌شود که شما به عنوان یک هرزنامه شناخته شوید و به طور بالقوه مشتریان خود را از دست بدهید. یک رابطه قوی با مشتریان خود ایجاد کنید تا مطمئن شوید که به شما و آنچه می فروشید احترام می گذارند. مشترکین شما متوجه روش های شما خواهند شد و احتمال اینکه از شما خرید کنند بیشتر خواهد بود.

از ثبات در پیام خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که همیشه از رنگ ها و لوگوی یکسان شرکت در ایمیل خود استفاده می کنید. همیشه از یک فونت خوانا استفاده کنید. پس از ارسال چند پیام، افراد ایمیل شما را در جعبه خود می شناسند و توجه می کنند. برای موفقیت یک کسب و کار، باید فوراً قابل تشخیص باشد، مخصوصاً وقتی صحبت از بازاریابی ایمیلی می شود.

همیشه پیوندی برای افراد داشته باشید که به راحتی اشتراک خود را لغو یا از لیست ایمیل شما انصراف دهند. پیدا کردن آن را سخت نکنید. شما می خواهید هر یک از کاربران خود احساس کنند که همه چیز انتخاب آنهاست و شما آنها را مجبور به کاری نمی کنید.

کمپین تبلیغاتی

در کمپین خود پیگیر باشید. مطمئن شوید که مخاطبان مناسب را با ایمیل های خود هدف قرار داده اید. ایراد گرفتن از مشتریان اشتباه باعث ایجاد اراده بد می شود و منابعی را که می توانید برای مشتریان دیگر استفاده کنید هدر می دهد.

هیچ ایمیلی که از تصاویر برای دریافت اطلاعات مهم استفاده می کند، ارسال نکنید. بسیاری از سرویس گیرندگان ایمیل جدید تصاویر را به صورت خودکار نشان نمی دهند. این ممکن است باعث اختلال در مشاهده صحیح ایمیل توسط مشتریان شما شود. مهم ترین اطلاعات باید در متن اصلی ایمیل باشد. اگر باید از تصاویر استفاده کنید، مطمئن شوید که آنها دارای تگ های جایگزین مفید هستند.

گرفتن مجوز قبل از ارسال ایمیل به کسی، برای انجام یک تجارت خوب بسیار مهم است. در غیر این صورت، مصرف‌کنندگان فکر می‌کنند که شما هرزنامه‌نویس هستید و ارتباطات شما را به سطل زباله می‌اندازند. میزبان ایمیل شما حتی می تواند سرویس شما را حذف کند اگر افراد زیادی از هرزنامه ایمیل شما شکایت کنند. مطمئن شوید که آنها را به راحتی مشاهده می کنید و حتی دستورالعمل هایی را نیز شامل می شود که نحوه استفاده از پیوندها را پوشش می دهد. حتی می توانید این بخش ها را در هر دو انتهای پیام خود، بالا و پایین، تکرار کنید.

این ممکن است توصیه بدیهی به نظر برسد، اما مطمئن شوید که هنگام انجام ایمیل مارکتینگ، آدرس درستی برای همه مخاطبین خود داشته باشید. آدرس‌های ایمیل شکسته را از لیست‌های خود حذف کنید، سعی نکنید مشکل آنها را پیدا کنید. شما می توانید زمان گرانبهای خود را به روش های بهتری صرف کنید!

تجربه تبلیغات آسان

در زمانی که مشتری در لیست شما شرکت می کند، حداقل نام کوچک او را بپرسید. این به شما این امکان را می دهد که هر بار که به آنها ایمیل می زنید به صورت شخصی به آنها سلام کنید و به آنها کمک می کند به محض شروع خواندن احساس راحتی کنند. ایمیل های شما با ایمیل های دیگر متفاوت خواهد بود و گیرنده شما کمتر احساس ناشناس بودن می کند.

بدون اجازه آنها آدرسی را به لیست مشترکین ایمیل خود اضافه نکنید. اگر ایمیل‌های ناخواسته ارسال می‌کنید، ممکن است به شما برچسب اسپمر زده شود و شهرت آنلاین ضعیفی کسب کنید. علاوه بر این، ISPها و میزبان‌های وب در لغو حساب‌های ارسال‌کنندگان هرزنامه تردیدی ندارند.

همیشه مطمئن شوید که ایمیل‌های شما حاوی راهی برای لغو اشتراک یا انصراف افراد از پست‌های شما باشد. در حالی که آنها بسیار ارزان هستند، هر ایمیل هزینه کمی دارد. علاوه بر این، تبلیغات منفی و واکنش منفی ناشی از تلقی شدن به عنوان یک هرزنامه تهاجمی نه تنها برای تجارت مضر است، بلکه می تواند منجر به مسدود شدن و لیست سیاه آنلاین شود.

یک لیست فروش تهیه کنید که بسیار خوب هدف گذاری شده است

او این است که بهترین مشتریان شما را برای کمک به افزودن دوستان و مخاطبین آنها به لیست پستی شرکت شما جذب کند. سعی کنید فهرست ایمیل خود را منحصر به فرد جلوه دهید، زیرا این به شما کمک می کند تا واقعاً روی افرادی تمرکز کنید و افرادی را که احتمالاً محصولات شما را خریداری می کنند، هدف قرار دهید. همچنین به شما ظاهری می دهد که در موضوع انتخابی خود یک مرجع هستید.

اگر ایمیل های شما حاوی تصاویر هستند از تگ های Alt استفاده کنید. اگر یک تصویر خاص به درستی بارگذاری نشود، برچسب جای آن را می گیرد. برچسب ها باید توضیحات مرتبطی از آنچه تصویر است داشته باشند، به این ترتیب گیرنده هدف تصویر را می داند. از تگ های alt نیز برای لینک های خود استفاده کنید.

هنگام فکر کردن به مطالبی که تازه می خوانید، بینندگان خود را در خط مقدم ذهن خود نگه دارید، بنابراین می توانید بیرون بروید و کمپینی درست کنید که کارآمد باشد. آنها امیدوارند چه چیزی را ببینند؟ یا آنچه را که دوست دارند بخوانند. چگونه می توانید آن را به چیزی که می فروشد تبدیل کنید؟ نکاتی را که در اینجا یافت می شود اجرا کنید تا در مسیر درست شروع کنید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d9%87%d9%88%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86/

منبع

https://aradholding.com/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/