اینورتر کم حجم

اینورتر
اینورتر
اینورتر

کم حجم بوده و ابعاد کوچکی دارد که در مونتاژ تابلو یک مزیت محسوب میشود. اینورتر هایتک بنابراین، حال به جای درایوی که در یک نقطه کار مشخص، ولتاژ و فرکانس مشخصی را تولید میکند، سعی میکنیم شار و گشتاور موتور را مستقیما کنترل کنیم، و این کنترل را دائما تنظیم کنیم تا نقطه کار مورد نظرمان حاصل شود. ” از آنجا که درایو کنترل دور (اینورتر) گشتاور و شار را مستقیما کنترل میکند، عملکرد درایو کنترل دور (اینورتر) نسبت به روش سنتی V/f بهبود مییابد. با تظنیم مقدار صحیح جریان، ولتاژ و ضریب توان موتور در پارامترهای مربوطه، اطلاعات پایه به درایو کنترل دور (اینورتر) داده میشود. هرچند، اطلاعات اضافی را می توان با اعمال یک تنظیم خودکار Autotune به دست آورد، و اکثر درایوهای دارای کنترل برداری از کاربر میخواهند در صورت استفاده از کنترل برداری، فرایند Autotune را انجام دهند. برای این کاربرد، درایوهای ۴۰۰VAC مخصوص آسانسور به گونه ای طراحی می شوند که بتوانند با تنظیماتی خاص و فعال شدن حالت اضطراری با برق ۲۳۰VAC نیز کار کنند. تمامی مقادیر گشتاوری و زمان های تاخیر مذکور توسط کاربر قابل تنظیم بوده و در درایوهای پیشرفته ای همچون INVERTEK P2 و ACS 880 پارامترهای مختلفی برای کنترل بارهای آسانسوری و جرثقیل ها در نظر گرفته شده است.

اینورتر آیمستر

گاها برای فائق آمدن بر برخی مشکلات گشتاوری و تلفات میتوان ولتاژ را در فرکانسهای پایین افزایش داد. 4. راهاندازی نرم موتور بدون هیچگونه ضربه به قسمتهای مکانیکی مثل کوپلینگ ها، گیربکس صنعتی ها، تسمه ها و زنجیرها که باعث افزایش طول عمر مفید موتور خواهد شد. کارشناسان الکتروشایلی دراین باره می گویند کـه اینورتر - اینورتر - ها باعث التیام عملکرد و افزایش کیفی راندمان خودرو آلات صنعتی میشوند. قیمت این دستگاه نیز با توجه به افزایش توان آن ، افزایش مییابد. مقاله “ترمزگیری و انرژی بازگشتی” این موضوع را به صورت کامل توضیح می دهد. زمانی که درایو در حال کاهش سرعت موتور برای توقف کامل است، قبل از این که سرعتش کاملا صفر هرتز شود ترمز الکترومکانیکی را می بندد و سپس موتور را رها می کند. از جمله مهم ترین مزایایی که این محصول را کامل می کند و می تواند تکمیل کننده آن باشد، به صورتی است که باعث شده است تا اینورتر ایزی درایو به یک محصول خاص و پر طرفدار تبدیل شود. در عمل برای کاربردهای دارای اینورتر، باید یک مقاومت ترمز مناسب بر اساس اندازه درایو و میزان لختی بار و غیره انتخاب کنید.

بهترین اینورتر

بنابراین به دلیل چرخش موتور و ولتاژهای فازی، زاویه و اندازه این جریانها نیز اهمیت پیدا میکند- این یعنی با یک سیستم برداری سر و کار داریم. این تاخیر کوچک باعث می شود در لحظه رهاسازی ترمز الکترومکانیکی، بار ناگهان از کنترل درایو خارج نشود و درایو بتواند به واسطه یک گشتاور اولیه، بار را به صورت مناسب کنترل کند و به حرکت در بیاورد. زمانی که بار متوقف باشد و درایو بخواهد شروع به حرکت دادن بار بکند، ترمز همچنان قفل است. در واقع سازندگان آسانسور بردهای کنترلی مخصوصی دارند که برنامه یک آسانسور مثلا ۶ نفره را در خود جای داده است و ترتیب حرکت درایو به طبقات مختلف را کنترل می کند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که نرم افزاری که کل آسانسور را کنترل می کند خارج از درایو است. همچنین این گروه در زمینه فروش اینورتر بالابر - انواع اینورتر (اینورتر) نیم اسب یک اسب و درایو های توان بالا و اینورتر (اینورتر) های آلمانی و ایتالیا و درایو اصل تایوان و همچنین اینورتر و ارزان اقتصادی نیز فعالیت دارد. این ترمز الکترومکانیکی توسط درایو کنترل می شود. یک نکته که در استفاده از رله های خروجی درایو برای کنترل ترمز مکانیکی حائز اهمیت است این است که بووین (شنت) کنتاکتورهای ترمزهای الکترومکانیکی دارای خاصیت القایی بالایی هستند و ممکن است به دلیل کشیدن جریان های زیاد باعث سوختن رله خروجی درایو شوند، در نتیجه بهتر است در سر راه آن ها ا یک رله شیشه ای به عنوان واسط بهره برده شود.

اینورتر ال اس

از جریان اندازهگیری شده برای حفاظت از موتور و درایو کنترل دور (اینورتر) با کاهش فرکانس یا تریپ استفاده میشود. وقتی چیزی را پایین می آورید، اگر از ترمز (یا اصطکاک بیش از حد) استفاده نکنید ، انرژی را از بار می گیرید، بنابراین بازگشت انرژی وجود دارد. از همین سو توانسته است محصولات ای اس کره را به معرض فروش قرار بدهد. یکی از زیرمجموعههای گروه LS است که محصولات آن شامل انواع PLC, HMI, SCADA, RFID، اینورتر (اینورتر)، سیستمهای کنترل موقعیت، نیمههادیهای صنعتی، تجهیزات برق صنعتی و… آپشنهای ارتباطی با سایر کنترلرهای صنعتی. امروزه با با مدلسازی بهتر و سریعتر ریاضیاتی، دیگر نیازی به انکودر نیست. در بعضی از کاربردها مثل فن و پمپ، نیازی نیست که موتور در همیشه در سرعت نامی کار کند. امروزه استفاده از انواع اینورتر براساس ورودی به ورودی های دو فاز و سه فاز تقسیم می شود و از لحاظ نوع کاربرد در صنایع مختلف برای راه اندازی انواع موتور، پمپ، پنل های خورشیدی، فن ها، آسانسور، جرثقیل، نوار های نقاله، دستگاه های جوش وغیره استفاده می شود. حتما در هنگام اتصال کابل های ورودی برق دقت کنید که به خروجی اینورتر متصل نشود که باعث آسیب شدید به اینورتر و سوختن آن می شود.\

https://arkainverter.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%88-%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa%da%a9-hitek/