اینورتر آیمستر

اینورتر
اینورتر
اینورتر

اینورتر به زبان ساده یک کیت الکترونیکی است که سر راه کمپرسور قرار میگیرد و باعث میشود خرید اینورتر آیمستر کمپرسور به صورت دور متغییر کار کند. کار کانورتر تبدیل کردن جریان متناوب به جریان مستقیم توسط پل دیود می باشد .کار اینورتر این است که با برق DC ورودی به هر ترانزیستور برق مورد نیاز سیم پیچ های موتور را تامین نماید . حذف فرآیند خاموش و روشن شدن بازدهی و طول عمر اجزا و قطعات کولر گازی اینورتر را افزایش می دهد و همچنین جریان زیادی را که کولر گازی در هنگام روشن شدن کمپرسور نیاز دارد را از بین می برد. که در نتیجه باعث میشود تا عملیات جوشکاریِ سریع تر و بهتری را برای شما فراهم آورد. این دسته از انواع اینورتر، رایج تر از دسته های دیگر هستند و در سطوح ولتاژ متنوع از 110 ولت تا 11000 ولت (مدیوم ولتاژ) و حتی بالاتر ساخته میشن. درایو MASPOWER مدل G3000 قدرتمندترین درایو ساخته شده برند MASPOWER می باشد، که توانایی کنترل دور انواع الکتروموتورهای سنگین کار را با هر نوع کاربری دارا می باشد. به سیکل کاری دستگاه توجه گردد و بیشتر از آن حد از دستگاه کار کشیده نشود. بیشتر این اینورترها ارزان هستند و بسیار ساده هستند.

اینورترها در انرژی های نو و درایو موتورهای الکتریکی بسیار استفاده می شوند. این در حالی است که IGBT ها به عنوان ماژول خارجی اینورتر، نیازمند یک موج DC صاف و یکنواخت هستند تا بتوانند به صورت مناسب عمل کنند. ممکن است 4 تا 10 برابر مصرف معمول دارای استارت اولیه باشند در نتیجه مسئولیت هرگونه آسیب به دستگاه در اثر ولتاژ ورودی بیش از 12V DC یا جریان کشی و توان بیش از استارت اولیه درج شده، اتصال کوتاه، اتصال اشتباه کابل برق، دما و.. شارژر باتری خانگی و استفاده از باتری جداگانه به صورت معمول و استفاده از باتری ماشین در هنگام ضرورت است. در واقع در کمپرسورهای اینورتر بوسیله تغییر دور کمپرسور میزان مورد نیاز گاز مبرد کنترل می شود و از خاموش و روشن شدن مکرر جلوگیری به عمل می آید. دستگاه تردمیل از دو غلتک تشکیل میشود که به دور این غلتکها، تسمه اصلی قرار می گیرد.

موتورها دارای دو نوع بار ورودی هستند: بارهایی با گشتاور متغیر و بارهایی با گشتاور ثابت. در مصارف خانگی اینورتر های تک فاز به سه فاز با توجه به محدودیت قدرت ورودی (تک فاز بودن) ممکن است کارایی لازم را نداشته باشد . قبل از اتصال کابلهای برق ورودی حتما از نوع ورودی (سه فاز یا تک فاز) اطمینان حاصل کنید. هنگام جوشکاری در محیط های بسته حتما از ماسک استفاده کنید. ترمینال زمین اینورتر به ارت بسته شود. اینوِرتِر یا مبدل جریان مستقیم به متناوب (به انگلیسی: Inverter) به دستگاهی گفته میشود که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل میکند. 2. مصرف انرژی را کاهش داده وانرژی را به طورمؤثر تولید میکند. به عبارتی دیگر اینورتر - اینورتر - برق AC شهری را که با ولتاژ ۲۲۰ ولت است و فرکانس ۵۰ هرتز دارد را ابتدا به برق DC تبدیل کرده سپس، آن را به برق متناوب AC را با میزان فرکانس و ولتاژ مورد نیاز تبدیل میکند.

را با متخصص و تعمیرکار اینورتر صنعتی خود در میان بگذارید. اینورتر - اینورتر - آی مستر تکفاز ۲٫۲KW مدل U1 در واقع همان اینورتر ADT کره جنوبی میباشد. این درایو برای کاربردهای عمومی جهت کنترل موتورهای صنعتی با کاربری سبک می باشد که در مدل تکفاز با رنج توانی (0.4kw-2.2kw) و مدل سه فاز با رنج توانی (0.4kw-4kw) ارائه می شود. در صورت نیاز به استفاده از کابل بلندتر می بایست نسبت قطر با طول کابل رعایت شود. کولرهای گازی یا اسپلیت های اینورتر (اینورتر) دار (inverter ),دارای کمترین مصرف برق و با گرید انرژی A می باشند.بدیهی است کولرهای گازی اسپلیت گرید B نسبت به گرید A دارای مصرف برق بیشتری می باشند. از دیگر محصولات که می توان معرفی کرد که قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به محصول فوق دارد اینورتر جوشکاری وینر مدل 2011M-200-IR خواهد بود. یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین کنترل دور موتور پنتاکس، نمونه تک فاز به تک فاز این محصول است. به نوعی از کنترلکنندههای دور (سرعت) و راهانداز موتور که با تغییر فرکانس و ولتاژ اعمالشده به الکتروموتور آن را راه اندازی میکنند نیز اینورتر - اینورتر - یا VFD گفته میشود (Variable Frequency Drive).

https://arkainverter.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B1-imaster/