دوست داری همه جوره خوشبو باشی؟

این روزها استفاده از عطر و ادکلن، مانند پوشیدن لباس های شیک یکی از ضرورت های افراد مختلف در موقعیت های اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس و کاهش اضطراب شده است.

یک عطر خوب به شما قدرت و وقار میدهد و می‌توانید در هر مکانی که هستید یک برگ برنده داشته باشید، چرا که خوشبو بودن ، باعث می‌شود که افراد به سمت شما جذب شوند.

حتی ممکن است در غیاب شما ، به واسطه بوی عطرتان ، یادآوری دلپذیری از شخصیت شما در ذهن دیگران به جا بماند.

استفاده از یک عطر خوب با رایحه دلپذیر، باعث می‌شود که همیشه یک بوی خوب از شما ساطع شود مخصوصا در فصل تابستان که گرما خود به خود باعث ایجاد بوهای ناخوشایندی میگردد.

عطر خوب نه تنها در افزایش اعتماد به نفس، بلکه در کاهش ترس و دلهره و اضطراب و استرس نیز نقش به سزایی دارد.

وقتی خودمان را در یک عطر و رایحه خوب احاطه میکنیم ، آرامش و احساس خوب بیشتری را در وجودمان ایجاد میکنیم که می‌تواند یه منبع انرژی مثبت بی نظیر در ما باشد.

بعضی افراد با استفاده از یک عطر خاص، برای شخصیت خود برند سازی میکنند و باعث جذب افراد مختلف به سمت خود می‌شوند.

خرید عطر مو از فروشگاه اینترنتی زیبالون
خرید عطر مو از فروشگاه اینترنتی زیبالون
خرید عطر مو از فروشگاه اینترنتی زیبالون

با این حساب پیشنهاد من به شما این است که هر روز در محل کارتان ، از عطر و رایحه خاص و متناسب با شخصیت خودتان استفاده کنید و راحت تر در موقعیت های اجتماعی متفاوت قرار بگیرید.

داشتن یک عطر خوب نه تنها در خوشبو شدن بدن و افزایش اعتماد به نفس شما موثر است بلکه در داشتن سلامت کامل جسمی و روانی نیز تاثیر گذار است.

به طوری که در علم آروماتراپی یا رایحه درمانی با استفاده از بوهای دلپذیر برخی از سر درد ها یا بی خوابی ها را درمان و به تمام اجزای بدن یک حس خوب و آرامش بخش را هدیه میدهد.

انتخاب و استفاده از یک عطر خوب ، با رایحه دلپذیر، مساله خیلی مهمی است که در صورت رعایت نکردن آن ممکن است حتی تاثیر عکس در موقعیت اجتماعی ما بگذارد.

پس اگر تصمیم به داشتن یک عطر خاص و منحصر به فرد برای خودتان هستید اول به این نکته توجه نمایید که عطری با کیفیت ، با ماندگاری بوی بالا و پخش بوی بی نظیر را خریداری کنید ، چرا که عطرهای بی کیفیت فقط پول شما را هدر می‌دهند و خیلی زود اثر بو از بین رفته و احتیاج به استفاده مجدد دارد.

ادکلن اسکلاره یکی از برندهای منحصر به فردی است که می‌تواند تمام خصوصیات یک عطر خوب از جمله

·         پخش بوی بینظیر

·         ماندگاری بالا

·         رایحه دلنواز

·         قیمت مناسب

·         و ...

را داشته باشد با خرید ادکلن اسکلاره تجربه استشمام رایحه های بی نظیری رو داشته باشید و با خیال راحت یک عطر با کیفیت و خوشبو خرید کنید.

 

خرید ادکلن اسکلاره از فروشگاه زیبالون
خرید ادکلن اسکلاره از فروشگاه زیبالون
خرید ادکلن اسکلاره از فروشگاه زیبالون

خوشبو کردن موها

در کنار داشتن یک بوی بینظیر از بدنتان شما حتما نیاز به یک عطر موی خوشبو نیز خواهید داشت تا تجربه یک حس خوب و بی نظیر و خاص رو داشته باشید .

گرما و آلودگی های هوا ممکن است بوی ناخوشایندی را در موها ایجاد کند که استفاده از یک اسپری خوشبو کننده ، به موهای شما عطر و بوی کم نظیری را بدهد.

عطر موی استم سل یک اسپری خوشبو کننده موی بسیار قوی است که علاوه بر خاصیت خوشبو کنندگی، از وز شدن موها جلوگیری کرده و باعث نرمی و درخشندگی موها می‌شود.

این عطر مو که برای انواع موها مناسب است با خاصیت آبرسانی قوی باعث باز شده گره های ایجاد شده در مو میشود و شانه کردن مو آسان‌تر و لذت بخش تر می‌گردد.

این عطر مو دوام و ماندگاری فوق العاده ایی دارد که می‌تواند با انعطاف پذیری بالا، حالت جذاب و زیبایی را در موها ایجاد کند.

 

عطر مو پرو استم سل
عطر مو پرو استم سل
عطر مو پرو استم سل