دانلود رایگان کتاب امواج الیوت رابرت پریچر فارسی

مشخصات
نویسنده :
رابرت ر پریچر
مترجم :کامیار فراهانی فرد. رضا قاسمیان لنگرودی
گروه سنی :بزرگسال 🌟 نوع جلد:شومیز.
قطع.وزیری ، تعداد صفحه۲۰۸
تعداد جلد: یک ،وزن.۵۰۰ گرم

فرمت پی دی اف به زبان فارسی : 
دانلود فایل Download 

دانلود رایگان کتاب امواج الیوت رابرت پریچر فارسی 

کتاب تحلیل امواج الیوت رابرت پریچر
جالب است که با این تجزیه و تحلیل، نسبت بین سیزدهمین اعداد فیبوناچی متناوب، سری را در 001.001 شروع می کند، یک هزارم نقطه شروع!  از همه لحاظ، ما واقعاً خلقی از “مثل از مشابه”، “تکثیر در یک سریال بی پایان” داریم، که ویژگی های “پیوندآورترین روابط ریاضی” را آشکار می کند، همانطور که طرفداران آن آن را توصیف کرده اند.

در نهایت، توجه می کنیم که1.618=2/(1+ ) و618.=2/(1- ) ، که در آن2.236=  .5مهمترین عدد در اصل موج است و جذر آن یک کلید ریاضی برای فی است.

1.618 (یا 0.618) به عنوان نسبت طلایی یا میانگین طلایی شناخته می شود.  نسبت های آن برای چشم و گوش خوشایند است.  این در سراسر زیست شناسی، موسیقی، هنر و معماری ظاهر می شود.  ویلیام هافر در دسامبر 1975 در مجله اسمیتسونیان نوشت:

نسبت 0.618034 به 1 مبنای ریاضی شکل کارت های بازی و پارتنون، آفتابگردان ها و صدف های حلزون، گلدان های یونانی و کهکشان های مارپیچی فضای بیرونی است.  یونانیان بیشتر هنر و معماری خود را بر این نسبت بنا کردند.  آنها آن را «میانگین طلایی» نامیدند.  خرگوش‌های آبراکادابریک فیبوناچی در غیرمنتظره‌ترین مکان‌ها ظاهر می‌شوند.  اعداد بدون شک بخشی از یک هارمونی طبیعی عرفانی هستند که احساس خوبی دارند، به نظر خوب می رسند و حتی صداهای خوبی دارند