راهنمای خرید اس اس دی سرور

ssd سرور جدیدترین مدل دستگاه های ذخیره سازی در صنعت کامپیوتر هستند.

امروزه شاهد افزایش چشمگیر استفاده از هارد های SSD در سیستم های دسکتاپ، لپ تاپ ها و به خصوص سرورها هستیم. استفاده از هارد SSD در سرور به دلیل سرعت و امنیت بالا بسیار مهم است و به زیرساخت سرور کمک می کند.یکی از برندهای مطرح در این زمینه ssd سرور سامسونگ است.

SSD ها در برابر ضربه، لرزش و عوامل دیگر مقاوم هستند. آنها گرما را بهتر از هارد دیسک ها تحمل می کنند و خودشان گرمای کمتری تولید می کنند.

همه اینها به این دلیل است که SSD ها قطعات متحرک ندارند و به جای صفحات چرخان از حافظه فلش مبتنی بر ترانزیستور استفاده می کنند.

توسعه SSD ها به شدت تحت تأثیر نتایج تحقیقات CPU قرار گرفته است، زیرا ماهیت آنها تا حدودی مشابه است.

ترانزیستورهای داخل تراشه های SSD به صورت آرایه هایی متشکل از تعدادی ردیف و ستون مونتاژ می شوند.

در محل تلاقی هر ستون و ردیف، دو ترانزیستور به شکل یک سلول با هم ترکیب می شوند، در واقع این سلول محل ذخیره داده ها به صورت جریان الکتریکی است.

ورودی و خروجی هر سلول می تواند تصمیم بگیرد که جریان در کجا جریان داشته باشد و بنابراین کجا شارژ شود. بنابراین، یک یا صفر مقدار را می توان در هر سلول ذخیره کرد. از این اس اس دی ها می توان در هنگام فروش سرور فیزیکی(

) استفاده کرد.

مزایای استفاده از هارد ssd برای سرور

بسیاری از کاربران از فناوری SSD هیجان زده هستند و معتقدند که این فناوری واقعاً از آینده می آید.

در عصر دیسک‌های سخت، انتخاب درایو صرفاً به ظرفیت، RPM و سازنده بستگی داشت. با SSD ها، این انتخاب بسیار پیچیده تر است، به خصوص اگر SSD برای سرورها و برای پردازش داده های مهم استفاده شود.

مزایای بسیاری:

• سرعت بیشتر به دلیل کار بیشتر و رونق کسب و کار بیشتر

• قابلیت اطمینان در مقایسه با هارد دیسک های قدیمی و پایداری بالا

• امنیت بیشتر و جلوگیری از از دست دادن داده ها (از دست دادن داده ها)

• استفاده از ترانزیستور به جای صفحه گردان

استفاده از رابط کاربری بد می تواند کل سیستم را تحت تاثیر قرار دهد و عملکرد برنامه های شما را محدود کند. علاوه بر این، مدلی با درجه استقامت پایین ممکن است تنها پس از چند ماه استفاده از کار بیفتد.

برای صرفه جویی در زمان، ما بهترین SSD های سرور را گردآوری کرده ایم و بهترین SSD های سرور را برای شما آورده ایم.

به طور کلی، اگر می خواهید عملکرد نهایی سرور را ببینید، حتما از SSD استفاده کنید. ssd سرور اچ پی را میتوان از سایت دالمن افزار پارسه تهیه نمایید.