خرید سرور hp

بدون شک بهترین گزینه برای انتخاب سرور، خرید سرور hp است و بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ از مدل های مختلف آن استفاده می کنند. تنوع محصولات اچ پی مهم ترین ویژگی این برند است که باعث شده بدون توجه به قیمت سرور اچ پی نیاز هر کاربری را برطرف کند. بنابراین می توان گفت خرید سرور اچ پی اولین و مهمترین تصمیم برای تشکیل یک شبکه پایدار و قدرتمند است.

Image for post
Image for post

اگر قصد خرید سرور اچ پی را دارید، ابتدا باید بدانید که چه چیزی از یک سرور نیاز دارید. زیرا انتظارات شما از سرور HP می تواند بر مشخصات فنی آن تأثیر بگذارد. سپس با شناخت دقیق انواع سرور اچ پی، می توانید با توجه به نیاز کاربر خود، آن را انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های سرور اچ پی دوام آن است. بنابراین با وجود عرضه نسل دهم سرورهای اچ پی، سرورهای نسل هشتم و نهم اچ پی همچنان مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل اینکه قابلیت ارتقاء فنی را دارند، به طور گسترده ای با نرم افزارهای امروزی سازگار هستند.

 

امروزه خرید سرور  به یکی از ضروریات هر کسب و کار و سازمانی تبدیل شده است. برای انتخاب سرور مناسب، می توانید از سرور برج (سرور HPE Tower) یا سرور Rack Mount (سرور Rack Mount) استفاده کنید. در صورت خرید تاور سرور می توانید این سرور را در یک اتاق معمولی و هر جایی که احساس راحتی می کنید نصب و اجرا کنید. 

برای اطلاع در مورد نمایندگی سرور hp به سایت دالمن افزار پارسه مراجعه نمایید.

نوع دیگری از سرور اچ پی رک نام دارد که کمی ارزانتر از سرورهای برجی است. اما نکته اینجاست که برای نصب سرور اچ پی rackmount باید یک رک بزرگ یا یک رک بخرید و شما را مجبور می کند فضای خاصی را برای قرار دادن رک در نظر بگیرید. اگر کافه، رستوران یا کسب و کار کوچکی دارید، نیازی به صرف فضا و هزینه زیادی برای خرید سرور اچ پی ندارید. خرید سرور HP DL360 G10 Plus می تواند نیازهای شما را برای چندین سال برآورده کند و تا هر زمان که بخواهید می توانید از آن استفاده کنید.می توانید برای خرید سرور HP DL360 G10 Plus به 

مراجعه نمایید.