واردکننده‌ی رسمی قطعات یدکی خودروهای چینی

Image for post
Image for post

قطعات پرمصرف خودروهای چینی یکی از مواردی است که همیشه در بازار به وفور پیدا می شود. بر اساس یکی از پایگاه داده های سازمان ملل، چین یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات خودرو در جهان است. جالب توجه است که چین، قطعات و لوازم جانبی وسایل نقلیه موتوری را به ارزش 34.8 میلیارد دلار در سال 2018 صادر کرده است. صنعت خودروی ایالات متحده بیشتر در معرض خطر قطع تولید قرار دارد. زیرا به شدت به قطعاتی که از چین تامین می شود، متکی است.

فروشگاه لوازم یدکی خودروهای چینی

نمایندگی ها و فروشگاه های تولید لوازم یدکی چینی بسیار پر قدرت و جدی در حال تسخیر فضای بازار هستند. اما با این حال برای تهیه لوازم یدکی اصل خودروهای چینی باید بسیار دقت کنید که درگیر قطعات بی کیفیت نشوید. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های لوازم یدکی اورجینال خودروهای چینی معروف را مرور کنیم.

لوازم یدکی جک

قطعاتی مثل گیربکس، لوازم تزئینی، جلوبندی جک، قطعات بدنه جک و ... را می‌توانید از ما خریداری کنید. برای داشتن خودرو سالم تر با عمر بیشتر، بهتر است لوازم یدکی آن را به صورت دوره ای تعویض کنید. دفترچه راهنمای هر قطعه خودرو جک، همه چیز را درباره آن شرح می‌دهد. از مدت زمان کارکرد بهینه آن گرفته تا نحوه نصب و تعویض آن. اگر نمی‌دانید چه زمانی باید قطعات خودروی خود را تعویض کنید، بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید.

اهمیت خرید لوازم یدکی اورجینال جک (JAC)

اورجینال و اصلی بودن قطعات یدکی جک بسیار حائز اهمیت است. اگر خودرو را مثل بدن خودمان در نظر بگیریم، هر قطعه یکی از اعضای بدنمان است. همکاری هر قطعه با بقیه باعث راه افتادن خودرو و سرعت گرفتن آن می شود. همچنین اگر یک قطعه به درستی کار نکند، بقیه قطعات را هم خراب می کند.

جایگزین کردن قطعه اصلی جدید، عملکرد خودرو را تضمین میکند. شما می توانید برای خرید لوازم یدکی جک، با ما ثبت سفارش کنید.

لوازم یدکی لیفان

با تجه به وارداتی بودن لیفان و قطعات یدکی لیفان قیمت ثبتی نمی توان برای ان تعیین کرد. با توجه به این که لیفان سری های مختلفی تولید و روانه بازار کرده است بهتر است موقع خرید به سری خودروی خود توجه کنید. قطعات یدکی را به دو دلیل باید تعویض کنید. دلیل اول اینکه آنها به صورت دوره ای و پس از گذراندن کیلومتر مشخصی باید تعویض شوند. دلیل دوم به خاطر تصادفات و حادثه های پیش بینی نشده است. در هر صورت اگر تعویض لوازم یدکی لیفان خود را جدی نگیرید، ممکن است مجبور به پرداخت خسارت های سنگین تری شوید. متاسفانه وجود یک قطعه خراب در خودرو توانایی مختل کردن عملکرد بقیه قطعات را هم دارد!

لوازم یدکی ام وی ام

خرید لوازم یدکی اورجینال ام وی ام شاید یکی از معضلات کسانی باشد که MWM دارند. با خرید قطعات فیک فقط به حساب مالی و خودروی خود ضربه می زنید. هر قطعه ای که می خرید دفترچه راهنمایی دارد که نحوه نصب و راه اندازی آن را شرح می دهد. شما به راحتی با دنبال کردن دستورات دفترچه می توانید قطعه جدید را نصب کنید.