معرفی بهترین پارچه های پالتو زمستانی زنانه

Image for post
Image for post

معرفی بهترین پارچه ها برای مانتوهای زمستانی
با فرا رسیدن فصل سرما نیاز به مانتوهای گرم و سرد و مقاوم در برابر رطوبت نیاز مبرم بسیاری از افراد است. خانم ها و آقایان برای فصول سرد به مانتوهای گرم نیاز دارند. همین حالا برای خرید بهترین جنس های پالتو زمستانی زنانه از فروشگاه کهن شاپ اقدام به خرید نمایید.

اما بهترین پارچه برای دوخت مانتو زمستانی چیست؟ پارچه برای مانتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ از پارچه مانتو چه انتظاری باید داشته باشیم؟ پاسخ به این سوالات در ادامه این مقاله بررسی خواهد شد. اگر می خواهید بهترین پارچه های مانتو موجود در بازار و ویژگی های آن ها را بدانید با ما همراه باشید.

ابتدا باید در نظر بگیریم که یک پارچه پالتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد و چه انتظاراتی از یک پارچه زمستانی داریم. پارچه زمستانی مناسب باید ضخیم و گرم باشد تا سرما به لباس شما نفوذ نکند و فردا سرما با پوست شما تماس نگیرد. استفاده از الیاف طبیعی مانند پشم یا چرم طبیعی از ویژگی های مهم پارچه دوخت مانتو است. در ادامه به معرفی بهترین انواع پارچه برای مانتو می پردازیم.

پارچه کت ابریشمی
بهترین نوع پارچه برای دوخت لباس های زمستانی از جمله مانتوهای زمستانی پارچه ابریشمی است. این پارچه توسط افرادی انتخاب می شود که به دلیل قیمت بالا و کیفیت عالی علاوه بر نرمی و انعطاف عالی از توان مالی نسبتا بالایی برخوردار هستند. از جمله هنرمندان، ورزشکاران، کارآفرینان و…

پارچه کت پشمی
یکی دیگر از پارچه های مانتو پرطرفدار که برای دوخت پلیور، سویشرت و مانتو زنانه استفاده می شود. پارچه ابریشمی از پوشش بدن حیواناتی مانند بز و گوسفند به دست می آید و می تواند عایق بسیار خوبی در برابر سرما و رطوبت باشد. با کمک پارچه های ابریشمی می توانید از سرمای شدید زمستان در امان بمانید.

پارچه پوست
پارچه های خزدار در دو نوع طبیعی و مصنوعی در بازار موجود است. نوع طبیعی آن از پشم خواب حیواناتی مانند بز و گوسفند و نوع مصنوعی آن از الیاف مصنوعی مانند پلی استر به دست می آید. پارچه خز یک انتخاب عالی برای دوخت لباس های زمستانی از جمله مانتو و پلیور است. احساس سنگینی و گرمای عالی از ویژگی های پارچه چرمی است. اگرچه خز مصنوعی عملکرد خز طبیعی را ندارد، اما به خوبی از شما در برابر سرمای زمستان محافظت می کند.

پارچه مخملی
پارچه ای با ارزش و تقریباً مقرون به صرفه برای دوخت مانتوهای زمستانی. پارچه های مخمل به دلیل نرمی و انعطاف پذیری بالا و همچنین گرم نگه داشتن بدن در لباس های زمستانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این پارچه پالتو در رنگ ها و انواع مختلف در بازار موجود است و خریدار می تواند با توجه به سلیقه خود مدل مورد نظر را خریداری کند.

پارچه چرمی

پارچه چرمی
گزینه ای فوق العاده شیک و زیبا برای دوخت مانتو زنانه و مردانه. پارچه‌های چرمی از پوست حیوانات مختلف از جمله گاو، گوسفند و بز و انواع گران‌تر آن از پوست مار، تمساح و ... تهیه می‌شود. از پارچه چرمی علاوه بر دوخت مانتوهای چرمی برای دوخت دستکش چرمی و انواع چکمه های چرمی نیز استفاده می شود. چرم گرمای زیادی تولید می کند و می تواند شما را در سرمای سخت زمستان گرم نگه دارد. این پارچه همچنین در برابر رطوبت مقاوم بوده و در برابر سایش و پوسیدگی نیز بسیار مقاوم است.

پارچه ترمه
یک گزینه عالی برای دوخت شلوار گرم زمستانی. پارچه کشمیری اصل از پشم بز کشمیری و انواع دیگر آن نیز از پشم بز دیگر تولید می شود. این پارچه نرم و سبک و در عین حال محکم و بادوام است و می تواند به عنوان عایق سرما در لباس های زمستانی عمل کند. این پارچه با وجود کیفیت و دوام بالا و همچنین عایق سرمای بسیار عالی با قیمت بالایی در بازار عرضه می شود.