مجموعه بی نظیر englishfor you

مرحله 1 ببینید چه چیزی را به خاطر می آورید یادگیری زبان از طریق ویدئو - ببینید چه چیزی را به خاطر می آوریدبعد از 5 بار تماشای یک قسمت، به خوبی یاد می گیرید. برای دانلود مجموعه بی نظیر englishfor you روی لینک کلیک کنید.

 دفعه بعد، زیرنویس ها را حذف کنید و ببینید چند مکالمه را بدون زیرنویس می توانید بفهمید. لازم نیست همه چیز را بفهمید، اما باید درک کلی از نحوه گوش دادن و تماشای فیلم داشته باشید.

در این مرحله با توجه به تعداد کاراکتر و حجم دیالوگ بین پنج تا ده بار قسمت مورد نظر را تماشا کنید. بعد از یکی دو ساعت، باید درک خوبی از این بخش داشته باشید.

برای تمرکز بیشتر روی مطالعه، خود را در نقش یکی از شخصیت ها تصور کنید و هر زمان که از او پرسیدند، ویدیو را متوقف کنید و سعی کنید به جای او پاسخ دهید، سپس به پاسخ او گوش دهید و خودتان را اندازه بگیرید. خطای خود را با نگاه کردن به گفتگوی اصلی برطرف کنید.

حتما بخوانید: چگونه همه چیز را فقط برای یک آهنگ به خاطر بسپاریم؟
مرحله 2: ویدیو را با معلم یا شریک یادگیری مرور کنید
سپس یک جلسه با معلم یا شریک آموزشی خود ترتیب دهید و با هم فیلم را تماشا کنید. مطمئن شوید که از قبل به او بگویید کدام قسمت از فیلم را می خواهید مطالعه کنید تا آماده بیاید.

در اینجا چند ایده برای فعالیت هایی وجود دارد که می توانید با معلم خود انجام دهید:

می‌توانید از او درباره تفاوت‌های فرهنگی که در فیلم پیدا می‌کنید بپرسید، اگر شخصیت‌ها کارهای خاصی انجام می‌دهند و دلیل آن را نمی‌دانید، از معلمتان در مورد آنها بپرسید.
می توانید از معلم خود بخواهید که عبارات فیلم یا لهجه شخصیت ها را توضیح دهد.
در مورد هر قسمت از او سوالی بپرسید و سعی کنید به همان زبان به سوال او پاسخ دهید.
از او بخواهید یکی از شخصیت های فیلم را بازی کند و با هم دیالوگ را تمرین کنید.
با معلم خود در مورد نقش این فیلم در جامعه و فرهنگ کشور سازنده آن صحبت کنید.
در اینجا ایده هایی برای شروع وجود دارد. معلم شما ممکن است پیشنهادهای دیگری برای استفاده از فیلم در مطالعات شریکتان داشته باشد.

مطالعه یک فیلم چقدر طول می کشد؟
همانطور که می بینید، مطالعه یک فیلم خارجی زمان، تلاش و تمرکز می خواهد. همه روش های یادگیری زبان به این عوامل نیاز دارند.

پیشنهاد می کنم حداقل روزی یک ساعت و حداقل سه روز برای مطالعه هر قسمت از فیلم وقت بگذارید. در آن صورت، زمان کافی برای تمرین، یادگیری و مرور تمامی کلمات، عبارات و گفتگوهای لازم خواهید داشت.

اگر یک فیلم 100 دقیقه ای را به 10 قسمت 10 دقیقه ای تقسیم کنید، با احتساب یک ساعت مطالعه در روز، مطالعه یک فیلم حدود یک ماه طول می کشد. به نظر زیاد می رسد اما با گذشت زمان سرعت شما افزایش می یابد و می توانید هر فیلم را سریعتر از فیلم قبلی تماشا کنید و در نهایت به نقطه ای خواهید رسید که به راحتی می توانید همزمان فیلم ها را به زبان اصلی تماشا کنید. گام اول.

اگر اکنون در این راه سرمایه گذاری کنید، دیگر نیازی نیست تا آخر عمر در این زمینه وقت بگذارید.

شایان ذکر است که روش ارائه شده در این مقاله تنها یکی از راه های یادگیری زبان از طریق فیلم است. مهم نیست که کدام روش را انتخاب کنید، مزایای مطالعه فیلم های خارجی بی شمار است.

من دوست دارم فیلم های خارجی را به زبان اصلی تماشا کنم به این دلایل:

من در معرض شرایط فرهنگی جدید هستم.
این یک راه عالی برای یادگیری زبان بدن و سایر نشانه های غیر کلامی است.
کلماتی که در فیلم بیان می شوند در مقایسه با کلمات موجود در کتاب های درسی رایج تر و مفیدتر هستند.
این فیلم نحوه استفاده از زبان را در موقعیت های مختلف دنیای واقعی نشان می دهد.

اگر فیلم های خارجی را با رویکرد مطالعه تماشا کنید، در روند یادگیری شما بسیار موثر خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که اگر تماشای فیلم های خارجی را در برنامه آموزشی خود قرار دهید، از نظر صرف وقت و انرژی نتیجه خوبی خواهید گرفت.

به زودی زمانی فرا می رسد که فراموش می کنید زبانی که یاد گرفته اید یک زبان خارجی است و از تماشای فیلم به آن زبان به همان اندازه از تماشای فیلم به زبان مادری خود لذت خواهید برد.