خرید از فروشگاه دهکده زبان
 

Image for post
Image for post

تعهد به یادگیری هر زبانی
اگر از تجربه تجربی خود در یادگیری زبان راضی هستید، وقت آن رسیده است که متعهد شوید. برای یادگیری زبان تعهد ذهنی داشته باشید. مدام دلایل یادگیری زبان را به خود یادآوری کنید تا انگیزه شما را تقویت کندمی توانید همین الان بهترین کتاب ها و منابع را در فروشگاه دهکده زبان برای خود سفارش دهید.

همچنین لازم است در مورد هر یک از زبان هایی که یاد می گیرید به دیگران بگویید. اگر همه بدانند که در حال یادگیری زبان هستید، به شما کمک می‌کند پاسخگو و متعهد بمانید. با این حال، احتمالاً دوست ندارید دوستان و خانواده مدام بپرسند: یادگیری زبان چگونه است؟ شما چند ماه فرصت دارید که پاسخ دهید: بعد از دو هفته دیگر به آن اهمیتی ندادم.


اساتید زبان تیکا
 

تصمیم گیری در مورد روش های یادگیری
به لطف تکنولوژی، این روزها راه های زیادی برای یادگیری زبان وجود دارد. تنها مشکل این است که با گزینه های زیاد، انتخاب روش مناسب می تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین اکنون زمان آن است که گزینه های خود را سبک تر کنید. دوره های آموزشی منظم یک گزینه امتحان شده و واقعی است. برای نسل‌ها، این دوره‌ها تنها مسیر زبان‌آموزان بی‌شماری بوده است. مزیت بزرگ این دوره ها این است که رویکردی ساختاریافته و شخصی برای یادگیری زبان ارائه می دهند. همچنین، از آنجایی که آنها شخصا نگه داشته می شوند، شما نسبت به افراد بیشتری احساس مسئولیت می کنید. با این حال، آنها می توانند گران و غیر قابل انعطاف باشند. اگر برنامه شلوغی دارید، پیدا کردن زمان کافی دشوار است.

دوره های آنلاین زبان بسیاری از مزایای دوره های سنتی را ارائه می دهند. آنها اغلب یک مسیر یادگیری ساختاریافته را ارائه می دهند. با این حال، بر خلاف دوره های معمولی، آنها ارزان تر هستند و برنامه انعطاف پذیرتری دارند. با تمام این اوصاف عدم حضور زبان آموزان دیگر در نقش همسالان می تواند کار را برای شما کمی سخت کند. به همین ترتیب، دوره های صوتی نیز ساختار یادگیری دقیقی را با انعطاف پذیری مناسب و توانایی کار همزمان با سایر وظایف ارائه می دهند. موارد دیگر مانند رانندگی، تمیز کردن یا دوش گرفتن. با این حال، مشکل این است که شما خواندن و نوشتن را به اندازه کافی تمرین نمی کنید.

برنامه های یادگیری زبان یک راه جالب و تعاملی برای یادگیری زبان ارائه می دهند. برنامه‌هایی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند مجموعه‌ای از برنامه‌های درسی را دنبال کنید و از انجام تمرین‌ها، تمرین واژگان، بازی‌های آموزشی، ارتباط با افراد بومی و داشتن منابع بیشتر لذت ببرید. با این حال، هر برنامه ویژگی‌های متفاوتی را ارائه می‌کند، بنابراین یافتن تعادل در استفاده از این برنامه‌ها تلاش بیشتری را از جانب شما می‌طلبد. خوشبختانه لازم نیست فقط یک روش را انتخاب کنید. برای تجربه ای متفاوت و جالب هر تعداد که دوست دارید روش های یادگیری را امتحان کنید.
 

در آموزش زبان Tikka موفق شوید
 

با انگیزه بمان
علاوه بر امکانات آموزشی معمول، خوب است زمان مطالعه خود را با منابع جالب و مناسب پر کنید. مطالعه می تواند یک فرآیند طاقت فرسا باشد، بنابراین داشتن زمان آزاد اجتناب ناپذیر است. اما این بدان معنا نیست که شما باید از پیشرفت دست بردارید. با ویژگی های سرگرم کننده، می توانید از اوقات فراغت خود در حین یادگیری لذت ببرید. استفاده از محتوای اصلی، علاوه بر داشتن وقت آزاد برای مطالعه، راه خوبی برای ادامه یادگیری زبان خواهد بود. منابع مناسب مانند کتاب، فیلم، تلویزیون و بازی ها می توانند در عین حال لذت بخش و آموزشی باشند. به عنوان مثال، اگر دوست دارید نتفلیکس را تماشا کنید، می توانید از آن به عنوان یک منبع خوب در سفر یادگیری زبان خود استفاده کنید. برای محبوب ترین زبان ها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام زبان را جستجو کنید. به این ترتیب می توانید جستجوی خود را به گروه های تخصصی تر محدود کنید. به عنوان مثال، جستجوی کلمه "ژاپنی" نتایج زیادی به همراه خواهد داشت، اما توصیه می کنیم جستجوی خود را به "آموزش ژاپنی"، "فیلم های ژاپنی"، "نمایش های تلویزیونی ژاپنی" و "سریال های تلویزیونی ژاپنی" و ... محدود کنید. و پس از تماشای یک فیلم یا برنامه تلویزیونی به زبان مقصد، می توانید برای معاملات بیشتر روی Netflix حساب کنید.