تقویت مکالمه با خرید کتاب عمده

Image for post
Image for post

چرا یادگیری مکالمه انگلیسی سخت است؟!
بسیاری از سایت های بزرگ آموزشی و غیر آموزشی در ایران دوره های مختلف و کلاس های مکالمه انگلیسی را به صورت آنلاین و حضوری آموزش زبان برگزار کرده اند. از جمله می توان به دیجی کالا، دیوار، انگلیسی، فرادرس، چیرب زنگ و... اشاره کرد. برای تقویت مکالمه با خرید کتاب عمده روی لینک کیک نمایید

اما آیا واقعاً بهبود مکالمه انگلیسی دشوار و زمان بر است؟ چرا بسیاری از مردم با وجود سال ها شرکت در کلاس های مختلف مکالمه هنوز نمی توانند روان صحبت کنند؟!
دلیل را می توان در یک جمله خلاصه کرد. استفاده از روش های قدیمی و کم بازده در آموزش مکالمه انگلیسی.
در این مقاله روش های موثر، کاربردی و واقعی برای یادگیری مکالمه انگلیسی را به شما آموزش می دهیم.
بعد از آن یک کلاس مکالمه انگلیسی صحیح را به شما معرفی می کنیم که در آن می توانید آموزش حرفه ای مکالمه انگلیسی را تجربه کنید.
آموزش سریع مکالمه انگلیسی با ۱۵ دقیقه در روز!
به نقل از کهن شاپ اولین و مهمترین قدم این است که تا جایی که می توانید با خودتان به زبان انگلیسی صحبت کنید. هر چقدر از ارزشش بگویم کافی نیست. لطفا همین الان شروع کنید!
هر چه بیشتر صحبت کنید، موثرتر خواهد بود. اما حداقل 15 دقیقه در روز. اگر بیشتر باشد معجزه می شود. مثلا چند بار در روز. مکالمه شما تغییر خواهد کرد.
مهم نیست چی میگی! فقط به زبان انگلیسی صحبت کنید. حالا شاید بگید من ضعیفم و ایراد گرامری دارم!
اصلا مهم نیست. فقط صحبت کن این یک راز کوچک عالی برای تقویت مکالمه است!
اگه داری با خودت میگی من چی میگم! پاسخ من به شما این است. هر کجا که هستید به اطراف خود نگاه کنید و آن را توصیف کنید. شادی ها و غم های زندگی خود را توصیف کنید. فعالیت های روزانه خود را شرح دهید. یا سوالی بپرسید و به زبان انگلیسی پاسخ دهید.
به جای حفظ کردن کلمات، عبارات را یاد بگیرید
به جای حفظ کردن کلمات، عبارات کاربردی را یاد بگیرید. چه نکته ارزشمندی هیچ وقت فکر نمی کردم این راز طلایی را در آموزش مکالمه انگلیسی به این راحتی فاش کنم!
بهترین روش ها برای آموزش مکالمه روزمره انگلیسی
با دقت گوش کن به خاطر سپردن کلمات تنها در امتحانات کتبی به شما کمک می کند! البته منظورم این نیست که شما کلمات را نمی خوانید. واژگان را نیز یاد بگیرید.
اما باید عبارات کاربردی را نیز ترجیحاً در متن یا فایل های صوتی یا تصویری یاد بگیرید. سپس آنقدر در مکالمات خود آنها را تکرار کنید تا ملکه ذهن شما شوند. همان کارهایی که در بالا گفتم را هر روز انجام دهید.
عبارات کاربردی به معنای چند کلمه در کنار هم هستند. فرض کنید می خواهید بگویید که در یک خانواده چهار نفره زندگی می کنید. چی میگی؟!
پاسخ این است: من از یک خانواده چهار نفره هستم
خیلی ساده است، اما مطمئنم شما نمی دانستید! با اینکه همه کلمات را می دانستی! این عبارت ساده یک عبارت کاربردی و واقعی است که در انگلیسی روزمره آمریکایی می شنوید!
شاد باور نکن. اما اگر در آزمون اسپیکینگ آیلتس همین را بگویید، بالاترین امتیاز را به شما می دهد!
آموزش مکالمه روزمره انگلیسی با فیلم و سریال
بدون تماشای فیلم، سریال، مستند و ... باید بتوانید انگلیسی صحبت کنید. نکته مهم این است که تماشای آنها را برای خود سخت نکنید تا تداوم داشته باشید.
اول از همه چیزهایی را که دوست دارید تماشا کنید یا گوش دهید. دوم اینکه اگر سطح شما پایین است، دیدن آن با زیرنویس فارسی اشکالی ندارد. اگر سطح شما بالاتر است با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید و اگر حرفه ای هستید با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید یا اصلا بدون زیرنویس تماشا کنید.
خودتو اذیت نکن! هر وقت حوصله نداشتید فقط تماشا کنید و لذت ببرید. نیازی نیست کلمات را یادداشت کنید. همین که زبان انگلیسی را می شنوید و خود را در معرض دید قرار می دهید کافی است و به نفع شماست.
در کلاس مکالمه انگلیسی شرکت کنید
اگر همه این ترفندهای یادگیری مکالمه را کنار بگذاریم، شرکت در کلاس مکالمه انگلیسی می تواند برای شما معجزه کند و سرعت یادگیری شما را چندین برابر افزایش دهد.