تعیین سطح آنلاین

Image for post
Image for post

آیا در طول امتحان به دلیل استرس همه چیز را به یاد می آورید؟ اگر چنین است، به یاد داشته باشید که با تمرین همه چیز آسان تر می شود. وقتی چندین بار در آزمون های آزمایشی متعدد تعیین سطح آنلاین شرکت کنید، بدون شک میزان استرس شما در طول آزمون اصلی بسیار کمتر می شود و می توانید به بهترین شکل به سوالات آزمون پاسخ دهید. انگیزه بزرگی هستند و راه مهمی برای سنجش پیشرفت شما هستند. 
آیا شما یکی از زبان آموزانی هستید که سطح دستور زبان انگلیسی خود را به صورت برنامه ریزی شده ارزیابی می کنید؟ اگر این کار را نکرده اید، توصیه می کنم این کار را انجام دهید. تست‌های مربوط به گرامر می‌توانند در بهبود زبان انگلیسی شما بسیار مفید باشند، چه دوست داشته باشید در آزمون شرکت کنید یا نه.
در ادامه این مقاله ۷ تست آنلاین برای تعیین سطح زبان انگلیسی و همچنین سنجش گرامر زبان انگلیسی را ارائه می دهیم تا شما زبان آموز عزیز بتوانید به صورت آنلاین و رایگان سطح زبان خود را اندازه گیری کنید.

چرا تست های گرامر انگلیسی مهم هستند؟
تست های گرامر انگلیسی نشان می دهد که شما در چه سطحی از زبان انگلیسی هستید. و اگر می‌دانید که تاکنون چه چیزهایی یاد گرفته‌اید، احتمالاً می‌توانید تعیین کنید که کدام درس‌ها را یاد بگیرید.
اگر به طور مداوم در آزمون های انگلیسی شرکت کنید، می توانید پیشرفت خود را مشاهده کنید و با شروع خواندن انگلیسی سطح زبان انگلیسی خود را خواهید دانست و خواهید دید که چقدر در یادگیری زبان پیشرفت کرده اید! به خصوص اگر به تنهایی انگلیسی یاد می گیرید، این تست های آنلاین برای شما ضروری تر می شوند.
علاوه بر این، این تست ها می توانند شما را برای ادامه یادگیری زبان تشویق و ترغیب کنند و به شما اعتماد به نفس لازم برای ادامه را بدهند. حتی اگر نتیجه آزمون شما خیلی خوب نبود و انگیزه ای برای ادامه تحصیل در شما ایجاد نمی کرد، تست های گرامر انگلیسی برای یادگیری شما بسیار مهم است و گاهی اوقات باید بدانید در چه مواردی ضعیف هستید و باید آن ها را تقویت کنید. و پس از مطالعه بیشتر این مقاله می توانید دوباره تست را تکرار کنید. حتی اگر نیاز باشد چندین بار در آزمون شرکت کنید، مطمئناً پیشرفت خواهید کرد. پس تسلیم نشو!

این تست های آنلاین را امتحان کنید تا ببینید در مسیر یادگیری زبان انگلیسی خود در کجا هستید.

آزمون آنلاین سطح انگلیسی


7 آزمون آنلاین سطح انگلیسی
در ابتدای مقاله در مورد اینکه چرا باید در آزمون های مختلف گرامر زبان انگلیسی شرکت کنیم و نتایج این تست ها چگونه می تواند به ما انگیزه دهد صحبت کردیم. حال بیایید در مورد چگونگی این تست ها صحبت کنیم و ۷ تست سطح آنلاین را که برای شما گردآوری کرده ایم معرفی کنیم. این آزمون ها شامل انواع مختلف گرامر انگلیسی و سطوح مختلف زبان انگلیسی می باشد.

1. آکسفورد آنلاین انگلیسی
این آزمون در تعیین سطح زبان شما بسیار کارآمد است. و بر اساس سطح گرامر فعلی شما، به شما می گوید که بیشتر روی کدام گرامرها باید کار کنید. علاوه بر این، آزمون آنلاین آکسفورد انگلیسی می تواند برای تعیین سطح مهارت های شنیداری و خواندن انگلیسی و گسترش دایره لغات انگلیسی شما مفید باشد.
می توانید این تست را چندین بار تکرار کنید و هر بار که در آزمون شرکت می کنید پیشرفت خود را بسنجید. پس از تکمیل آزمون، حتی می توانید در دوره های آنلاین آکسفورد برای بهبود زبان خود شرکت کنید. بنابراین هر چند ماه یک بار تست را تکرار کنید و ببینید که چگونه در روند یادگیری پیشرفت کرده اید.

اساتید زبان تیکا
 

2. مراکز مطالعاتی بریتانیا
آزمون گرامر British Study Centers در تعیین سطح فعلی زبان انگلیسی شما بسیار موثر است و یک آزمون کوتاه است که حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. این برنامه طوری طراحی شده است که به شما بگوید کدام گرامرها را تاکنون به خوبی یاد گرفته اید.
و بعد از آن می توانید گرامرهایی را که با آنها مشکل دارید شناسایی کنید و زمان مطالعه خود را روی آنها متمرکز کنید. این یک راه عالی برای دانستن اینکه کدام دستور زبان را باید تمرین کنید است. آزمون مراکز مطالعاتی بریتانیا یک آزمون چند گزینه ای است. خیلی سخت باشه پس از اتمام آزمون گرامر، منابعی مانند آزمون‌ها و بازی‌های تعاملی مختلف مرتبط با یادگیری زبان انگلیسی در دسترس شما خواهد بود.