بهترین مدل لباس adl

Image for post
Image for post

شلوار چین دار با پارچه نخی 2020:

در بین مدل های شلوار زنانه 2020، این نوع شلوار در بین خانم های شیک پوش بسیار محبوب است. به خصوص در فصل تابستان به دلیل دمای بالا، شلوارهای نخی که گشادتر از جین هستند، طرفداران بیشتری دارند. برای خرید بهترین مدل لباس adl روی لینک کلیک کنید.

• شلوارهای رسمی و گشاد:

به نقل از کهن شاپ این مدل شلوار زنانه در فصل تابستان نیز بسیار پرطرفدار است. زیرا ترکیب این شلوارها با مدل های جدید مانتو بسیار جذاب است.

شلوار اسپرت با طرح بازی:

این مدل شلوار برای دختر خانم ها بسیار مناسب است و با توجه به طراحی آن می توان آن را با انواع کفش های اسپرت ساده و حتی طبی ترکیب کرد. مدل های شلوار زنانه 2020 با ترکیب ها و طرح های ساده برای رفتن به مکان هایی مانند: کلاس های آموزشی، حضور در دانشگاه و اماکن عمومی بسیار مناسب است.

• شلوار مدل سندبادی:

یکی دیگر از مدل های شلوار زنانه مدل سینبادی است. این مدل را به خانم ها و دختر خانم های عزیز پیشنهاد می کنیم. البته برای پوشیدن این مدل شلوار به کشی که دور مچ پا گذاشته می شود توجه کنید. زیرا اگر کش نامناسب باشد مچ پای شما آسیب می بیند.

• شلوار گشاد با کمربند حلقه:

اگر قصد خرید شلوار برای رفتن به یک مهمانی یا مجلس مهم را دارید و به دنبال زیباترین مدل شلوار زنانه 2020 هستید، این شلوار بهترین انتخاب است.


شلوار برش دخترانه:

شلوار اسلش این روزها طرفداران زیادی دارد و معمولا آقایان از این مدل برای شلوار خود استفاده می کنند. در بین مدل های شلوار زنانه مدل اسلش دخترانه یکی از جدیدترین مدل هاست و برای زوج هایی که می خواهند لباس های خود را با یکدیگر ترکیب کنند این مدل بهترین گزینه است.


مدل های دیگر شلوار زنانه عبارتند از: شلوار راسته، اسپرت و اداری که با توجه به موقعیت شما عزیزان و محیطی که بازدید می کنید می باشد. باید انتخاب شود.


زنان و دختران خوش لباس همیشه به دنبال بهترین ها هستند. با استفاده از شبکه های اجتماعی، وب سایت ها، بروشورها و کاتالوگ های موجود، مدل مورد نظر را انتخاب می کنند.

اما در انتخاب لباس به خصوص شلوار همیشه باید به یک نکته توجه کرد و آن استایل شماست. استایل هر کدام با توجه به قد، وزن، فرم بدن و سایر لباس هایی که می پوشند مشخص می شود.

برای انتخاب مدل شلوار زنانه 2020 به خصوص در فصل تابستان شلوارهای اسلش و گشاد جزو اولین و پرطرفدارترین انتخاب ها هستند. اما این مدل شلوار ممکن است مناسب استایل شما نباشد و آنطور که باید به شما نرسد.

در انتخاب مدل شلوار زنانه مورد نظر خود حتما به نکات زیر توجه کنید:
1. همیشه اندازه کمر خود را از قبل بدانید.

برخی از خانم ها هنگام خرید سایز شلوار خود را نمی دانند و فروشنده بر اساس تجربه بصری شلوار سایز مناسب را به آنها می دهد. نکته دیگر این است که زیاد به اندازه های نوشته شده در داخل شلوار اعتماد نکنید و در راهنمای سایز شلوار کمک بخواهید. زیرا سایز 36 در یک مدل شلوار ممکن است با سایز 38 در مدل دیگر یکی باشد.

ما در آزیتو با راهنمای سایز به شما کمک می کنیم تا بتوانید به راحتی سایز کمر خود را با شلوار موجود مطابقت دهید.

2. قد شما یکی از مهمترین معیارهای انتخاب شلوار مناسب است.

اگر خیلی قد بلند و لاغر هستید، شلوار صاف و حمایت کننده نپوشید. برای خانم هایی که قد بلندی دارند و پاهای باریکی دارند، شلوار گشاد زنانه مدل 2020 بهترین انتخاب ساده یا با کمربند پارچه ای است.

3. نوع کفش شما در انتخاب مدل شلوار تاثیر زیادی دارد.

با اندازه گیری قد مناسب شلوار می توانید مطمئن شوید که مدلی که انتخاب می کنید با کفش شما همخوانی دارد. به عبارت دیگر، اگر قصد پوشیدن کفش پاشنه بلند دارید، شلوارتان باید 1.5 تا 3 سانتی متر بلندتر از قدتان باشد.