انواع بلوز بافتنی

Image for post
Image for post

لباس های بافتنی شامل انواع بلوز بافتنی و ماشین های بافتنی است که هر کدام زیبایی و ایرادات خاص خود را دارند، برخی از مانتوها ضخیم تر و در نتیجه گرمتر و نرمتر هستند و برخی دیگر علیرغم ظاهر. شیک و دخترانه، نه خیلی گرم و نه مناسب پاییز و زمستان. در اینجا چند مدل لباس بافتنی (بلوز، کت، بافتنی، تونیک پاییزی، گپ) دخترانه را گردآوری کرده ایم که شامل مدل های ساده و اسپرت و همچنین لباس می شود، برای دیدن این مدل ها با تیپسا همراه باشید.
مهم ترین نکات در مراقبت از لباس بافتنی

با رعایت این نکات به راحتی می توانید از تغییر شکل و پیری لباس بافتنی و کهنه شدن لباس جلوگیری کنید.

قبل از خرید بلوز بافتنی دخترانه یا پسرانه حتما به بافت آن دقت کنید. بافتنی باید بافت قوی داشته باشد.
بهتر است از خرید لباس های بافتنی که بافت نامناسبی دارند خودداری کنید زیرا به سرعت حالت خود را از دست داده و گشاد می شوند.
به جای آویزان کردن از یک تکه چوب، پلیورها و پلیورهای سنگین خود را دور آنها بپیچید و مرتب و مرتب نگه دارید.
برای کاپشن ها و بلوزهای سبک حتما از چوب لباسی های چوبی، مات و چند لایه استفاده کنید.
از نگهداری لباس، پلیور و ملافه در چوب سرو خودداری کنید، زیرا این چوب به پشم و سایر پارچه های بافتنی آسیب می رساند.
به طور مرتب دانه ها را از لباس بافتنی خود جدا کنید. زگیل ها بیشتر در اثر اصطکاک در آرنج، زیر بغل و آستین ایجاد می شوند.
می توانید از یک تیغ یا یک ریش تراش کوچک برقی برای برداشتن آنها استفاده کنید تا لباس بافتنی شما مانند روز اول تازه به نظر برسد.
چند نکته دیگر در مورد مراقبت از لباس بافتنی
از یک برس نرم کودک برای از بین بردن مو و شوره سر بافتنی خود استفاده کنید.
در صورت نیاز لباس بافتنی خود را تعمیر کنید. هر وقت متوجه شدید که دکمه افتاده یا سوراخ کوچکی دارد، فورا آن را تعمیر کنید، زیرا ممکن است سوراخ بزرگتر شود و چاره ای جز دور انداختن آن نداشته باشید.
برای حفظ بوی خوش لباس و جلوگیری از آسیب دیدن آنها، می توانید دسته های کوچکی از اسطوخودوس و سنبل را روی قفسه لباس قرار دهید یا آنها را به درخت آویزان کنید.
در پایان زمستان، اگر می خواهید لباس های خود را برای سال آینده نگه دارید، ابتدا آنها را بشویید و مطمئن شوید که کاملا خشک و مرطوب نیستند. سپس مقداری صابون بین آنها قرار دهید تا آسیب نبینند.
مراقبت و نگهداری از لباس های بافتنی با تعمیر آنها

لباس های بافتنی به دلیل بافت حساس، لطیف و نرم پارچه دچار مشکلات زیادی مانند گشادی، تغییر شکل و ... می شوند. در این قسمت به راهکارهایی برای رفع این مشکلات برای مراقبت از لباس بافتنی می پردازیم.