درآمد سورتینگ برنج

برنج، یکی از مواد غذایی پرمصرف به خصوص میان ایرانیان است. به همین دلیل همیشه تقاضای بالایی برای آن وجود دارد. به همین دلیل راه اندازی یک کسب و کار بر پایه تولید و فروش و سورتینگ برنج، می تواند بسیار سودآور باشد و درآمد سورتینگ برنج، می تواند بسیاری از افراد را به راه اندازی چنین کسب و کاری ترغیب کند.

Image for post
Image for post

سورتینگ برنج برای ارائه محصولی با کیفیت، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که با آن می توان فروش بالاتری را تجربه کرد. شما می توانید حتی بدون آنکه تولیدکننده برنج باشید، با راه اندازی یک کسب و کار براساس سروتینگ برنج و بسته بندی آن، از این طریق درآمد کسب کنید. همچنین اگر شما تولید کننده برنج هستید؛ سورتینگ برنج می تواند به ارزش افزوده محصول شما کمک کند و سودآوری را برایتان افزایش دهد.

مهمترین عامل برای شروع یک کسب و کار، آگاهی از درآمد و سودی است که برای ما ایجاد می کند؛ به همین دلیل در اینجا به بررسی درآمد سورتینگ برنج خواهیم پرداخت.

چرا درآمد سورتینگ برنج بالاست؟

قبل از اینکه در خصوص درآمد سورتینگ برنج صحبت کنیم، باید به این سوال که سورتینگ چیست؟ پاسخ دهیم. به طور کلی به فرآیند جداسازی و مرتب سازی آیتم ها به صورت سیستماتیک، سورتینگ گفته می شود. در این فرآیند مواد غذایی همچون برنج، مرکبات و ... براساس کیفیت جداسازی و دسته بندی می شوند.

Image for post
Image for post

اهمیت سورتینگ برنج، بسیار بالاست، چرا که با سورتینگ برنج، شما میتوانید ساقه ها و ضایعات برنج را از برنج مرغوب جدا کنید. همچنین با استفاده از دستگاه سورتینگ برنج، می توان براساس شکل، اندازه و رنگ، دانه های برنج را از نظر کیفیت دسته بندی کرد و برای فروش در قیمت های متفاوت آماده کرد. راه اندازی چنین کسب  کاری به دلایل مختلفی درآمد بالایی دارد. به طور کلی برای راه اندازی هر کسب و کاری، یک سری عوامل در تعیین میزان سودآوری آن موثر است که این عوامل به شرح زیر است:

تقاضا

اندازه بازار هدف و میزان فروشی که می توان از طریق فروش یک کالا، کسب کرد؛ نشان دهنده میزان سودآوری آن است. همانطور که گفته شد؛ همیشه تقاضای بسیاری برای برنج با کیفیت وجود دارد و این موضوع یکی از عواملی است که نشان می دهد درآمد سورتینگ برنج، می تواند بسیار بالا باشد.

در بازار ایران همیشه مقداری تقاضا برای برنج وجود دارد؛ چرا که برنج، قوت غالب اکثر ایرانیان است و در پخت اکثر غذاها به کار برده می شود.

مواد اولیه در دسترس

یکی دیگر از عواملی که درآمد سورتینگ برنج را افزایش می دهد، در دسترس بودن مواد اولیه آن است. اصلی ترین ماده اولیه ای که برای سورتینگ برنج نیاز است؛ برنج سورت نشده است. به دلیل اینکه در ایران، بسیاری از کشاورزان به تولید برنج می پردازند؛ به خصوص در نقاط شمالی ایران؛ به راحتی می توان برنج را از آنها خریداری کرد. همچنین می توان خود، برنج را تولید کرده و با استفاده از دستگاه سورتینگ برنج، کیفیت آن را بهبود دهیم.

ارزش افزوده بالا

سورتینگ برنج و بسته بندی آن، ارزش افزوده بالایی ایجاد می کند و با سورت برنج می توان آن را با قیمتی بسیار بهتر به فروش رساند. به همین دلیل به کشاورزان توصیه می شود به جای فروش برنج خود به صورت فله ای، کیفیت آن را با سورتینگ، بهتر کرده و سپس به فروش رسانند.

امکان استفاده از ضایعات

یکی دیگر از مواردی که درآمد سورتینگ برنج را افزایش می دهد؛ این است ضایعات جداشده از برنج را می توان دوباره مصرف کرد و به صورت جدا به فروش رساند.  از این ضایعات برای خوراک دام و طیور استفاده می شد و می توان آن را به دامداران فروخت. به این ترتیب، هیچ بخشی از ماده اولیه شما هر نمی رود و می توانید از آن نهایت استفاده را کنید.

براساس همه عواملی که گفته شد؛ در کشور ما سورتینگ برنج می تواند درآمد بالایی به همراه داشته باشد. یک فروشنده ماهر و توانا می تواند حتی در 8 ساعت کاری خود، تا روزی 9 میلیون تومان درآمد کسب کند. درامد سورتینگ برنج براساس تعداد مشتریان و میزان خرید هر یک تعیین شده است.

انواع محصولات کشاورزی را می توان با استفاده از سورتینگ، به فروش رساند و درآمد کسب کرد. شما می توانید برای شروع سورتینگ برنج، با تهیه مواد اولیه، مکان کارگاه و دستگاه سورتینگ برنج، به راحتی کسب و کار خود را شروع کنید، به تدریج دیگر محصولات همچون مرکبات، چای، خشکبار و ... را سورت کنید و به درآمد بالایی دست یابید.

اولین قدم برای شروع چنین کسب  کاری خرید ماشین آلات با کیفیت است که با دقت بالا و بر طبق استانداردهای موجود، محصولات مورد نظر شما را سورت کند. ما دامون مبنا را برای خرید این محصولات به شما پیشنهاد می دهیم؛ چرا که بهترین محصولات را از مطرح ترین برندهای دنیا وارد کرده و به فروش می رساند. با داشتن ماشین آلات با کیفیت شما می توانید از کیفیت محصولات خود اطمینان حاصل کنید.