کارتابل اداری چیست و چه کاربردی دارد؟

کارتابل اداری چیست و چه کاربردی دارد؟

کارتابل یا کارپوشه به وسیله ای گفته می شود که در آن نامه ها و گزارشات نوشته شده قرار می گیرد. شکل این کالا شبیه به پوشه می باشد که دارای صفحات مخصوص برای نگهداری اسناد و مدارک است. کارتابل دارای تنوع جنس و همین طور مدل های مختلف است که در ادامه با انواع آن بیشتر آشنا خواهید شد.  نام اصلی کارتابل فرانسوی است و کارپوشه نام فارسی این کالا می باشد. اما در کشور به همان نام کارتابل خوانده و خریداری می شود. محیطی نیز با نام کارتابل اتوماسیون اداری قرار دارد که به صورت الکترونیک سامانه ای را برای سازمان ها و شرکت ها ایجاد کرده اند تا مدیران و کارمندان بتوانند به صورت محرمانه گزارشات خود را در آن یادداشت نمایند. اما خرید کارتابل اداری دستی نیز همچنان در این ارگان ها انجام می شود.

کارتابل اداری
کارتابل اداری
کارتابل اداری 

انواع کارتابل اداری دستی

کارتابل از جنس های مختلف و برای کارهای مختلف و مخصوص وجود دارد. که قیمت کارتابل اداری در انواع آن نیز متفاوت می باشد. انواع جنس کارتابل شامل:

·        پلاستیکی

·        چرمی

·        فومی

·        مقوایی

که هر کدام از این کارتابل ها در مدل های مختلف موجود می باشند.

انواع مدل کارتابل اداری

همان طور که گفته شد کارتابل دارای مدل های مختلف است که برای موارد مخصوص استفاده می شود. انواع مدل کارتابل شامل:

·        رومیزی

·        مخصوص چک

·        رمز دار

·        گیره دار

·        قفل دار

·        مدیریتی

·        کارتابل حسابداری

·        مخصوص لوح تقدیر

·        کارتابل حقوقی

کارتابل اداری
کارتابل اداری
کارتابل اداری 

چطور می توان کارتابل اداری تهیه کرد؟

تهیه ی کارتابل اداری از طریق بازار تحریر و همچنین فروشگاه های مختلف لوازم اداری انجام می شود. ولی تهیه این کالا به صورت عمده و یا با بهترین قیمت عمده که همراه با فاکتور رسمی باشد کار آسانی نیست. در اینجا به شما شرکتی را معرفی می نماییم که به راحتی می توان انواع کارتابل اداری را با ارزانترین قیمت عمده همراه با فاکتور رسمی و امکان مرجوعی کالا تهیه نمایید. شرکت تامین فلات که تامین کننده ی ملزومات اداری در تهران می باشد. همچنین انواع کالاهای مصرفی اداری را با ارزانترین قیمت عمده برای سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک تهیه می نماید. خرید کارتابل اداری از تامین فلات به آسانی انجام می شود فقط کافیست با مراجعه به سایت شرکت و یا از طریق تماس با کارشناسان فروش خرید خود را بدون دغدغه انجام دهید.