لنت ترمز بی ام و و مازراتی

لنت ترمز یکی از قطعات مهم سیستم ترمز است. اگر قصد خرید لنت ترمز مازراتی و بی ام و را دارید، ما در این مقاله به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنیم تا بتوانید لنت ترمز مناسب خودروی خود را پیدا کنید.

Image for post
Image for post

برند لنت ترمز مازراتی و بی ام و

لنت ترمز اصلی یکی از بهترین انتخاب‌های برای هر خودرو است. خودروهای مازراتی بیشتر در مسابقات اتومبیلرانی استفاده می‌شدند. به همین دلیل، وجود یک لنت ترمز مازراتی باکیفیت در خودروهای مازراتی، اهمیت بیشتری دارد. لنت ترمز اصلی خودروهای مازراتی توسط برمبو که یکی از پیشرفته‌ترین و بهتریم تولیدکنندگان سیستم ترمز و قطعات آن در جهان است، تولید می‌شود. سیستم ترمز برمبو به دلیل طراحی اختصاصی لنت ترمز برای هر یک از خودروهای مازراتی بهترین کیفیت را دارد. در واقع لنت ترمز اصلی مازراتی داخل بسته‌بندی‌های برمبو قرار می‌گیرد. پس اگر قصد خرید لنت ترمز اصلی را دارید، حتما باید لنت ترمز با بسته‌بندی برمبو را خریداری نمایید.

علاوه بر لنت ترمز اصلی، لنت ترمز سرامیکی از جمله لنت ترمزهای باکیفیت و موجود در بازار لوازم یدکی است. اگر شما صاحب خودروی بی ام و هستید، می‌توانید لنت ترمز سرامیکی را خریداری نمایید. لنت ترمز سرامیکی به دلیل داشتن بهترین مواد اولیه، کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد و شما ترمزگیری بسیار قوی را تجربه خواهید کرد. همچنین یکی دیگر از نقاط قوت این نمونه لنت، نداشتن صدا و لرزش است. البته شرط داشتن این ویژگی‌های خوب، خرید لنت ترمز از یک برند معتبر و باکیفیت است. اگر با خواندن این ویژگی‌ها تصمیم گرفتید که لنت ترمز سرامیکی برای خودروی بی ام و خود تهیه کنید، ما به شما برند NHC را پیشنهاد می‌دهیم.

NHC یک برند خوشنام و معتبر تایوانی می‌باشد که سال‌های زیادی است در زمینه تولید لنت ترمز سرامیکی برای خودروهای جهان از جمله بی ام و فعالیت می‌کند. استفاده از مواد اولیه سرامیکی باکیفیت باعث شده تا این برند به عنوان یکی از بهترین برندهای لنت ترمز سرامیکی در جهان شناخته‌شود. البته یک برند تایوانی دیگر نیز وجود دارد که لنت ترمز بی ام و باکیفیت تولید می‌کند. نام این برند، تایومی می‌باشد. لنت ترمز تایومی و NHC تحت هر شرایطی رانندگی ایمنی را برای شما فراهم می‌کنند.

اما لنت ترمز NHC برای چه مدل از خودروهای بی ام و لنت ترمز سرامیکی تولید و به بازار لوازم یدکی عرضه کرده‌است؟ اگر شما صاحب خودروی بی ام و سری 5 با اتاق G30، بی ام و 523i مدل 2009-2016 با اتاق F10، بی ام و 520i مدل 2009-2016، بی ام و سری 7 مدل 2015-2020، بی ام و X4 با اتاق F26 و مدل 2014 تا 2016 و در نهایت بی ام و X3 مدل‌های 2010  تا 2017 هستید، می‌توانید لنت ترمز NHC را خریداری نمایید. برند تایومی نیز برای خودروهای بی ام و Z4 لنت ترمز سرامیکی تولید می‌کنند. اگر صاحب این مدل خودروهای بی ام و گفته‌شده هستید و تصمیم گرفتید لنت ترمز سرامیکی خریداری نمایید، در انتخاب لنت ترمز ان‌اچ‌سی و تایومی شک نکنید.

Image for post
Image for post

لنت ترمز نیمه‌فلزی برای خودروهای بی ام و

برخی از صاحبان خودروی بی ام و که قصد خرید لنت ترمز سرامیکی را ندارند، می‌توانند لنت ترمز نیمه‌فلزی را از برندهای پارس و لئون خریداری نمایند. لنت ترمز پارس یک برند ایرانی است که به دلیل استفاده از فرمولاسیون پیشرفته، به یکی از برترین تولیدکنندگان لنت ترمز در ایران تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده‌است. به طور کلی لنت ترمز نیمه‌فلزی، صدا، لرزش و گردوغبار بیشتری در هنگام ترمزگیری ایجاد می‌کنند. اما با خرید لنت ترمز پارس و بی ام و کمتر این مشکلات را خواهید داشت. پارس لنت به دلیل کیفیت خوبی که دارد برای بیشتر خودروهای بی ام و لنت ترمز تولید می‌کند. اما لنت ترمز لئون برای خودروهای بی ام و X3 و X4 موجود می‌باشد.

خرید لنت ترمز مازراتی و بی ام و

اکنون که با برندهای مختلف لنت ترمز مازراتی و بی ام و آشنا شده‌اید، به شما یک فروشگاه لنت ترمز معتبر معرفی می‌کنیم تا بدون نگرانی لنت ترمز خود را خریداری نمایید. فروشگاه Lent.ir یکی از فروشگاه‌های خوشنام با سابقه طولانی در بازار لوازم یدکی می‌باشد. لنت ترمزهای این فروشگاه همگی کیفیت خوب به همراه ضمانت اصالت کالا دارند. در نتیجه می‌توانید به راحتی به آن اعتماد کنید.

تمام خودروهای بی ام و و مازراتی در این فروشگاه براساس مدل و سال تولید خودرو دسته‌بندی شده‌اند. شما فقط با داشتن اطلاعاتی مانند مدل خودرو و سال تولید آن قادر خواهید بود لنت ترمز بی ام و و مازراتی خود را به راحتی پیدا کنید. اگر در هنگام خرید لنت ترمز مازراتی و بی ام و مشکل داشتید، فقط کافیست با پشتیبان فنی تماس گرفته و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای لنت مورد نظر خود را خریداری نمایید.