آنچه باید از کی پلاس بدانید؟!

اگر به دنبال جایی هستید که باکیفیت ترین مصالح ساختمانی مانند سقف کاذب، دیوار خشک و غیره را تولید کند، شرکت کی پلاس را به شما معرفی می کنیم که در زمینه تولید انواع صفحات روکش دار گچی، پروژه های سیستم های دیوار خشک یا درای وال و ساخت انواع سقف کاذب فعالیت دارد.

لازم به ذکر است که شرکت کی پلاس این توانایی را دارد که بیش از 40 میلیون متر مربع از تمام محصولات که معرفی کرده ایم، تولید کند. همچنین این شرکت به یکی از مشهورترین و بزرگ ترین تولید کننده های سیستم های دیوار خشک و موارد مرتبط با آن، از جمله صفحات روکش دار گچی، محصولات فولادی سبک گالوانیزه شده، انواع متعدد سقف کاذب و مواد ساختمانی این چنینی مبدل گردیده است.

Image for post
Image for post

گفتنی است که هر کالایی که کی پلاس تولید می کند، بر پایه مدرن ترین فناوری های روز جهانی می باشد. لازم به ذکر است که این شرکت متمرکز بر این موضوع است، تا با انجام کارهایی مانند بهره گیری از فناوری های نوین در ساخت محصولات مرغوب و بر مبنای استانداردهای جهانی و از جمله، استفاده از فناوری های آلمانی، خود را به عنوان رهبر کل شرکت هایی که در ایران در این زمینه فعالیت دارند، بشناساند.

لازم به ذکر است که این شرکت علاوه بر تولید کالاهای معرفی شده، در زمینه تولید محصولات پودری نیز فعال است. این محصولات شامل گچ های ساختمانی به نام های ساران و سارالیت است که روزانه بیش از 1000 تن از این محصولات و نوع دیگر آن ها مانند گچ های ساختمانی ماشینی و دستی و مصالح ساختمانی که نیازمند سیمان می باشند، مانند چسب های کاشی، تولید می شود.

چند نمونه از بهترین پروژه هایی که شرکت کی پلاس در اجرای آن دخالت داشته است، شامل موارد زیر می باشد:

·        برج باران

·        بیمارستان عرفان

·        پاساژ ایران زمین

·        ساختمان بورس تهران

·        باغ ایرانی

·        اجلاس فرمانیه

·        و غیره.