انواع شرکت های طراحی وب در کرمانشاه

طراحی وب و برنامه های کاربردی طراحی سایت در کرمانشاه توسط تیم لک تک به لینک زیر مراجعه نمایید؛

 

  شامل استانداردهایی برای ساخت و ارائه صفحات وب، از جمله HTML، CSS، SVG، API های دستگاه، و سایر فناوری ها برای برنامه های کاربردی وب ("برنامه های وب") می باشد. این بخش همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه دسترسی به یک صفحه برای افراد دارای معلولیت (WCAG)، بین المللی کردن صفحه و کارکرد آن در دستگاه های تلفن همراه است.

Image for post
Image for post

لینک های هدر HTML و CSS
HTML و CSS تکنیک های اساسی برای ساخت صفحات وب هستند. CSS برای سبک‌ها و طرح‌بندی‌ها، از جمله HTML ساختاری (html و xhtml) و WebFonts. طراحی صفحه وب مفید و منابع ابزار مفید را پیدا کنید.

پیوند سرصفحه وب API جاوا اسکریپت
APIهای استاندارد برای توسعه برنامه های کاربردی وب سمت سرویس گیرنده عبارتند از Geolocation، XMLHttpRequest و API برای ویجت های تلفن همراه. فن آوری هایی مانند استاندارد W3C برای مدل سند ("DOM") و XBL به ارائه دهندگان محتوا اجازه می دهد اسناد تعاملی را از طریق اسکریپت ایجاد کنند.

لینک هدر گرافیکی
W3C خانه فرمت شطرنجی PNG، فرمت برداری SVG و Canvas API است. WebCGM فرمت تخصصی تری است که برای مثال در زمینه های مهندسی خودرو و هوانوردی استفاده می شود.

لینک های هدر صوتی و تصویری
برخی از فرمت‌های W3C که به شما امکان ایجاد ارائه‌های صوتی و تصویری را می‌دهند عبارتند از HTML، SVG، و SMIL (برای همگام‌سازی). W3C همچنین فرمت‌های متنی را برای زیرنویس‌ها و سایر برنامه‌ها کنترل می‌کند.

پیوند سرصفحه دسترسی
WAI (ابتکار دسترسی به وب) W3C دستورالعمل های دسترسی به محتوای وب (WCAG) را برای کمک به ایجاد محتوای قابل دسترسی برای افراد دارای معلولیت منتشر کرده است. WAI-ARIA معنای بیشتری برای ویجت ها و اقدامات ارائه می دهد و ابزارهای بیشتری را برای ایجاد برنامه های کاربردی وب در دسترس نویسندگان فراهم می کند.

پیوند سرصفحه بین المللی
W3C مأموریت دارد تکنیک هایی را طراحی کند که در فرهنگ ها و زبان ها کار کنند. به عنوان مثال، استانداردهای W3C مانند HTML و XML بر اساس Unicode هستند. علاوه بر این، W3C راهنمایی برای نویسندگان مرتبط با متن دو جهته برچسب زبان و موارد دیگر منتشر کرده است.

لینک هدر وب موبایل
W3C «One Web» را در همه دستگاه‌ها در دسترس است. بهترین روش‌های وب موبایل W3C به نویسندگان کمک می‌کند بفهمند چگونه محتوایی ایجاد کنند که تجربه معقولی را در دستگاه‌ها، زمینه‌ها و مکان‌های مختلف ارائه دهد.