خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات جز ماشین آلات پیچیده است که باید الزامات بسیاری را، برای بهره‌ وریِ مطلوب آن رعایت نمود. از جمله میزان خورندگی محصول یا تیراژ تولید یا حتی محدودیت جایگاه و سقف مکانی که دستگاه باید در آنجا کار کند. موارد دیگری نیز وجود دارد که این امر سازندگان را وادار می‌کند، تا متناسب با نیاز خریداران، به شکل اختصاصی، دستگاه پر کن مایعات را طراحی و تولید نمایند. یکی از انواع دستگاه پرکن مایعات، پرکن مایعات غلیظ می باشد. 

پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ از سری ماشین آلات پرکن مایعات است که برای پر کردن و انتقال مایعات غلیظ یا مایعاتی که ویسکوزیته بالایی دارند (مقاومت آنها برای جاری شدن زیاد است)، در صنایع بسته بندی کاربرد دارد. سیستم پرکن دستگاه پرکن مایعات غلیظ، سیلندر پیستون است و در بین روش های ثقلی و پمپی بهترین روش پر کردن برای این پرکن مایعات است.

منظور از ویسکوزیته یا غلظت بالا چیست؟

به اندازه‌ی سیال‌ها در مواد، ویسکوزیته گفته می‌شود. در مواد مختلف همچون مایعات، ژل‌ها، انواع مواد گازی و در مواقعی حتی مواد جامد مقدار این سیال‌ها را آزمایش می‌کنند و مقدار دقیق آن را برای کاربردهای گوناگون به کار می‌گیرند. برای تشخیص نوع دستگاه پرکن برای هر گونه موادی، اولین عنصر تشخیص برای انتخاب نوع سیستم دستگاه، همین ویسکوزیته یا چگالی اتم ها می‌باشد.

دستگاه اسپری پرکن

اسپری پرکن ها (دستگاه پرکن اسپری) به عنوان یکی از مهم ترین ماشین آلات صنعتی تولید شده در کیان صنعت می باشد. این دستگاه در دو نوع اسپری پرکن تمام اتوماتیک و اسپری پرکن نیمه اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می شوند. اسپری پرکن ها از جمله دستگاه های مورد نیاز خط تولید کارگاه ها و کارخانه ها می باشند و زیر مجموعه دستگاه های پرکن هستند. از پرطرفدارترین دستگاه اسپری پرکن می توان به دستگاه اسپری پرکن زعفران، پرکن اسپری خوشبو کننده اشاره داشت.

پرکن مایعات
پرکن مایعات
پرکن مایعات

دستگاه پرکن بشکه

کارخانه هایی که تولید کننده مواد به صورت مایع هستند شکل بسته بندی از تنوع متعددی برخوردار است، از جمله این بسته بندی ها می توان به بشکه های ۲۲۰ لیتری اشاره نمود . کیان صنعت با تولید ماشین آلات مخصوص پرکن نظیر دستگاه پرکن بشکه ۲۲۰ لیتری به این عرصه کمک نموده. این وسیله شامل دستگاه پرکن مایعات می شود که می تواند انواع مایعات از جمله آب، شربت، عرقیجات، آب رادیاتور ، روغن های خوراکی، روغن های صنعتی و از این دست محصولات را داخل بشکه پر کند.
دستگاه پرکن مایعات برای پر کردن انواع مایعات با غلظت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین بشکه پرکن

این دستگاه مجهز به سیستم کنترلر و نمایشگر توزین است که وزن دقیق مایعات را برای اپراتور مشخص می کند. در کارخانه های صنعتی توزین مایعات اهمیت زیادی دارد.هچنین دارای خروجی RS232 است که به راحتی می توان آن را به سیستم رایانه متصل کرد. در نتیجه مدیریت دستگاه بشکه پر کن با کامپیوتر انجام می شود.

دستگاه والو کش اسپری چیست و چه کاربردی دارد؟

خیلی از تولیدکنندگان انواع اسپری در مواقع پرچ قوطی اسپری را از چرخه تولید خارج کرده که این امر باعث افزایش هزینه های تولید اسپری می شود . دستگاه والو کش اسپری یک دستگاه جانبی برای تولید کنندگان اسپری است که می توانند اسپری های پرچ شده را دوباره به چرخه تولید بازگردانند و در این صورت می توان از یک قوطی چندین بار استفاده کرد و این امر باعث صرفه جویی و کاهش هزینه های تولید خواهد شد.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی یکی از مایعات ضروری است که تمامی خانواده ها از آن جهت شستشوی ظرف و ظروف استفاده می کنند، چرا که رعایت بهداشت در سلامتی افراد نقش تاثیرگذاری دارد و باید جهت ضدعفونی کردن ظرف ها از مایع استفاده شود. به همین دلیل صنایع مختلفی رشد نموده که به تولید مایع ظرف شویی می پردازند، ولی جهت ریختن این مایع در داخل ظرف نیاز به دستگاه های ویژه ای مانند دستگاه پرکن مایع ظرفشویی است تا در سریعترین زمان از قابلیت پر کردن مقدار فراوانی مایع در داخل ظرف برخوردار باشد.