نمایندگی قفل دیجیتال سامسونگ

شرکت سامسونگ تولید کننده بهترین و قوی ترین مدل های قفل دیجیتال در جهان میباشد که سهم زیادی را در زمینه تجهیزات هوشمند ساختمانی به خود اختصاص داده است و با برند های دیگر در حال رقابت است.

قفل دیجیتال سامسونگ دارای تنوع مدل بسیار بالایی است که تمامی آنها یک سری قابلیت های منحصر به فرد دارند و امینت و آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آورند و روی انواع درب های ضد سرقت ، چوبی و فلزی قابل نصب هستند.

این نوع محصولات به دلیل اینکه قابلیت اثر انگشت ، رمز و کارت و ... را دارند برای مکان هایی از جمله ساختمانی های اداری و تجاری و مسکونی مناسب هستند و به همین دلیل محبوبیت زیادی هم در این زمینه پیدا کرده اند.

این برند محصول کره جنوبی میباشد اما نکته مهم این است که در خود این کشور ، بیشتر مردم از قفل دیجیتال Gateman استفاده میکنند اما سامسونگ در کشور های دیگر طرفداران بیشماری دارد.

این قفل دیجیتال که در رنگ های طلایی، نقره ای و برنز موجود می باشند، دارای ظاهری بسیار زیبا و منحصر به فرد است و می تواند زیبا بخش محل زندگی یا کار شما باشد.

از ویژگی ها و قابلیت های این محصول میتوان به آلارم هشدار حوادث امنیتی برای زمانی که کسی قصد هک کردن و وارد کردن شوک و آتش زدن قفل دارد ، سنسور خوش آمدگویی یا IR که باعث کاهش ارتباط افراد با بدنه دستگاه میشود ، قفل کودک برای جلوگیری از ورود و خروج بی اجازه کودکان ، کد تصادفی برای جلوگیری از فهمیدن رمز توسط افراد ناشناس هنگام وارد کردن رمز و رمز ادمین برای زمانی که یا کارت ندارید یا رمز عمومی کاربران را فراموش کرده اید.

از مدل های قفل های هوشمند سامسونگ هم میتوان به قفل دیجیتال رمزی ، قفل دیجیتال کارتی ، قفل دیجیتال اثر انگشتی ، قفل دیجیتال بدون دستگیره و قفل دیجیتال مخصوص شیشه سکوریت و درب های ضد سرقت اشاره کرد.

Image for post
Image for post

قیمت قفل های دیجیتال و هوشمند samsung

همانطور که آشنا شدید این برند دارای تنوع بسیار بالایی است که هر کدام مشخصات و قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی هم دارند که این ویژگی ها باعث مشخص شدن قیمت آنها میشود.

برای دریافت مشاوره رایگان و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

منبع: