قیمت نمک تک نفره

نمک تکنفره

Image for post
Image for post

نمک یکی از ضروری ترین چاشنی ها است که همیشه در کنار غذا مورد استفاده قرار می گیرد.

نمک تکنفره پارس افق اخوان دارای پوشش لمینت است که در برابر نفوذ رطوبت بسیار مقاوم است. نمک تکنفره در رستوران ها هتل ها و فست فودی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

وزن هر نمک تکنفره پارس افق چقدر است؟

در هر بسته نمک تکنفره پارس افق اخوان یک گرم وجود دارد. باتوجه به درخواست شما دوستان و همراهان همیشگی پارس افق اخوان میزان گرم نمک تکنفره متغیر می باشد، وزن این محصول باتوجه به سفارش شما قابل تغییر نیز است.

نوع جنس بسته بندی نمک تکنفره پارس افق

نوع جنس بسته بندی نمک تکنفره پارس افق اخوان لفاف کاغذی می باشد. این امکان را دارد که به راحتی نوشته روی آن چاپ شود.

چاپ لوگوی اختصاصی شما به روی بسته بندی نمک تکنفره

یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد شرکت پارس افق اخوان چاپ لوگوی اختصاصی بر روی محصولات تکنفره می باشد که شما عزیزان میتوانید درصورت تمایل لوگوی اختصاصی خودتان را سفارش دهید.

تعداد نمک تک نفره در هر کارتن بسته بندی

تعداد 5000 عدد نمک تک نفره در هر کارتن وجود دارد. با توجه به وزن یک گرمی نمک تکنفره در مجموع در هر کارتن 5کیلوگرم نمک تک نفره تقدیم شما عزیزان می شود.

هزینه ارسال چگونه می باشد؟

مجموعه پارس افق اخوان محصولات خود را در استان تهران و البرز به صورت رایگان در کمترین زمان ممکن ارسال میکند. و امکان ارسال به سایر نقاط کشور را نیز دارد.

شرکت پارس افق اخوان درطی سالهای اخیر توانسته است که علاوه برتامین بازار داخلی صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس را گسترش دهد و سالیانه میزان قابل توجه ای از محصولات خودرا دربازار این کشورها عرضه نماید، در برنامه های آینده این شرکت افزایش بیشتر صادرات درخاورمیانه و حتی قاره اروپا در دستور کار می باشد.

نمک تکنفره

تولیدکننده

پارس افق

وزن

2گرم

قابلیت چاپ لوگو اختصاصی

دارد

تعداد

5000 عدد در کارتن

بسته بندی

دارد

نوع لفاف

کاغذی و صدفی

قیمت نمک تکنفره

برای بدست آوردن قیمت بروز نمک تک نفره با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و اقدام به خرید حضوری و آنلاین محصول کنید.

منبع

https://parsofogh.ir/product/%d9%86%d9%85%da%a9-%d8%aa%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d9%87/