قیمت فریزر صندوقی خوابیده اونیور +فروش ویژه

فریزر خوابیده صندوقی 

فریزر های صندوقی که در لیتراژ متفاوت تولید می گردند و با توجه به  ساختاری که دارند علاوه بر اینکه فضای کمتری نسب فریزر های ایستاده اشغال می کنند جاد دار تر نیز هستند و با تعبیه سبد های توری در این دستگاه شما می توانید فصای طبفه بندی شده نیز داشته باشید تا به راحتی به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید  همچنین استفاده از استیل ضد زنگ در این محصول باعث شده تا فضای داخل آن زنگ نزد و این از نظر بهداشتی یکی از فاکتور های اصلی به حساب می آید.
از دیگر مزیت های فریزر صندوقی اونیور استفاده از درب های سکوریت نشکن می باشد که این امکان را برای مشتری فراهم می کنند تا به آسانی کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند،از دیگر مزیت های این فریزر  داشتن چرخ می باشد که باعث سهولت در جابه جایی محصول برای کاربران است. همینطور فریزر های خوابیده اونیور به عنوان فریزر های بدون برفک نیز شناخته می شوند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

Image for post
Image for post

کاربرد فریزر صندوقی

به دلیل تنوع در  مدل های فریزر صندوقی برای مصارف مختلف در منازل و مکان های تجاری مورد استفاده قرار گرفت. در هایپر مارکت‌ها و سوپرمارکت‌ها یکی از لوازم ضروری مورد نیاز فریزر صندوقی می‌باشد و می‌توان در  فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها بیشتر مشاهده کرد و فریزر خانگی نیز هم در  اکثر آشپزخانه‌های خانم های ایرانی دیده می‌شود و در شهرهای جنوبی شمال نیز برای نگهداری انواع ماهی و میگو از این و فریزر صندوقی استفاده می‌کنند که در فصل تابستان و در ماه‌های گرم سال این دستگاه بسیار پرکاربرد بوده و برای نگهداری انواع بستنی، فالوده و غیره به کار می‌رود.

فریزر صندوقی هایپری

Image for post
Image for post

یکی از اساسی ترین تجهیزات یک فروشگاه داشتن فریزر صندوقی است برای نگهداری  وحفظ انواع خوراکی ها وبستنی ها مورد استفاده قرار می گیرد که به نام یخچال بستنی یا فریزرصندوقی سوپری نیز مشهور است  که دارای درب شیشه ای سکوریت و محدب می باشند برای رویت بهتر بستنی و خوراکی های یخی وهمچنین درصد شکستن شیشه در این فریزر ها به صفر می رسد. این فریزرصندوقی صنعتی درلیتراژ های گوناگون تولید وعرضه می شوند.

فریزر صندوقی استیل طرح قدیم

Image for post
Image for post

فریزر صندوقی استیل طرح قدیم از جنس استیل ساخته شده است و مناسب جهت ساخت بستنی و نگهداری مواد غذایی و فریز شده می‌باشد‌. فریزر استیل طرح قدیم مناسب برای نگه داری انواع گوشت و مرغ برای مدت طولانی می باشد. این محصول دارای بدنه تمام استیل در بدنه داخلی و خارجی می باشد. موتور قدرتمند این دستگاه باعث می شود که مواد غذایی در مدت بسیار کم کاملا یخ بزند. فریزر صندوقی طرح قدیم دارای دو نوع فریزر خشک کن و فریزر معمولی می باشد.

فریزر صندوقی خانگی

Image for post
Image for post

از فریزرهای خانگی بیشتر برای مصرف خانگی استفاده می شود، هم چنین در دفاتر کار، سوپرمارکت ها و فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. فریزرهای خانگی که در دو مدل تک درب و دو درب طراحی و تولید می شوند، و دارای قفل کودک می باشند. این فریزر تک درب 260 لیتر دارای 5 سبد می باشد، و فریزر دو درب 260 لیتر دارای دو سبد بزرگ می باشند، و دارای دو محفظه جدا از هم می باشند، که هر محفظه دارای یک درب جداگانه می باشند. 

جنس بدنه ی یخچال بخواب خانگی از نوع ورق رنگی گالوانیزه می باشد، و هم چنین با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف که در هر منطقه وجود دارد، عایق بندی به کار برده شده، در این فریزرها از نوع تزریق فوم می باشد. تقریباً در برخی از منازل دارای فریزر هستند، که می توانند در آن مواد غذایی ها و غذاهای پخته شده را مدت بیشتری نگه داری و فاسد شدن آن ها جلوگیری کنیم. 

بهترین مارک فریزر صندوقی

Image for post
Image for post

فریزر صندوقی الکترواستیل

فریزر هیمالیا

فریزر صندوقی کینو

فریزر یخ نوش

فریزر صندوقی برفاب

فریزر صندوقی برفاب مدل CF-220L از جمله محصولات باکیفیت و پرفروش شرکت برفاب محسوب می شود. خوش ساختی و سطح کیفی بسیار بالای این مدل فریزر صندوقی، از مهمترین دلایل استقبال و فروش چشمگیر این محصول بادوام تولید داخل به شمار می رود. برخورداری از طراحی ساده و در عین حال شکیل فریزر صندوقی برفاب، چشم هر خریداری را به خود معطوف می سازد.

نکات مهم و عوامل موثر هنگام خرید فریزر صندوقی 

مهم ترین نکته قبل از خرید توجه به لیتراژ این محصولات است که بسیار حائز اهمیت است زیرا فریزر های صندوقی کم مصرف با توجه به نوع کاربرد و همچنین مکانی که در آن قرار می گیرند می توانند در ظرفیت های متفاوتی طراحی و تولید شوند.علاوه بر این تعداد دفعات استفاده از این محصول نیز مهم است که در صورتی که این دفعات زیاد باشد توصیه می شود از فریزر صندوقی بدون برفک استفاده شود.

قیمت فریزر صندوقی بدون برفک

Image for post
Image for post

برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و برودت داخل فریزر صندوقی کوچک و بزرگ در ساختار این دستگاه از عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان استفاده شده است تا در هنگام استفاده ی مشتریان و باز وبسته کردن درب فریزر صندوقی مغازه دچار برفک نشود، برای اینکه بستنی ها و خوراکی های داخل فریزر صندوقی به نمایش مشتریان گذشته شود درب های دستگاه به صورت شیشه ای ساخته شده است که جنس آن نیز از سکوریت نشکن می بوده که احتمال شکستگی را به صفر می رساند، این فریزر صندوقی فروشگاهی در لیتراژ های مختلف بر اساس نیاز شما در شرکت اونیور ساخته می شود که کوچک ترین آن فریزر صندوقی 150 لیتری می باشد، برای تعیین قیمت فریزر صندوقی نیز این لیتراژ در نظر گرفته می شود.

منبع: