خرید فلفل سیاه تکنفره

فلفل سیاه

Image for post
Image for post

فلفل سیاه یکی از محبوبترین ادویه ها درسراسر دنیا میباشد. این ادویه طعم تندی دارد که غذا را خوشمزه میکند. فلفل سیاه گیاهی است که فواید دارویی زیادی نیزدارد. فلفل سیاه دارای طبع گرم میباشد.

وزن هربسته فلفل سیاه چقدر است؟

درهربسته فلفل سیاه پارس افق اخوان یک گرم وجوددارد. باتوجه به درخواست شما دوستان و همراهان همیشگی  پارس افق اخوان میزان گرم فلفل سیاه تکنفره متغیر می باشد،  وزن این محصول باتوجه به سفارش شما قابل تغییر می باشد.

نوع جنس بسته بندی فلفل سیاه پارس افق

نوع جنس بسته بندی فلفل سیاه تکنفره پارس افق اخوان لفاف کاغذی می باشد. این امکان را دارد که به راحتی نوشته روی آن چاپ شود.

 چاپ لوگوی اختصاصی شما به روی بسته بندی فلفل سیاه

یکی دیگر از ویژگی های منحصربفرد شرکت پارس افق اخوان چاپ لوگوی اختصاصی برروی محصولات تکنفره میباشد که شما عزیزان میتوانید درصورت تمایل لوگوی اختصاصی خودتان  را سفارش دهید.

تعداد فلفل سیاه تک نفره در هر کارتن بسته بندی

تعداد 5000 عدد فلفل سیاه تک نفره در هر کارتن وجود دارد. با توجه به وزن یک گرمی هرفلفل سیاه در مجموع در هر کارتن 5کیلوگرم فلفل تک نفره تقدیم شما عزیزان می شود.

هزینه ارسال چگونه می باشد؟

مجموعه پارس افق اخوان محصولات خود را دراستان تهران و البرز به صورت رایگان در کمترین زمان ممکن ارسال میکند. و امکان ارسال به سایر نقاط کشور را نیزدارد.

شرکت پارس افق اخوان درطی سالهای اخیر توانسته است که علاوه برتامین بازار داخلی  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس را گسترش دهد و سالیانه میزان قابل توجه ای از محصولات خودرا دربازار این کشورها عرضه نماید، در برنامه های آینده این شرکت افزایش بیشتر صادرات درخاورمیانه و حتی قاره اروپا در دستور کار می باشد.

منبع

https://parsofogh.ir/product/%d9%81%d9%84%d9%81%d9%84-%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%87-%d8%aa%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d9%87/